Regina King Čistá hodnota

Kolik stojí Regina King Worth?

Čistá hodnota společnosti Regina King: 12 milionů dolarů

Čisté jmění a plat Reginy Kingové: Regina Kingová je americká filmová a televizní herečka s čistým jměním 12 milionů dolarů. Během své kariéry, která trvala více než 30 let, je Regina jednou z nejoceňovanějších afroamerických hereček v historii zábavy. V době psaní tohoto článku získala čtyři ceny Primetime Emmy a jednu cenu Akademie. Získala Oscara - za nejlepší herečku ve vedlejší roli - za film If Beal Street Could Talk z roku 2019. V roce 2020 získala cenu Primtime Emmy - za vynikající hlavní herečku v limitované sérii - za hlídače. To vítězství je svázané Alfre Woodard pro většinu hereckých Emmy vyhrál černý umělec.

Regina King se narodila v Los Angeles v Kalifornii v roce 1971, kde navštěvovala Westchester High School a University of Southern California. Kingova herecká kariéra začala v roce 1985 v úspěšné televizní show 227, kde hrála roli Brendy Jenkinsové až do skončení show v roce 1990. Poté se objevila ve filmech „Boys in the Hood“, „Poetic“, které absolvoval kolega USC Johna Singletona Spravedlnost “a„ Vyšší učení “. Objevila se také v komedii „Friday“ z roku 1995. V roce 1996 si Regina King zahrála ve filmovém trháku Jerry Maguire jako Marcee Tidwell, manželka postavy Kuby Goodingové. Objevila se v mnoha dalších filmech a televizních pořadech, například „Enemy of the State“, „Ray“, „How Stella Got Her Groove Back“, „Mighty Joe Young“, „Daddy Day Care“, „Legally Blonde 2: Red, Bílá a blonďatá, „Slečna Drsňák 2: Ozbrojená a báječná“, „Tyto Vánoce“, „Naše rodinná svatba“, „Žijící svobodně“, „24“, „Pokud by tyto zdi mohly mluvit 2“ a „Velký třesk“ Teorie'. Od roku 2009 do roku 2013 si zahrála v seriálu Southland. Od roku 2005 do roku 2015 poskytla hlas dvěma postavám v animovaném seriálu The Boondocks. V 10'8 se objevila na Oscara ve filmu If If Beale Street Could Talk. V roce 2019 začala hrát v seriálu HBO Watchmen, který jí přinesl kritickou i diváckou chválu.

Regina King Čistá hodnota

Regina King

Čistá hodnota: 12 milionů $
Datum narození: 15. ledna 1971 (50 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 2 v (1,6 m)
Profese: Herec, filmový producent, hlasový herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse