Film „Psych: The Movie“ se znovu sejde v 2hodinovém vánočním filmu

Hrají James Roday a Dulé HillJames Roday a Dulé Hill hrají v 'Psych', americké komedii o hyper-pozorném poradci, který při řešení případů pro policejní oddělení Santa Barbara předstírá, že je psychický. (Alan Zenuk/USA Network)

LOS ANGELES - USA Network uspořádalo Psychické setkání.

Původní obsazení a tvůrce se vrací na dvouhodinový prázdninový film Psych: The Movie, letos v prosinci se Variety naučil.

Tato zpráva přichází více než tři roky poté, co Psych vyšel z vysílání na jaře 2014, poté, co byl vysílán po dobu osmi sezón a více než 120 epizod.rozpis cirque du soleil las vegas

Letošní prosinec přináší opravdový prázdninový zázrak.

čím se kenya moore živí

Počkejte na to… https://t.co/4gruBY4ixG #PSYCHTheMovie pic.twitter.com/f480FScwYs

- Psych_USA (@Psych_USA) 8. května 2017

Ve hře Psych: The Movie se opět spojí falešný psychický detektiv Shawn Spencer (James Roday) a jeho nejlepší přítel Burton Gus Guster (Dule Hill). Lassiter (Timothy Omundson), Juliet (Maggie Lawson), Henry (Corbin Bernsen) a náčelník Vick (Kirsten Nelson) se také vrátí k filmu, který začíná tři roky po finále seriálu. Přátelé spolu s několika vracejícími se oblíbenými postavami se scházejí o prázdninách poté, co se záhadný útočník zaměří na jednoho z nich.

jaké je čisté jmění froté posádky

„Psych“ je milovanou součástí naší rodiny v USA a jaký lepší čas na setkání s rodinou než prázdniny. řekl Chris McCumber, prezident Entertainment Networks pro NBCUniversal Cable Entertainment. Steve a James převzali jedinečnou značku komedie, kterou série zdokonalila v osmi sezónách, a zabalili ji do dvouhodinového filmu, který úspěšně obnovuje jedno z největších výstřelků v historii televize.

„Psych“ má naprosto fenomenální a neustále osvěžující základnu fanoušků. Nemohli jsme být nadšeni, že můžeme v této prázdninové sezóně obdarovat náš Psych-os filmem „Psych: The Movie“, dodal Jeff Wachtel, vedoucí obsahu, NBCUniversal Cable Entertainment a prezident Universal Cable Productions. Steve, James, Dule a zbytek gangu se vracejí na nádherný prázdninový film, který nezklame - ne, neodvažujte se - nezklamat!

Režisér filmu Steve Franks bude režírovat film, který napsal spolu s Rodayem. Oba budou produkovat společně s Hillem a Chris Henze a Kelly Kulchak z Tagline Pictures. Universal Cable Productions je studio.

Psych: The Movie jde do produkce 24. května.

[ Podívejte se na příběh Fanoušci reagují na zprávy o „Psych: The Movie“ na Storify ]