Natáčení svatební epizody „Raising Hope“ v Riu

Když je vaše příjmení Chance, výlet do Las Vegas musí být v kartách.

To je případ klanu „Raising Hope“ Chance; sitcom Fox navštíví tento týden Las Vegas, aby natočil speciální epizodu se svatební tématikou pro svou druhou sezónu.

Podle tvůrce „Raising Hope“ Grega Garcii slouží Rio jako výrobní středisko pro třídenní natáčení dnes až do středy.Ačkoli je pro Strip naplánován jeden krátký záběr, všechno ostatní bude v Riu, od rozlučky se svobodou v hotelovém apartmá a hazardu v kasinu, tance v salonku VooDoo a venkovní svatby a hostiny.

'Jsme velmi ambiciózní,' připouští Garcia, 'a abychom mohli střílet, co potřebujeme, musíme mít vše na jednom místě.'

Očekává se, že se na trek ve Vegas vydá 60 až 80 členů posádky po boku stálic „Raising Hope“, nominantky Emmy Marthy Plimpton, Garretta Dillahunt, Shannon Woodward a Lucase Neffa. Také v akci: Amy Sedaris, která se vrací jako sestřenice Delilah, alias nevěsta.

„Je to velký problém vyjít ze své komfortní zóny“ a střílet na místě, poznamenává Garcia a cituje „příjemnou zábavnou karnevalovou atmosféru“, kterou show doufá zachytit.

„Je zábavné, ale je to trochu o nervu“, jít na místo, dodává. 'Máte skutečný svět, který se střetává se světem, který jste vytvořili.' A když se tyto světy střetnou, Garcia vysvětluje: „Vždy existuje riziko, že džin bude mimo láhev.“

Podívejte se na epizodu Vegas „Raising Hope’s“ někdy na podzim.

Mob kravaty: Gangsterská minulost Las Vegas nadále fascinuje filmaře po celém světě. Nejnovější důkaz: dokument britské televize s pracovním názvem „The Mob’s Greatest Hits“.

13dílná série se zaměřuje na „hru na kočku a myš mezi Mobem a těmi, kdo se snaží prosadit spravedlnost“, tvrdí produkční úředníci s tím, že „raná historie Vegas a davu jsou úzce propojeny“.

Týdenní natáčení je naplánováno na úterý po návštěvě míst na Pásu a jinde ve městě; pohledy na staré i nové Las Vegas budou v show proloženy archivními a rozhovorovými záběry.

Hodinový segment Vegas je naplánován na začátek příštího roku v síti Yesterday Network, která je součástí digitální sítě UKTV.

Místní pohyb: V okolí jižní Nevady pokračují tři lokálně založené funkce. A máme na mysli všude kolem jižní Nevady.

„After Romeo and Juliet“ zahájilo své 21denní natáčení minulý týden v Nelsonu, což je vhodné místo pro jeho současný příběh o svárlivých rodinách a romantice na střední škole, uvádí Terry Haden, který produkuje drama se Stephenem Levym a Randy Carelsem.

Filmař Albert Pyun se sídlem v Las Vegas mezitím doufá, že vypracuje závěrečné natáčení thrilleru sériového vraha „Road to Hell“ v Henderson’s Hollin Studios; jeho další projekt „Red Moon“ má začít příští měsíc. (Pyun nedávno natočil testovací záběry „Red Moon“ na Jean Dry Lake Bed.)

A drama „Little Monsters“ od filmaře (a filmového instruktora UNLV) Davida Schmoellera pokračuje ve natáčení příští víkend v rezidenci Summerlin, tvrdí producentka May May Luong.

Hudební poznámky: Las Vegas poskytuje kulisu pro dvě hudební videa, která měla být natočena minulý týden.

Film LMFAO, jehož „Party Rock Anthem“ se umístilo na vrcholu hitparády Billboardu „Songs of the Summer“, měl být natočen na letišti Boulder City, The Strip a The Cosmopolitan of Las Vegas. A house-techno Johna Dalbacka „One Last Ride“ s Erikem Hasslem bylo naplánováno na natáčení na Stripu; režisér Paul Coy Allen „měl pocit, že kulisa města Las Vegas doplňuje texty a tóny (skladby) tak, jak by to žádné jiné město nedokázalo,“ říká Kenia Ortega z Riveting Entertainment.