Čtenáři nabízejí více receptů na dochucení zelených rajčat

Poté, co jsem poslal žádost od Marge Phegleyové o recept na zeleno-rajskou pochoutku podávanou u Hush Puppy, obdržel jsem několik od čtenářů (a díky všem). U Hush Puppy jsem už nějakou dobu nebyl, ale doufám, že jeden ze dvou následujících receptů je blízkým přiblížením.

SLADKÉ Rajčata RELISH

2 litry nakrájených zelených rajčat2 zelené papriky, nakrájené

2 šálky nakrájené cibule

1 pint jablečného octa

1/4 šálku soli

který hraje plukovníka sanderse v reklamách kfc

3 šálky cukru

1/2 šálku nakládacího koření (v sáčku)

Zkombinujte všechny přísady; přivedeme k varu a poté za občasného míchání pomalu vaříme 30 minut. Vyjměte sáček s kořením.

Dělá 4 půllitry.

- Recept od Bobbi Butky z Ivins v Utahu, který ji získal z kuchařské školy The All New Fannie Farmer Boston Cooking School

ZELENÉ Rajčata RELISH

7 liber mletá a scezená zelená rajčata

3 libry hnědého cukru

2 šálky octa

1 tyčinka skořice

12 celých hřebíčků (pokud chcete, v sáčku)

Smíchejte všechny přísady a vařte do zhoustnutí. Poté můžete pomocí konzervy s vodní lázní podle pokynů výrobce zmrazit.

- Recept od Shirley Powell

Více čtenářů najde

Pro Williama Isaaca, který hledá salátový dresink Marie’s Roquefort, Libby Casolari poslal e -mail, že je k dispozici v sekcích chlazeného salátu v místních obchodech Smith’s a Albertsons.

Pro Ray Ellise, který hledá kokosový pudinkový koláč, Ann Brown e -mailem uvedla, že je k dispozici na adrese Pies Unlimited, 2465 W. Craig Road a Glazier’s Food Marketplace, 8525 W. Warm Springs Road.

A čtenářka Minnie Mistretta řekla pro ty, kteří mají rádi krabí maso, doporučuje krabí koktejl podávaný jak na Hankových Fine Steacích, tak na Martinis v Green Valley Ranch Resort, 2300 Paseo Verde Parkway v Hendersonu a Silverado Steakhouse v South Point, 9777 Las Vegas Blvd . Jih a každý stojí 18 $.

Více o kringle: Fran Peterson e -mailem řekla, že viděla kringle z Larsenovy pekárny v Trader Joe's, a Casolari e -mailem řekl, že Trader Joe's je bude mít znovu o Velikonocích.

Více o farmářském sýru: Beth Stefano e -mailem, že spatřila značku Cady Creek Farms v Smith's na adrese 9851 W. Charleston Blvd.

Otvory a zavírání

Brown oznámil otevření Angara Indian Spice Grill na 4165 S. Grand Canyon Drive.

kolik stojí drake v roce 2017

O Face Donuts v budově Johna E. Carsona na ulici 124 S. Sixth St. se zavře do konce měsíce.

Více požadavků čtenářů

Fran a Art Koenigovi, nedávné transplantace Hendersonovi z Chicaga prostřednictvím Colorada, hledají místní zdroj pro konzervované šunky Krakus.

William Ashbeck hledá restauraci, která nabízí banány v korejském stylu, obalené v kukuřičném škrobu, smažené a zalité karamelem, nebo recept na ně.

A Mike O’Brien prosí o doporučení čtenářů pro místní restauraci, která nabízí jižní smažené kuře s bramborovou kaší a bílou kuřecí omáčkou se sušenkami.

Čtenáři?