Čistá hodnota Pierce Brosnan

Kolik stojí Pierce Brosnan Worth?

Čistá hodnota Pierce Brosnan: 200 milionů $

Pierce Brosnan čisté jmění a plat : Pierce Brosnan je irský herec, který má čistou hodnotu 200 milionů dolarů. Pierce Brosnan se narodil 16. května 1953 v Drogheda v Irsku. Pravděpodobně je nejlépe známý jako James Bond ve filmech Golden Eye, Tomorrow Never Dies, The World Is Not Enough a Die Another Day. Brosnan také propůjčil svůj hlas videohrám James Bond 007: Všechno nebo nic a James Bond 007: Nightfire. Kromě bondovek Pierce Brosnan hrál také v desítkách filmů, možná nejpozoruhodnější paní Doubtfire, a v několika televizních filmech: The Heist, Murder 101, Victim of Love, Death Train, Don't Talk to Strangers a Night Watch . V letech 1982 až 1987 hrál v televizním seriálu Remmington Steele.

Film Golden Eye mu vynesl nominaci na Saturn Award pro nejlepšího herce, stejně jako Tomorrow Never Dies. Také v roce 1997, Brosnan hrál v Robinson Crusoe jako hlavní role, a později v Dante's Peak, Quest for Camelot a The Synovec, kde začal svou kariéru jako producent. Prostřednictvím dalších bondovek získal Brosnan cenu Empire Award pro nejlepšího herce a několik nominací na nejlepšího herce. Zahrál si po boku Meryl Streep ve filmové adaptaci muzikálu ABBA Mamma Mia!

Brosnan také hrál ve filmech The Greatest, Percy Jackson & The Lightning Thief, The Ghost, Remember Me, Salvation Boulevard, I Don't Know How She It It, Love Is All You Need, The World's End, A Long Way Down „Listopadový muž, Lekce lásky, Přeživší, Žádný útěk, Vánoční hvězda, Urge, IT a Jediný žijící chlapec v New Yorku. V roce 2017 hrál jako Eli McCullough v televizním seriálu Syn.

V roce 1997 získal hvězdu na hollywoodském chodníku slávy na 7021 Hollywood Blvd. V roce 2003 královna Alžběta II. Udělala z Brosnana čestný úřad Řádu britského impéria. Jako irský občan nebyl schopen získat úplné rytířství.

Vztahy : Pierce Brosnan byl ženatý s herečkou Cassandrou Harris, dokud nezemřela v roce 1991. Od roku 2001 je ženatý s Keely Shaye Smith.

(Foto: Andreas Rentz / Getty Images)

Pierce Brosnan James Bond Hlavní údaje o platu : Pierce vydělal 4 miliony dolarů za Goldeneye z roku 1995. To je stejné jako kolem 7 milionů dolarů dnes po očištění o inflaci. Poté vydělal 8,2 milionu $ za Tomorrow Never Dies, 12,4 milionu $ za The World Is Not Enough a 16,5 milionu $ za Die Another Day. Celkově Pierce vydělal na hře Jamese Bonda přesně 48 milionů dolarů.

Nemovitost : Pierce a Keely vlastní celou řadu působivých nemovitostí po celém světě. V roce 1996 Pierce sám koupil dům v Malibu z uzavření trhu za 600 000 $. V roce 2012 prodal svůj dům za 2,6 milionu dolarů.

V roce 2000 koupili Brosnans za nezveřejněnou cenu nemovitost na pláži v Malibu. Nakonec získali sousední majetek, aby spojili celý akr půdy. Celkově utratili přibližně 7,4 milionu dolarů na pořízení půdy. Pokračovali v zbourání stávajících struktur a postavili tahitské sídlo o rozloze 13 000 čtverečních stop, které se nachází na 120 stopách oceánského průčelí na prestižní Malibu Broad Beach. Svůj majetek nazvali „Orchid House“. Během různých let si Pierce a Keely pronajali dům v letních měsících za 250 000 USD ZA MĚSÍC. Požár v roce 2015 zničil část domu včetně garáže, ve které bylo umístěno několik mimořádně cenných vozů, včetně Aston Martin V12 Vanquish z roku 2002, který proslavila bondovka Die Another Day z roku 2002. Dům byl znovu poškozen v listopadu 2019 během požáru Woolsey, který zničil velké části Malibu. V září 2020 Pierce a Keeley uvedli svůj majetek v Malibu za ohromujících 100 milionů dolarů.

V září 2019 utratili Brosnansoví 2,4 milionu dolarů za relativně skromný dům v kalifornské Santa Monice.

Mimo Kalifornii vlastní Brosnansové dům pro více domácností na havajském ostrově Kauai poblíž pláže Anini. Mezi sousedy patří Bette Midler, Mark Zuckerberg a Ben Stiller.

Čistá hodnota Pierce Brosnan

Pierce Brosnan

Čistá hodnota: 200 milionů $
Datum narození: 16. května 1953 (67 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,88 m)
Profese: Herec, filmový producent, podnikatel, aktivista, umělec, vizuální umělec, ekolog
Národnost: Irská republika
Naposledy aktualizováno: 2020

Výdělky Pierce Brosnana

Kliknutím rozbalíte
  • Die Another Day $ 16 500 000
  • Svět nestačí 12 400 000 $
  • Zítra nikdy neumírá 8 200 000 USD
  • GoldenEye 4 000 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse