Paul Wahlberg Čistá hodnota

Kolik stojí Paul Wahlberg?

Čistá hodnota Paul Wahlberg: 10 milionů $

Čistá hodnota a plat Paul Wahlberg: Paul Wahlberg je americký kuchař a televizní hvězda reality show s čistým jměním 10 milionů dolarů. On je nejlépe známý pro jeho restauraci ‚Alma Nove ', stejně jako pro spoluvlastnění‚ Wahlburgers', řetězec neformálních restaurací hamburgerů. Po úspěchu restaurace zahájila společnost A&E televizní seriál reality, který sleduje život rodiny Wahlbergů a jejich řetězec restaurací. Více než 49 poboček „Wahlburgerů“ existuje po celých Spojených státech, Kanadě a Německu s plány expanze do Austrálie a Nového Zélandu. Je to starší bratr herců / zpěváků, Mark Wahlberg a Donnie Wahlberg .

Časný život: Paul Wahlberg se narodil 20. března 1964 v Bostonu ve státě Massachusetts. Z devíti dětí je Paul páté a jako první ze svých sourozenců absolvoval střední školu. Paulova matka Alma pracovala jako bankovní úřednice a zdravotní sestra, přestože byla známá jako výjimečná kuchařka. Jeho otec Donald byl vojákem americké armády a sloužil během korejské války. Wahlbergovi rodiče se rozvedli v roce 1982, než mu bylo dvacet.

Vyrůstat, Paul byl fascinován vaření a kuchařských show. Rád trávil čas pomáháním v kuchyni a učením se od své matky, později uvedl, že nedělní večeře ho inspirovala k tomu, aby se stal profesionálním kuchařem. Zatímco na střední škole, Wahlberg začal pracovat jako kuchař pro místní společnost. Po absolutoriu pracoval Paul v několika kuchyních po celém Bostonu, včetně The Charles Hotel, The Four Seasons a Bridgeman's v Hull, MA, kde nakonec devět let působil jako šéfkuchař.

Kariéra: V roce 2010 otevřel Wahlberg svou restauraci v Hinghamu ve státě Massachusetts nazvanou „Alma Nove“. Název restaurace pochází od Paulovy matky a „nove“, což v italštině znamená devět, což symbolizuje jejích devět dětí. Alma Nove je restaurace na nábřeží, intimně uspořádaná a pojme 143 patronů. Stěny restaurace jsou zarámovány do skla a zakryty elegantní rotundou s ručně foukanými skleněnými žárovkami, které osvětlují vnitřek restaurace. V teplejších měsících je zákazníkům k dispozici venkovní zavinovací terasa, kde mohou sledovat nad vodou barevné západy slunce.

Restaurace se zaměřuje na italskou / středomořskou kuchyni a stala se základem komunity. Wahlberg je velkým zastáncem hnutí locavore a propaguje místní prodejce využitím jejich čerstvých surovin v jeho pokrmech a podáváním čerstvých mořských plodů. Alma Nove servíruje typické pokrmy, jako jsou masové kuličky z vepřového masa s polentou, dušené mušle na ostrově Prince Edwarda, pečený Strozzapreti, steaky Halibut a svíčková na grilu.

V roce 2011 založil Paul se svými mladšími bratry, herci Markem a Donniem Wahlbergovými společnost Wahlburgers, která otevřela první restauraci v Dinghamu ve státě Massachusetts. „Wahlburgers“ je neformální hamburgerová restaurace, která se v průběhu let rychle rozšířila do renomovaného řetězce. V současné době existuje více než 49 míst v USA, Kanadě a Německu, přičemž v USA působí několik potravinářských nákladních vozidel. Nabídka obsahuje sortiment hamburgerů, sendvičů, hotdogů a salátů, které vytvořil Paul a inspiroval ho a jeho rodinu.

V roce 2014 začala společnost A&E kvůli úspěchu restaurace vysílat televizní reality show s názvem „Wahlburgers“. Přehlídka sleduje úzce spjatou rodinu Wahlbergů a jejich restaurační řetězec a zdůrazňuje zákulisní scény toho, co se děje s Markem a Donniem jako majiteli a Paulem jako šéfkuchařem. Přehlídka představuje vystoupení všech devíti sourozenců a jejich matky Almy. Film „Wahlburgers“ běžel deset sezón s 95 epizodami a v roce 2014 získal nominaci na cenu Emmy za mimořádný program nestrukturované reality.

V roce 2020 podepsali bratři Wahlbergové partnerskou dohodu s United Cinemas, která přinese lokality „Wahlburgerů“ do Austrálie a Nového Zélandu.

Vztahy: Paul Wahlberg je šťastně ženatý a má dvě děti, syna jménem Ethana a dceru Madison. Paul a jeho rodina žijí společně v Hinghamu ve státě Massachusetts.

Paul Wahlberg Čistá hodnota

Paul Wahlberg

Čistá hodnota: 10 milionů $
Rod: mužský
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse