R Kelly Čistá hodnota

Kolik stojí R Kelly Worth?

R Kelly Čistá hodnota: - 2 miliony dolarů

Čisté jmění R Kelly: R. Kelly je americký zpěvák, skladatel, herec a hudební producent. Od roku 2020 je čisté jmění R Kellyho NEGATIVNÍ 2 miliony dolarů. Na jeho vrcholu se jeho čistá hodnota pohybovala snadno v řádu desítek milionů, možná až 100 milionů dolarů. V dubnu 2020 Kelly odhalila soudci - při podání žaloby na propuštění z vězení -, že dluží téměř 1,9 milionu USD pouze IRS.

Robert Sylvester Kelly se narodil na jižní straně Chicaga 8. ledna 1967. Ukončil střední školu, aby hrál jako hudebník v metru. Svůj velký zlom si vysloužil, když vyhrál v televizní talentové show cenu 100 000 dolarů Velká přestávka . Kelly podepsal s Jive Records v roce 1991 a vydal se svou skupinou album „Born into the 90s“ Veřejné oznámení v roce 1993. Brzy poté vydal svůj sólový debut „12 Play“, který byl nakonec šestkrát certifikován na platinu.

Zároveň zahájil kariéru v produkci nahrávek pro ostatní, včetně debutového alba dospívajícího popového zpěváka Aaliyah . V roce 1995 vyšlo jeho album „R. Kelly 'se prodalo čtyři miliony kopií. Brzy poté se jeho singl „I Believe I Can Fly“ dostal na první místo v hitparádách a získal tři ceny Grammy. V roce 2000 vydala Kelly řadu multi-platinových alb a vícedílnou hip-hopovou operu Uvězněn ve skříni , který v krátkých dávkách vydal rozhlasovým stanicím. Poslední část byla oficiálně uvolněna pro veřejnost na jaře roku 2010.

V roce 1994 se Kelly tajně provdala Aaliyah , ačkoli manželství bylo později anulováno. Poté se oženil s tanečnicí Andrea Lee v roce 1996 a pár měl tři děti, než se rozvedl v roce 2009. Kariéra R Kelly má v průběhu let svůj podíl na kontroverzích. Byl zatčen a obviněn z údajného sexu s nezletilou dívkou. Nakonec byl osvobozen ze všech 14 obvinění. R Kelly vydal 14 studiových alb, pět kompilačních alb a tři alba pro spolupráci. Kromě svých tří cen Grammy získal Kelly desítky ocenění, včetně několika ocenění AMA, ceny BET a mnoha ocenění Billboard. Jeho nejnovější alba „Black Panties“ a „The Buffet“ byla vydána v letech 2013 a 2015. Zúčastnil se také 12 oficiálních turné po celém světě od roku 1994 do roku 2013. Rovněž plánuje v příštích několika letech debutovat jako filmový režisér a producent a připravuje se na svůj muzikál, Uvězněn ve skříni na Broadway.

R Kelly Čistá hodnota 2019 : Pokud R. Kelly nikdy nezažil žádné právní problémy, jeho čistá hodnota by snadno překonala 150–200 milionů $. V průběhu let Kelly údajně zaplatila desítky milionů dolarů, aby údajně urovnala desítky soudních sporů žen, které tvrdily, že byly zpěvačkou zneužívány. Kelly údajně přišel o velkou část svého čistého jmění po rozvodu s Andreou Lee, jeho manželkou z let 1996-2009, což je nejlukrativnější rok jeho kariéry. V roce 2012 vyšlo najevo, že Kelly dluží nezaplacené daně ve výši 5 milionů dolarů, které se datují sedm let. V roce 2013 přišel o dům v Chicagu kvůli uzavření trhu poté, co splácel hypotéku od roku 2010. V roce 2018 byl vyhoštěn ze dvou domovů v oblasti Atlanty poté, co nezaplatil více než 30 000 dolarů za nájem a poplatky. Od ledna 2019 žije v pronajatém městském domě v chicagské Trump Tower.

Finanční a právní problémy R. Kellyho :

V červenci 2018 vydal R. Kelly na Spotify 19minutovou píseň, kde se zabýval mnoha svými obviněními. Na této písni Kelly tvrdila, že je na mizině a musí cestovat „jen proto, aby platil nájem“. Přiznává také, že najednou dluží IRS 20 milionů USD a je nucen půjčit si od svého labelu několik milionů dolarů na zaplacení účtů. Jeho finanční boje jsou spojeny s faktem, že nemůže cestovat v mnoha zemích, na které dohlíží kvůli jeho kontroverzím a jeho turné po USA jsou často blokovány protesty. Navíc Spotify a další streamovací služby přestaly zobrazovat jeho skladby ve vlastních veřejných seznamech skladeb. Na Spotify mohou jednotlivci stále streamovat jeho skladby ze svého vlastního účtu, ale jeho skladby nebudou doporučeny ve veřejných seznamech skladeb, jako je Discover Weekly, ani v jiných seznamech skladeb a rozhlasových kanálech spravovaných Spotify.

V lednu 2019 bylo inspektorům budovy v Chicagu uděleno právo prohledat nahrávací studio R. Kellyho poté, co obdrželo zprávy, že stavba prošla několika povoleními bez povolení. R. Kelly studio nevlastní, pronajímá si ho od roku 2017. Budova o rozloze 8 000 čtverečních stop byla v době inspekce skutečně uvedena na prodej za 4 miliony dolarů. Majitel budovy současně podal žalobu na R. Kellyho, který požadoval nezaplacené nájemné. Podle soudního sporu činí Kellyho nájemné 23 000 $ měsíčně a za sedm měsíců nezaplatil. V době podání dlužil pronajímateli 167 000 $.

14. ledna RCA / Sony nahrávací společnost RCA / Sony odhalila, že pozastavila všechna jeho budoucí hudební vydání, čímž fakticky zmrazila Kellyho z vydělávání dalších peněz. Na své poslední nahrávací smlouvě dluží RCA / Sony další dvě alba. RCA / Sony rovněž odmítly poskytnout peníze na nová hudební videa. Štítek je v těžké pozici, protože v době psaní tohoto článku nebyla Kelly odsouzena za žádný trestný čin. Zdálo by se legálně složité ho vyhodit a zadržet peníze na základě obvinění. Pokud jeho smlouva obsahuje „doložku o morálce“, je tu šance, že by ji RCA / Sony mohli využít k tomu, aby se z dohody vymanili.

Na konci února 2019 byl R. Kelly zatčen pro řadu nových obvinění. Kauce byla stanovena na 1 milion dolarů, což mohlo být spokojeno s platbou 100 000 dolarů. Kelly je bohužel tak chudý na hotovost, že trvalo několik dní, než přišel s penězi. Ve skutečnosti bylo oznámeno, že $ 100 000 skutečně pocházelo od ženy jménem Valencia Love, jejíž přesný vztah k R. Kellymu je nejasný. Zatímco byla Kelly ve vězení, podala jeho exmanželka žalobu, ve které požadovala neplacené výživné na děti v hodnotě 160 000 dolarů.

R Kelly Čistá hodnota

R. Kelly

Čistá hodnota: - 2 miliony dolarů
Datum narození: 8. ledna 1967 (54 let)
Rod: mužský
Výška: 6 stop (1854 m)
Profese: Zpěvák, hudební producent, skladatel, písničkář, hudební videoklip, herec, hudebník, hudební ředitel, multiinstrumentalista, rapper
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse