Piff je připraven znovu to vypálit na Flamingo

Piff The Magic Dragon (John van der Put), the Squire (Brett Alters), showgirl Jade Simone and c ...Piff The Magic Dragon (John van der Put), The Squire (Brett Alters), showgirl Jade Simone a komik/spisovatel Matt Donnelly se v úterý představí v Piffově benefiční show pro první respondenty z Las Vegas a zdravotníky z první linie, 27. října 2020. (Edison Graff) Squire (Brett Alters) je uveden na jevišti ve Flamingo Showroom ve čtvrtek 29. října 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Směrové značení pro show Piff the Magic Dragon ve Flamingo Showroom ve čtvrtek 29. října 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Piff The Magic Dragon (John van der Put) je ukázán na jevišti ve své benefiční show pro první respondenty z Las Vegas a přední zdravotnické pracovníky ve Flamingo Showroom v úterý 27. října 2020. (Edison Graff) Piff The Magic Dragon (John van der Put) je ukázán na jevišti ve své benefiční show pro první respondenty z Las Vegas a přední zdravotnické pracovníky ve Flamingo Showroom v úterý 27. října 2020. (Edison Graff) Piff the Magic Dragon a Las Vegas Novinář John Katsilometes se připravuje na let helikoptérou v Sunrise Hospital and Medical Center v Las Vegas ve středu 12. srpna 2020 během natáčení zahajovací akce veřejné služby #MaskUpNV Hospital. (K.M. Cannon/Las VegasJournal) @KMCannonPhoto

Piff the Magic Dragon ve skutečnosti nedýchá oheň. Ale pokud ano, mohl by tento akt provést v bezpečné vzdálenosti ve Flamingo Showroomu.

Piff se v pondělí opět vrací na pódium a hraje s 50 dušemi v 720kapacitním prostoru. Vystupuje v 17 a 20 hodin. Od čtvrtka do pondělí (to je temné úterý a středa, lidi).

jaké je čisté jmění tina turner

Piff je také zpět online 4. února se svou Piff The Magic Zoom Show, streamovanou v 16:00. Tichomořský čas v sobotu na PayPerPiff.com.Piffovy revidované živé show tužky finančně, jak se říká. Ale sotva.

Máme dostatek krouticího prostoru, abychom se mohli škrábat a zůstat v černých číslech, pokud si dva lidé nemohou najít cestu do divadla na představení, Piff, oficiální jméno John van der Put , řekl v pátek ráno. Pak jsme v průšvihu. Ale naučili jsme se, jak se přizpůsobit a přijmout, že to tak na chvíli bude, a v dohledné budoucnosti budeme dělat show se sociálním distancováním.

Balkon Flamingo Showroom je pro Piffův návrat uzavřen. Dav 50 je vhodně rozmístěn a také představuje přesný počet fanoušků povolených v Piffových post-show, setkáních a pozdravech během nepandemických časů. Jak říká komiksový kouzelník, setkávání a pozdravení bylo ve skutečnosti rozšířeno jako naše primární show.

Piff obvykle sdílí Piff The Magic Dragon Theatre s ostatními Stabile Productions show X Burlesque v bývalém Bugsy’s Theatre. Místnost se nazývá X Burlesque Theatre, když je nahoře show nahoře. Ale v COVID se Piff přesunul do hlavní showroomu, kde Donny a Marie Osmondovi drželi své bydliště, a v poslední době zde bylo i bydliště Ru Paul Drag Race živě!

Piff má několikrát otevřeno a zavřeno v té showroomu během COVID. Ukončil všechny ostatní vstupenky s celoplošným ukončením COVID v březnu. Od 29. října do 3. prosince byl zpět na 250 kapacitách. Produkce se znovu otevřela od 24. prosince do ledna. 3 a je zpět ve formátu COVID na neurčito.

Jako vždy, Showgirl Jade Simone a ve výrobě je obsazen psí společník pan Piffles. Jimmy Slonina se připojil k aktualizované show jako Marvin Wizard. Možná znáš jeho bratra ... Steve, říká Piff.

Vstoupí Slonina, bývalá členka Mystere a O obsazení Věk rady (který vylíčil Františka panoše) a Matt Donnelly (příznivě kostýmovaný král, který provozuje kameru na jevišti). Piff říká, že oba umělci se rozhodli sedět, dokud nedostanou očkovací dávky proti COVID.

Při dlouhém propouštění si Piff udělal čas přidáním prvků specifických pro sociální distancování, jako je falešný trávník před pódiem s nápisem Keep Off The Grass, Order Of Mr. Piffles. Vyvinul také rutinu, ve které nechává hodinky člena publika vystupovat v 15liberní formě Jell-O.

guns n roses las vegas 2017

Vývoj trval šest měsíců, ale věřím, že máme nejlepší trik Jell-O na světě, říká Piff. Dokonce jsme zdokonalili recept, příchuť citrónu a limetky. Je to vynikající. Takže máme jeden Jell-O pro show a jeden pro draka. Žiju ten sen.

Piff a Pinnacle

Na téma kostýmovaného draka byl Piff nedílnou postavou srpnové kampaně #MaskUPNV na obličej, kterou vedl generální ředitel Experience Strategy Associates Greg Chase a režie Douglas Johnson společnosti Entertainment Plus Productions. Počínaje příletem Piffovy helikoptéry do Dětské nemocnice Sunrise, probíhala akce v podobě pop-up vystoupení bavičů Vegas ve 13 zdravotnických centrech v Las Vegas.

Kampaň získala sedm cen Pinnacle Awards pro společnost Public Relations Society of America (PRSA), která byla vyhlášena v prosinci (tato kampaň vám skutečně pomohla tuto kampaň zorganizovat), včetně nejvyšších ocenění v oblasti krizové komunikace, veřejných záležitostí, kampaně s nejúčinnější společenskou odpovědností a nejúčinnější kampaně na Rozpočet 5 000 $ nebo méně.

Bylo vzrušující pomáhat šířit tuto zprávu. Byl to nezapomenutelný den pro Piffa (který nikdy předtím nejezdil helikoptérou, nikdy předtím) a pro stovky zdravotnických pracovníků v první linii, kteří byli navrstvíni v OOP. Jak říkáme, zamaskujte se a žijte.

kolik stojí prezident obama

Nějaká Spravedlnost

Sloupové favority s vazbami na vážené Bill Medley jsou na pódiu v příštích dnech ve VegasVille. Medleyho kolega Spravedlivý bratře , Bucky Heard , se spojil s vynikajícím kytaristou dua z jejich rezidence Harrah’s Showroom, John Wedemeyer , na pondělní večerní běh v toskánském salonu Piazza. Tato série začíná ve 20 hodin. Pondělí.

A Michael grimm v 18:30 hraje scénu večeře v Italian American Club (večeře) a 20 hodin (ambientní představení) 31. ledna. Abychom nezapomněli, Grimm podpořil Medleyho v jeho sólových show, než v roce 2010 soutěžil na America’s Got Talent.

Byl to Medley, kdo naléhal na Grimma, aby opustil akt a vystřelil na show. Skupina byla na turné v Petrohradě na Floridě, kde Grimm přijal hovor, že se má v prvním kole show ukázat v Hollywoodu. Šel za Medleym a řekl: Bille, co mám dělat? a Medley řekl: „Jdi, dítě. Grimm samozřejmě skončil vítězstvím v sezóně 5. (Poslední upoutávka, Grimm se přidává Santa Fe a rohy tlustého města na jejich přímém přenosu 15. února. Zůstaňte naladěni na ty deety.)