Čistá hodnota Priscilla Presley

Kolik stojí Priscilla Presley Worth?

Čistá hodnota Priscilla Presley: 50 milionů $

Čistá hodnota Priscilla Presley: Priscilla Presley je americká herečka a podnikatelka, která má čistou hodnotu 50 milionů dolarů. Presley je nejznámější pro své manželství Elvis Presley stejně jako její role v trilogii „The Naked Gun“ a „Dallas“. Priscilla založila Elvis Presley Enterprises v roce 1981 a společnost řídila až do konce 80. let. Presley je také autorkou a její monografie z roku 1985 nazvaná „Elvis and Me: The True Story of the Love Between Priscilla Presley and the King of Rock N 'Roll“ byla bestsellerem „New York Times“.

Časný život: Priscilla Presley se narodila jako Priscilla Ann Wagnerová 24. května 1945 v Brooklynu v New Yorku. Její matka Ann měla Priscillu ve věku 19 let a její otec James (pilot námořnictva) zemřel při leteckém neštěstí, když jeho dceři bylo pouhých 6 měsíců. Ann se v roce 1948 provdala za důstojníka letectva Paula Beaulieua a Priscilla začala místo Wagnera používat jeho příjmení. Rodina se přestěhovala každých několik let kvůli Beaulieuově kariéře v letectvu, takže Presley vyrostl v Connecticutu, Novém Mexiku, Maine a Texasu. Paul byl převezen do Německa v roce 1956, a to tam, kde se Priscilla setkala s Elvisem Presleyem, který v té době sloužil v armádě.

Vztah s Elvisem Presleym: V září 1959 se Priscilla setkala s Elvisem na večírku v jeho domě v Bad Nauheimu. Její rodiče nebyli nadšeni myšlenkou, že by 24letý Elvis a 14letá Priscilla měli vztah, ale Presley si je získal, když se objevil v jejich domě v plné uniformě. Elvis opustil západní Německo v březnu 1960 a udržoval telefonický kontakt s Priscillou, dokud ho nemohla navštívit v Los Angeles v roce 1962. Priscilla se přestěhovala do Memphisu v Tennessee v březnu 1963 a souhlasila s dokončením školy na střední škole Neposkvrněného početí a žít s Elvisovým otcem a nevlastní matkou pár bloků od Gracelandu. Ačkoli Priscilla chtěla navštívit Elvise, když pracoval v Hollywoodu, řekl jí, aby zůstala v Memphisu, tisk informoval o jeho aféře s představitelkou filmu „Viva Las Vegas“ Ann-Margaret, a když ho Priscilla konfrontovala, řekl jí, že to bylo jen fáma měla upozornit na film. (Elvis by měl po celou dobu svého vztahu s Priscillou milostné vztahy s mnoha svými hvězdami.)

Priscilla a Elvis se vzali na 8minutovém obřadu 1. května 1967 v Las Vegas a dcera Lisa Marie se narodila 1. února 1968. Priscilla absolvovala soukromé taneční lekce v roce 1968 a měla milostný poměr se svým instruktorem. úvěry s tím, že si uvědomila, že nedostává dost ze svého vztahu s manželem. Později se začala věnovat karate na návrh Elvise a začala románek se svým instruktorem Mikem Stoneem. Priscilla později řekla, že její manželství jí zanechalo pocit nenaplnění, fyzicky i emocionálně. Presleyovi se oddělili v únoru 1972, a ačkoli Elvis kdysi řekl, že chce, aby Stone zemřel, odmítl jednat, když jeho tělesná stráž přivedla myšlenku zabití smlouvy. Pár se rozvedl 9. října 1973 a souhlasil se sdílením péče o Lisu Marii Priscillu, která rovněž obdržela platbu v hotovosti 725 000 USD, podporu dítěte, podporu manžela, 50% z výnosu z prodeje jejich domu v Beverly Hills a 5% licenční poplatky od nakladatelství Elvis.

(Foto: Tibrina Hobson / Getty Images)

Kariéra: V roce 1973 otevřela Priscilla a přítelkyně / stylistka Olivia Bis v Los Angeles obchod s oděvy Bis & Beau, který milovaly celebrity jako Cher, Barbra Streisand a Natalie Wood, uzavřený v roce 1976. Když Elvis zemřel v roce 1977, Priscilla byla exekutorkou Lisy Marie a poté, co si uvědomila, kolik z dědictví její dcery půjde do Gracelandu (za údržbu, daně a další výdaje), proměnila Graceland v oblíbenou turistickou atrakci s pomocí generálního ředitele Jacka Soden. Graceland byl otevřen 7. června 1982 a byl fanouškem Elvise hitem, muzeum je od roku 2006 národní kulturní památkou a každoročně přitahuje více než 650 000 návštěvníků. Priscilla sloužila jako prezidentka a předsedkyně společnosti Elvis Presley Enterprises a majetek měl v té době hodnotu více než 100 milionů dolarů Lisa Marie Presley byl dost starý na to, aby jej oficiálně zdědil v roce 1993.

Mezi obchodní aktivity společnosti Priscilla patří také řada vůní a prádla. Produkovala několik filmových a televizních projektů, včetně filmů „Elvis and Me“ (1988), „Breakfast with Einstein“ (1998), „Finding Graceland“ (1998) a nadcházející animovaná série Netflix pro dospělé „Agent King“. Do správní rady Metro-Goldwyn-Mayer nastoupila v roce 2000 a pravidelně vystupovala v seriálu „Dallas“ (1983-1988) a objevila se ve všech 3 filmech franšízy „The Naked Gun“, kde hrála Jane Spencer, milostný zájem Poručík Frank Drebin por. Leslie Nielsen. Priscille byla také nabídnuta hlavní role ve filmu „Charlieho andílci“, ale odmítla ji.

Osobní život: Priscilla žila s Mikem Stoneem hned po jejím rozvodu a zůstali spolu až do roku 1975. Ve vztazích s mužským modelem Michaelem Edwardsem byla v letech 1978 až 1985, ale věci ukončila, když se Edwards začal nevhodně chovat k Lisě Marii, která byla teenagerkou čas. Presley poté vstoupila do 22letého vztahu se scenáristou / počítačovým programátorem Marcem Garibaldim a manželé přivítali syna Navarone 1. března 1987. Priscilla a Marco se rozešli v roce 2006 a od roku 2006 do roku 2006 pokračovala ve vedení TV Nigel Lythgoe. 2009. Presley byl také spojován s právníkem Robertem Kardashianem a fotografem Terry O'Neillem.

Presley slouží jako velvyslanec Dream Foundation od roku 2003, kdy organizace uděluje přání nevyléčitelně nemocným dospělým. Milovnice zvířat, byla otevřená o svém nesouhlasu s Tennessee Ag-Gag Bill, kontaktovat guvernéra Billa Haslam v roce 2013.

Nemovitost: V roce 1976 koupila Presley svým rodičům dům v Los Angeles, za který zaplatila 170 000 $ a v roce 2019 jej prodala za 3,9 milionu $.

Po několik desetiletí vlastnila dům o rozloze 7 000 metrů čtverečních v Beverly Hills. Přestěhovala se do domu hned po rozvodu s Elvisem. V srpnu 2020 Priscilla uvedla svůj domov v Beverly Hills za působivých 16 milionů dolarů. Na konci roku 2020 prodala tento dům za 13 milionů dolarů.

V lednu 2021 zaplatila necelých 5 milionů dolarů za přístřešek v kalifornském Century City.

Čistá hodnota Priscilla Presley

Priscilla Presley

Čistá hodnota: 50 milionů $
Datum narození: 24. května 1945 (75 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 4 v (1,63 m)
Profese: Spisovatel, podnikatel, herec, televizní producent, filmový producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse