Rachael Ray Net Worth

Kolik stojí Rachael Ray Worth?

Čistá hodnota Rachael Ray: 100 milionů $

Plat Rachael Rayové

25 milionů $

Čistá hodnota a plat Rachael Ray: Rachael Ray je americká kuchařka, autorka a televizní osobnost, která má čistou hodnotu 100 milionů dolarů. Ačkoli nám Rachael Ray znovu a znovu opakuje, že „není kuchařkou“, stala se jednou z finančně nejúspěšnějších osobností kulinářského průmyslu. Její kreativní a oduševnělé kuchařské knihy se ukázaly neuvěřitelně populární na mezinárodní úrovni a její vystoupení v řadě kuchařských show a televizních seriálech z reality z ní udělalo ve světě zábavy domácí jméno. Od roku 2020 získaly kuchařské show Rachael Ray tři ceny Daytime Emmy Awards. Z různých snah vydělává přibližně 25 milionů dolarů ročně, především z jejího výstavního platu a prodeje knih.

Časný život: Rachael Domenica Ray se narodila 25. srpna 1968 v Glens Falls v New Yorku. Její matka, která je sicilského původu, řídila několik restaurací v Albany v době, kdy Rachael bylo osm let. Ve věku 27 let se přestěhovala do New Yorku a pracovala v několika obchodech s potravinami, včetně Macy's Marketplace a Agata & Valentina.

Po stopách své matky zvládla kouzlo v hospodě v New Yorku. Poté pracovala na trhu s lahůdkami. V této práci nápad na 30 minutová jídla poprvé ji zasáhla, když se snažila přesvědčit neochotné zákazníky, aby si vařili sami.

Kariéra: Poté, co svým zákazníkům poskytla živé lekce vaření při práci na trhu s lahůdkami, si ji všimla místní zpravodajská stanice. Přesvědčili ji, aby jí místo toho dala hodiny v živé televizi, a 30 minutová jídla byl narozen. Později vydala knihu stejného jména a oslovila ji společnost Food Network and the Dnes ukázat.

30 minutová jídla běžel 11 sezón na Food Network od roku 2001 do roku 2012 a v roce 2019 byla série restartována pro další běh. V roce 2005, poté, co se objevil mnohokrát dál Show Oprah Winfrey , Ray dostala svou vlastní talk show, která byla jednoduše oprávněná Rachael Ray . Pořady jako Rachael's Vacation a Rachael vs. Guy: Celebrity Cook-Off zaměřit se také na Rachael Ray.

Ray do dnešního dne vydal téměř příliš mnoho knih na to, aby byl uveden. V letech 1999 až 2019 vydala 28 knih. Mnoho z těchto knih se zaměřuje na jeden konkrétní aspekt vaření, jako jsou hamburgery, vegetariánská jídla nebo vaření pro děti.

D Dipasupil / Getty Images

Osobní bohatství: Rachael Ray úspěšně diverzifikovala své portfolio do té míry, že obvykle vydělává více než 25 milionů dolarů ročně z různých toků příjmů. Spolu se svými televizními pořady a knihami Ray vydělává značný příjem díky podpoře produktů.

V roce 2006 se stala tváří Nabisco Crackers. V roce 2007 spolupracovala se společností WestPoint Home a vydala řadu listů, přikrývek a přikrývek, které osobně navrhla. V roce 2007 uzavřela partnerství s Dunkin 'Donuts, aby se stala jejich známou osobností, a zahrála tak své předchozí přiznání, že si nemůže udělat vlastní kávu. Ten rok byly její recepty zpřístupněny také prostřednictvím interní aplikace na všech bezdrátových telefonech AT&T.

Rachael Ray také zahájila v roce 2008 vlastní řadu krmiv pro zvířata s názvem Nutrish. Krmivo pro domácí zvířata je založeno na receptech, které Ray vytvořil pro svůj vlastní pitbull. Veškerý výtěžek z prodeje Nutrish jde na její charitu pro zvířata, Rachael's Rescue. V roce 2016 zahájila prostřednictvím PulteGroup další linii domácích dekorů s nábytkem, který sama navrhla.

Dobročinná činnost: Kromě Rachael's Rescue vytvořila také Yum-O! nezisková organizace v roce 2006. Vyjádřené poslání Yum-O! je vzdělávat děti a rodiny o zdravých stravovacích návycích a financovat vzdělávání v oblasti vaření.

Nemovitost : V červnu 2008 Rachael zaplatila 2,6 milionu dolarů ve dvou samostatných transakcích, aby spojila dohromady směs, která se v Southamptonu v New Yorku stala sloučeninou o rozloze 6 akrů. Rachael uvedla nemovitost v srpnu 2017 za 4,9 milionu dolarů. Nenašla kupce ani po snížení ceny na 4,5 milionu dolarů a stále vlastní dům od tohoto psaní. Její hlavní rezidence po mnoho let, přinejmenším během natáčecí sezóny, je třípokojový kombinovaný byt v oblasti Union Square v New Yorku. V bytě je šest úrovní a zhruba 2 000 čtverečních stop. První jednotku koupili v roce 2004 za 1,4 milionu dolarů. V roce 2009 koupili sousedovu jednotku za 1,25 milionu dolarů, kterou si ponechávají jako samostatnou rodinnou jednotku.

Oni také vlastní dům na zakázku v severní části státu New York poblíž místa, kde Rachael vyrůstala. V roce 2002 koupili malou chatku v oblasti jezera Luzerne za 118 000 $, která se nakonec rozšířila na zhruba 200 akrů.

Rachael Ray Net Worth

Rachael Ray

Čistá hodnota: 100 milionů $
Plat: 25 milionů $
Datum narození: 25. srpna 1968 (52 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 2 v (1,6 m)
Profese: Osobnost televize, podnikatel, autor, moderátor, šéfkuchař celebrit, herec, scenárista, televizní producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse