Phil Robertson Čistá hodnota

Kolik stojí Phil Robertson Worth?

Čistá hodnota Phil Robertson: 10 milionů $

Čistá hodnota Phil Robertson: Phil Robertson je americký lovecký nadšenec, obchodník a televizní hvězda reality show, která má čistou hodnotu 10 milionů dolarů. Phil Robertson je patriarchou rodiny Robertsonů, která vlastní a provozuje společnost lovící příslušenství za miliony dolarů s názvem Duck Commander. On je nejlépe známý pro jeho roli v populárním televizním seriálu Duck Dynasty. Je také uveden v televizní show „Duck Commander ,: lovecký program na Outdoor Channel.

Časný život: Phil Alexander Robinson se narodil 24. dubna 1946 ve Vivian v Louisianě. Vyrůstal ve velké rodině sedmi dětí bez peněz. Rodina neměla ve svém domě elektřinu, toaletu ani vanu. Zřídka nakupovali ve městě své potraviny a místo toho žili z masa z jelenů, ryb a veverek, které lovili, a také ze zeleniny a ovoce, které pěstovali. Ve své monografii „Šťastný, šťastný, šťastný“ Robertson poznamenal, že ačkoli to bylo padesátá léta, jeho rodina žila jako v padesátých letech… „ale vždy jsme byli šťastní, šťastní, šťastní, bez ohledu na okolnosti.“

Robertson byl hvězdný sportovec na střední škole, hrál fotbal, baseball a dráhu. On šel na Louisiana Tech University na fotbalové stipendium. On hrál quarterback prvního řetězce. Terry Bradshaw byl rozohrávačem druhé řady. Bradshaw se stal prvním celkovým výběrem v draftu NFL z roku 1970. Robertson byl začínajícím rozohrávačem v letech 1966 a 1967. V roce 1968 se rozhodl nehrát a nastoupil Bradshaw. Oslovil ho Paul Harvey, aby hrál za Washington Redskins, ale Robertson nechtěl hrát profesionální fotbal, protože to bylo v rozporu s jeho lovem a rád lovil víc než fotbal. Robertson vystudoval Louisiana Tech s bakalářským titulem v oboru tělesná výchova a magisterský titul v oboru vzdělávání.

Kariéra: Po vysoké škole pracoval Robertson několik let jako učitel, než se stal komerčním rybářem. Byl vášnivým lovcem kachen a nebyl spokojený s kachními hovory dostupnými v té době na trhu. Robertson začal experimentovat s vlastními kachními hovory. První volání Duck Commander vynalezl v roce 1972. Za své volání získal patent a společnost Duck Commander Company začlenil v roce 1973. Dnes je tato společnost multimilionovým obchodem v čele s Philovým synem Williem Robersonem. Robertson a jeho rodina byli uvedeni v televizním seriálu A&E reality „Duck Dynasty“, který běžel od roku 2012 do roku 2017.

Dnes Phil vlastní a provozuje firmu po boku svých čtyř synů a manželky Kay. Phil's memoir Happy, Happy, Happy 'byl bestsellerem číslo jedna a do dnešního dne se ho prodalo téměř milion kopií. Před úspěchem jejich reality show Robertsonova společnost prodala zhruba 60 000 volání Duck Commander ročně. V roce 2012 prodali 600 000. Během každoroční 10týdenní sezóny lovu kachen má Phil tradici, že se nikdy nesprchuje ani neholí, aby mu přinesl štěstí.

18. prosince 2013 se Phil ocitl v horké vodě poté, co byl zveřejněn kontroverzní rozhovor s časopisem GQ. V rámci rozhovoru Phil učinil několik komentářů, které byly vnímány jako homofobní. Phil se rychle omluvil a trval na tom, že miluje a respektuje všechny druhy lidí na světě. V reakci na to byla společnost A&E nucena pozastavit Phila z show na neurčito. A na neurčito to zřejmě znamenalo zhruba jeden týden, protože 28. prosince 2013 A&E oznámila, že ruší pozastavení poté, co byli bombardováni stížnostmi fanoušků show.

NICHOLAS KAMM / AFP přes Getty Images

Osobní život: Robertson začal chodit s Marsha 'Kay' Carroway v roce 1964, když byli ještě na střední škole. Pár se vzal v roce 1966. Jejich první syn, Alan, se narodil, když byli ještě na vysoké škole. Pár má další tři syny: Jase, Willie a Jep.

Robertson je oddaným křesťanem a starším v kostele White's Ferry Road Church of Christ ve West Monroe v Louisianě. O svých vírách mluví otevřeně, mimo jiné i ve filmu Stevea Bannona z roku 2012 Torchbearer. V něm Robertson hovoří o tom, jak absurdní by byl život bez Boha.

Robertson měl ve svých 20 letech různé problémy, včetně problémů s pitím, což způsobilo problémy v jeho manželství již brzy. Robertson připisuje náboženské probuzení za to, že dokázal překonat své isusy alkoholem.

Robertson je proti potratům a označil to za porušení Deklarace nezávislosti. O této problematice často hovoří při veřejných vystoupeních.

V roce 2015 byl Robertson oceněn Breitbartovým obráncem prvního dodatku. V půlhodinovém projevu před CPAC Robertson uvedl, že pohlavně přenosné choroby pocházejí od nacistů, komunistů, beatniků a hippies.

28. května 2020 vyšlo najevo, že Phil se z aféry, kterou měl v 70. letech, dozvěděl, že má dceru jménem Phyllis. Ti dva se poprvé setkali v únoru 2020 a jeho první slova pro jeho dceru byla: „Neměl jsem tušení.“ V rozhovoru pro The Blaze v červenci 2020 Phyllis řekl: „Řekl jsem mu, že to byla ta nejlepší slova, která ke mně mohl mluvit. Víte, kdyby o mně věděl a nikdy mě nenašel, byl bych zdrcen. Tato slova mi umožnila nabídnout milost a soucit. V jeho vlastních očích jsem viděl pocity šoku, zklamání a dokonce rozpaků. Neměl tušení. “ Phil řekl The Blaze, že byl před 45 lety zlomeným nepořádkem a že „Bůh mě nadále obnovuje. Přivedl mě k mé dávno ztracené dceři a já ji miluji. “

Nemovitost: Phil a jeho manželka jsou milionáři, ale přesto údajně žijí ve stejném mobilním domě s dvojnásobnou šířkou v Louisianě, který obývali po celé manželství.

Další hvězdy velitele kachen:

Willie Robertson Čistá hodnota

Phil Robertson Čistá hodnota

Phil Robertson

Čistá hodnota: 10 milionů $
Datum narození: 24.04.1946 (74 let)
Rod: mužský
Profese: Podnikatel
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse