Čistá hodnota PewDiePie

Kolik stojí PewDiePie?

Čistá hodnota PewDiePie: 40 milionů $

Čistá hodnota Pewdiepie a výdělky z kariéry : PewDiePie je švédský komentátor videohry a internetová celebrita, která má čistou hodnotu 40 milionů dolarů. Jeho kanál na YouTube, PewDiePie , představuje svá videa, která mu ukazují hraní různých videoher. V různých bodech nedávné historie byl kanál nejvíce odebíraným kanálem na YouTube.

Jeho typické video ukazuje, jak hraje hru, komentuje, co vidí a prožívá, a zároveň ukazuje své reakce na to, co vidí na obrazovce. PewDiePie často označuje své fanoušky jako „Bro Army“, kterou tvoří jeho „Bros“, a na konci každého ze svých videí obvykle provádí „Brofistu“. Odběry jeho kanálu YouTube se od jeho spuštění v roce 2009 astronomicky rozrostly. PewDiePie hovořil také na konferenci Nonick 2012. V říjnu 2012 OpenSlate zařadil kanál PewDiePie jako kanál YouTube č. 1 z hlediska „SlateScore“. V dubnu 2013 se kanál PewDiePie rozrostl na 6 milionů předplatitelů. V červenci 2013 se přestěhoval do Velké Británie, aby získal lepší připojení k internetu.

Nejlépe placená hvězda na YouTube: PewDiePie není jen největší hvězdou YouTube, pokud jde o zhlédnutí videa, je také trvale jednou z nejlépe placených osobností na webu. V roce 2013 jsme zde na CelebrityNetWorth odhalili, že PewDiePie byl nejlépe placená hvězda YouTube na planetě se ziskem 12 milionů dolarů. V roce 2014 dosáhl jeho zisk výše 14 milionů dolarů. V roce 2015 vydělal 9 milionů $. V roce 2016 společnost PewDiePie vydělala skvělých 15 milionů dolarů. V roce 2017 vydělal 12 milionů dolarů. V roce 2018 vydělal 15,5 milionu dolarů. V roce 2019 vydělal 13 milionů $. V době psaní tohoto článku si PewDiePie účtuje za jedno sponzorované video částku 450 000 USD.

Celkem to všechno a PewDiePie vydělal více než 73 milionů $ před zdaněním své říše YouTube od roku 2013. V rozhovoru potvrdil, že jeho čisté jmění je „mnohem“ vyšší než 20 milionů $.

Časný život : PewDiePie se narodil Felix Arvid Ulf Kjellberg ve švédském Göteborgu 24. října 1989. Jeho rodiči jsou Lotta Kristine Johanna a Ulf Christian Kjellberg. Jeho otec je jednatelem společnosti a jeho matka oceněným ředitelem informačních technologií. Má starší sestru jménem Fanny. Na střední škole Felix přeskočil školu, aby mohl hrát videohry. Vystudoval střední školu na Göteborgs Högre Samskola. Původně se zaměřil na získání titulu v průmyslové ekonomii a managementu technologií na Chalmers University of Technology. Zjistil však, že se o kurzy nezajímal, a proto odešel. Neodpadl, aby pokračoval v kariéře na YouTube, jak se v průběhu let široce uvádí. I když se o své školní kurzy nezajímal, měl nadšení pro photoshop a neustálou lásku k videohrám. Prodával photoshopped obrázky, aby ušetřil dostatek peněz na nákup počítače.

Youtube : Felix se připojil k YouTube 19. prosince 2006. Jeho původní kanál se vlastně jmenoval „Pewdie“. Vysvětlil svou volbu slova „pew“ jako zvuk, který vydává laser. Jeho raná videa spočívala v tom, že Felix hrál Call of Duty. Také se mísil s některými vlogovacími videi. Na nějaký čas zapomněl / ztratil heslo ke svému kanálu Pewdie, a proto 29. dubna 2010 spustil nové s názvem PewDiePie. Na kanálu PewDiePie se zaměřil na Call of Duty, Minecraft a různé další hororové / akční hry. Například by hrál krátké klipy svých nejlepších zabití CoD se zábavným komentářem a úpravami. Pro svá videa z Minecraftu by zveřejňoval „Let's Plays“, kde by člověk hru jednoduše hrál.

Časný úspěch: V určitém okamžiku začala PewDiePie hrát hru Amnesia. Z jakéhokoli důvodu jeho videa Amnesia Let's Plays zasáhla nervy s větším publikem na YouTube a jeho kanál začal raketově stoupat u předplatitelů. Kanál společnosti PewDiePie se začal rozrůstat a v červenci 2012 dosáhl 1 milionu předplatitelů a v září 2012 2 milionů předplatitelů. Podepsal smlouvu o zastupování s MCN Michinima a poté v říjnu 2012 přeskočil do Maker Studios.

Největší hvězda na YouTube na planetě : V letech 2012 a 2013 byl PewDiePie nejrychleji rostoucím kanálem na YouTube. Jen v roce 2013 se kanál zvýšil z 3,5 milionu předplatitelů na 19 milionů. Ten rok získal nového předplatitele rychlostí 1,037 ZA SEKUNDU, celý rok. Ten rok získal 1,3 miliardy zhlédnutí videa a skončil jako nejvíce odebíraný kanál na YouTube.

S pomocí Maker Studio vydal aplikaci PewDiePie pro iPhone. U různých časů vyjádřil nepohodlí s eventuální mateřskou společností Maker Studio, Disney, ale nakonec vytvořil web a online obchod, který doplnil aplikaci, která se stala velmi úspěšnou.

V roce 2014 jeho kanál získal 14 milionů předplatitelů a vydělal 4,1 miliardy zhlédnutí videa, což je mnohem více než kterýkoli jiný kanál. V roce 2015 měl průměrně 300 milionů videí měsíčně.

Čistá hodnota PewDiePie

John Lamparski / Getty Images

Kontroverze : V únoru 2017 PewDiePie ztratil svoji show YouTube Red poté, co vyšlo najevo, že několik jeho videí obsahovalo antisemitské odkazy. PewDiePie tvrdí, že videa byla sarkastická a měla pouze zdůraznit, jak lidé udělají cokoli pro peníze, bez ohledu na to, jak nevhodné nebo šokující. V nejviditelnějším příkladu zaplatil dvěma lidem 5 dolarů prostřednictvím webového pětinásobníka, aby držel ceduli s nápisem „Smrt všem Židům“. Došlo také k virální výzvě „Přihlaste se k odběru PewDiePie“, kdy lidé trolují svět tím, že se tato fráze rozšíří na veřejnosti. Nejméně dva masoví vrahové řekli „přihlaste se k odběru PewDiePie“ během masakrů nebo v rámci svého manifestu. PewDiePie se distancoval od memu a odsoudil vrahy.

Osobní život : PewDiePie se setkala s Italkou Marzií Bisogninovou v roce 2011. Navázali online přátelství a nakonec milostný vztah. V roce 2012 ji PewDiePie založila s kanálem YouTube s názvem CutiePieMarzia. Její videa se zaměřovala na módu, líčení, knihy, filmy a krásu. Nakonec se stal jedním z nejpopulárnějších kanálů krásy na YouTube. V roce 2018 odešla z YouTube. Několik let se střídali mezi Švédskem a Itálií, než se usadili v anglickém městě Brighton and Hove. Vzali se v srpnu 2019. Žijí relativně anonymně v malém přímořském městečku se dvěma mopslíky, jedním jménem Edgar a druhým jménem Maya.

souhrn : PewDiePie je švédská osobnost YouTube, která má čistou hodnotu 40 milionů dolarů. Je nejlépe vydělávající hvězdou YouTube na planetě a nejvíce odběratelským kanálem na YouTube. V typickém roce vydělá 15–20 milionů $, a to hlavně díky videoreklamám, které mohou stát až 450 000 $.

Čistá hodnota PewDiePie

PewDiePie

Čistá hodnota: 40 milionů $
Datum narození: 24. října 1989 (31 let)
Rod: mužský
Profese: Komentátor
Národnost: Švédsko
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse