Čistá hodnota po Malone

Kolik stojí Post Malone Worth?

Čistá hodnota po malone: ​​30 milionů dolarů

Čistá hodnota po Malone: Post Malone je americký rapper, zpěvák, skladatel, kytarista a hudební producent, který má čistou hodnotu 30 milionů dolarů. Je známý svou žánrovou hudbou, která kombinuje prvky z široké škály žánrů, včetně hip hopu, popu, country a rocku. Poprvé si získal uznání debutovým singlem „White Iverson“ z roku 2015.

Časný život a kariérní začátky: Austin Richard Post se narodil 4. července 1995 v Syracuse v New Yorku. Po výchově svého otce a nevlastní matky se rodina přestěhovala do texaského Grapevine po jmenování svého otce vedoucím koncesí pro Dallas Cowboys. Jeho otec ho seznámil s více žánry hudby, protože v mládí působil jako DJ. Právě v Texasu začal Post hrát na kytaru a byl v heavymetalové kapele. Podle Posta si zvolil umělecké jméno „Post Malone“, když mu bylo kolem 14 nebo 15 let, přičemž použil své příjmení plus „Malone“, který získal od online generátoru rapových jmen. Ve věku 16 let vytvořil svůj první mixtape „Young and After Them Riches“. Po absolutoriu se krátce zapsal na Tarrant County College ve Fort Worth v Texasu, ale vypadl a přestěhoval se do Los Angeles s přítelem Jasonem Probstem.

V LA Post, Probst a několik dalších producentů a umělců založili skupinu BLCKVRD a společně nahrávali hudbu, zatímco několik členů také žilo společně v údolí San Fernando. Právě tam se Post setkal s Rexem Kudem, který pro něj vytvořil několik skladeb, včetně skladby „White Iverson“. V únoru 2015 byl „White Iverson“ nahrán na účet Post na platformě pro sdílení hudby SoundCloud a doprovodné hudební video bylo vydáno v červenci 2015.

Dosažení úspěchu: Film „White Iverson“ ocenili mnozí, včetně Mac Millera a Wiz Khalifa, a během měsíce od jeho uvedení dosáhl jednoho milionu zhlédnutí. Výsledkem bylo, že Post začal přitahovat pozornost nahrávacích společností a v srpnu 2015 podepsal nahrávací smlouvu s Republic Records. Začal spolupracovat s významnými rappery, jako je Kanye West, s nimiž se seznámil poté, co byl vyzván k vystoupení v Kylie Jenner 18thnarozeninová oslava. Společně spolupracovali na singlu Fade z Kanyeho alba The Life of Pablo.

Postův první mixtape poté, co byl podepsán, 26. srpna, vyšel v květnu 2016 a v prosinci následovalo jeho první studiové album „Stoney“. Toto album bylo certifikováno dvojitou platinou RIAA v říjnu 2017. V září 2017 vydal Post první singl ze svého druhého alba „Rockstar“ s 21 Savage. Zasáhlo číslo jedna na internetu Plakátovací tabule Žhavá stovka, kde zůstala osm po sobě jdoucích týdnů. 'Psycho' byl druhý singl z alba, vydaný v únoru 2018, představující Ty Dolla Sign a debutující u čísla dva na Plakátovací tabule Hot 100. Druhé studiové album Postu 'Beerbongs & Bentleys' vyšlo v dubnu 2018 a překonal rekord prvního dne ve streamování na Spotify se 78,7 miliony streamů po celém světě. Skupina Beerbongs & Bentleys získala čtyři nominace na cenu Grammy. Jeho třetí studiové album `` Hollywood's Bleeding`` vyšlo v září 2019 a debutovalo u čísla jeden na Plakátovací tabule 200.

Čistá hodnota po Malone

(Foto Matt Winkelmeyer / Getty Images pro dcp)

Post po většinu týdnů překonal 34letý rekord Michaela Jacksona Plakátovací tabule Nejlepší alba R&B a hip-hopových alb v srpnu 2018, přičemž „Stoney“ dosáhl 77thtýden v žebříčku, ve srovnání s Jacksonovým albem „Thriller“, které dosáhlo pouze 76 týdnů. Mezi další hudební projekty, na kterých se Post podílel, patří četné spolupráce s různými umělci. Pracoval se Swae Lee na skladbě Sunflower pro soundtrack filmu Spider-Man: Into the Spider-Verse z roku 2018. Mezi další významné spolupráce patří skladba Goodbyes z července 2019, na které se představí Young Thug.

Jako svůj vlastní hlavní skladatel dostává Post více svých autorských honorářů než mnoho jiných nahrávacích umělců. Pokud jde o tržby z koncertů, Forbes uvádí, že Post vydělal 500 000 $ za koncert. Hostuje také vlastní hudební festival Posty Fest, který začal v roce 2018 a vyprodal se ještě před oznámením sestavy. Kromě toho má Post sponzorství se značkami jako HyperX, True Religion a Bud Light. Jeho partnerství Bud Light bylo obzvláště rozsáhlé, společnost Post nejen vystupovala na různých akcích Bud Light, jako jsou jejich koncerty Bud Light: Dive Bar, společně také vydali módní kolekci s omezeným časem, která se začala prodávat v srpnu 2019.

Výdělky a další snahy : Mezi červnem 2019 a červnem 2020 vydělal Post Malone z různých snah 60 milionů dolarů. To stačilo na to, aby se stal jedním z nejlépe placených rapperů na světě. Velká část jeho výdělků pocházela z koncertů. V letech 2019 a 2020 jeho turné vydělalo 1,3 milionu $ na město. Miliony také vydělal na doporučeních od společností jako Bud Light Seltzer, které zahrnovaly nezapomenutelnou reklamu Super Bowl.

V červnu 2020 zveřejnila společnost Post řadu růžových Maison č. 9.

Paul Morigi / Getty Images

Osobní život a diskuse: Post byl ve tříletém vztahu s Ashlen Diaz, která skončila v listopadu 2018. V současné době žije v Los Angeles v Kalifornii, i když si v severním Utahu udržuje další 3 miliony dolarů domů. Jeho předchozí domov v San Fernando Valley v Kalifornii byl vyloupen 1. září 2018.

Je známý svým odvážným osobním stylem, který zahrnuje velkou sbírku tetování na obličej. Zejména má řadu tetování na obličej, jako je linie ostnatého drátu přes čelo, slova „Zůstaňte pryč“ nad pravým obočím, „vždy“ a „unavený“ pod oběma očima a „KAMENE“ pod jeho očima brada.

Jednou z polemik kolem Postu jsou obvinění několika publikací a na sociálních médiích z toho, že jsou „kulturním supem“. Ty ho obviňují z „přivlastňování“ si afroamerické kultury. V lednu 2018 Post odešel pod vlivem alkoholu proti lidem, kteří ho z toho obviňují. O několik dní později řekl v rozhovoru pro GQ „je tu boj být bílým rapperem.“ Dostal také odpor za komentáře, které učinil v rozhovoru pro polské sdělovací prostředky NewOnce a tvrdil, že modernímu hip-hopu chybí „lidé mluví o skutečné hovno“, a že „pokud chcete myslet na život, neposlouchejte hip-hop. ' Kritici zahrnovali kolegy rappery Lil B a Vince Staples, stejně jako kritiku napříč sociálními médii.

Čistá hodnota po Malone
Čistá hodnota: 30 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse