Patrick Stewart Čistá hodnota

Kolik stojí Patrick Stewart?

Patrick Stewart Čistá hodnota: 70 milionů $

Patrick Stewart Čistá hodnota a plat: Patrick Stewart je anglický filmový, televizní a divadelní herec, který má čistou hodnotu 70 milionů dolarů. Stewart, jeden z nejuznávanějších herců moderní doby, je mistrem divadelního herectví a hraní před kamerou. V průběhu let navázal úzké spojení s Royal Shakespeare Company.

Možná je nejznámější pro svou roli kapitána Jean-Luca Picarda z Hvězdné lodi Enterprise. Stewart se navíc stal důležitým pro svou roli Charlese Xaviera ve filmech X-Men. V roce 2010 byl Stewart povýšen do šlechtického stavu královnou Alžbětou II. Za zásluhy o svět dramatu. V roce 1996 dostal hvězdu na hollywoodském chodníku slávy.

Časný život: Sir Patrick Stewart OBE se narodil 13. července 1940 v Yorkshire v Anglii. Spolu s dvěma bratry ho vychoval otec, který byl seržantem, a matka, která byla textilním dělníkem. Patrick vyrostl ve městě Jarrow a jeho otec proti němu jako dítě páchal domácí násilí. Později Stewart uvedl, že to bylo pravděpodobně kvůli PTSD, které jeho otec vyvinul během druhé světové války.

Jeho první zkušenost s herectvím byla, když ho jeho učitel vyzval k provedení Shakespeara. Během školních let studoval drama až do věku 15 let. Poté opustil školu, aby se mohl věnovat kariéře divadelního herce na plný úvazek.

Kariéra: V roce 1966 se Patrick Stewart stal členem Royal Shakespeare Company. Příští rok debutoval v televizním seriálu „Coronation Street“. Poté se stal etablovaným v Královském národním divadle a poté se během 70. let ujal rolí v různých britských televizních pořadech. V roce 1984 získal roli Gurneyho Hallecka ve filmu Duna, který režíroval David Lynch.

Star Trek : Patrick dostal roli kapitána Jeana-Luca Picarda ve filmu „Star Trek: The Next Generation“ v roce 1987. V té době to byl neznámý britský herec žijící v kufru, protože byl extrémně skeptický ohledně toho, zda bude show úspěšná. Celý jeho plán spočíval ve skutečnosti v tom, že získal trochu pozornosti, zatímco před návratem do Anglie, kde se dostane zpět k Shakespearovi, nakopal spoustu peněz. Plánoval být se Star Trekem déle než rok. Ten rok se změnil na více než tři desetiletí.

Patrick by pokračoval objevit se v 178 epizodách The Next Generation v letech 1987 až 1994. Zahrál si také v několika celovečerních filmech založených na franšíze.

Ačkoli Stewart bojoval s obsadením kvůli úspěchu filmu „The Next Generation“, podařilo se mu rezervovat roli profesora Charlese Xaviera ve filmu „X-Men“. Svou roli si zopakoval v mnoha spin-offech a pokračováních, než si naposledy zahrál Xaviera v 2017 Loganu.

Kromě svých filmových a televizních rolí zůstal Stewart po celá léta aktivním divadelním hercem. Ačkoli mu jeho zaneprázdněný program občas ztěžoval herectví, stále hledal způsoby, jak se vrátit do divadla. Stewart je také známý svými hlasovými hereckými schopnostmi a často působí jako vypravěč různých dokumentů, filmů a televizních pořadů. Stewart navíc propůjčuje svůj hlas různým videohrám a animovaným seriálům, jako je „American Dad!“ a „Rodinný chlap.“

Star Trek Plat: V roce 1992 si Patrick Stewart najednou uvědomil, že 15 minut výplaty přesčasů na natáčení filmu „Star Trek: Nová generace“ odpovídá týdennímu platu divadelního herce v Anglii. Do té doby vydělával základní plat 45 000 $ za epizodu. Ale Patrickovi se to nakonec zlepšilo. Jeho plat pro „The Next Generation“ nakonec vyletěl na 100 000 $ za epizodu. V dnešních penězích je to ekvivalent 180 000 $ za epizodu.

Stewart také zabil filmy Star Treku. Za film „Star Trek: První kontakt“ z roku 1996 si odnesl plat 5 milionů dolarů. Poté pokračoval s výplatou 9,5 milionu dolarů za film „Star Trek: Insurrection“. V roce 2002 získal 14 milionů dolarů za roli ve filmu „Star Trek: Nemesis“, který zahrnoval také produkční kredity.

X-Men : Patrick se poprvé objevil jako profesor Charles Xavier v X-Men v roce 2000. Tuto roli si ještě sedmkrát zopakoval v různých filmech X-Men.

(Foto Matt Winkelmeyer / Getty Images)

Další role : Stewart má na své jméno více než 150 hereckých kreditů. Od roku 2015 do roku 2016 hrál jako Walter Blunt v televizním seriálu Blunt Talk. Zahrál si v několika filmech včetně Heddy, Excalibur, Dune, Lifeforce, Lady Jane, LA Story, Death Train, Robin Hood: Men in Tights, Gunmen, Jeffrey, Conspiracy Theory, Masterminds, Safe House, A Christmas Carol, X-Men , King of Texas, X2, X-Men: The Last Stand, TMNT, Hamlet, Match, Logan a další. Stewart také provedl hlasovou práci pro několik filmů, včetně Jimmyho Neutrona: Boy Genius, Chicken Little, Bambi II, Ted, Ice Age: Continental Drift, The Emoji Movie a dalších. Získal řadu ocenění a hvězdu na hollywoodském chodníku slávy na 7021 Hollywood Blvd. v roce 1996.

Potvrzení značky: Patrick Stewart často pracuje jako herec hlasu v reklamách. Svůj hlas propůjčil reklamám na vozy Pontiac a Porsche, Mastercard, Goodyear, televizory RCA, pivo Stella Artois a mnoho dalších.

Osobní život : První manželkou Patricka Stewarta byla Sheila Falconerová. Byli spolu 24 let, než se rozvedli v roce 1990. Během společné doby měli dvě děti. V roce 1997 se zasnoubil s Wendy Neussovou a pár se vzal v roce 2000. Manželství trvalo tři roky a skončilo rozvodem. Poté několik let zažehnal románek s Lisou Dillonovou, než se v roce 2008 setkal se Sunny Ozell. V roce 2012 si pár koupil společně dům a v roce 2013 se údajně zasnoubili.

Později téhož roku pak jejich svatbě předsedal Stewartův přítel Ian McKellan. Protože pověřovací listiny Iana McKellena nebyly ve státě Nevada platné, manželství nebylo nikdy právně závazné. Z tohoto důvodu se Stewart a Ozell oženili podruhé (tentokrát skutečně) v Los Angeles.

Nemovitost: Patrick Stewart žil mnoho let v Los Angeles se svou druhou manželkou. Patrick a jeho ex prodali tento rozsáhlý majetek v roce 2004 za 6,5 ​​milionu dolarů. V roce 2012 Stewart koupil duplex ve čtvrti Park Slope v New Yorku. Za nemovitost, která má prostornou střešní terasu o rozloze 1200 čtverečních stop, zaplatil 2,5 milionu dolarů. Součástí nemovitosti je také další balkon o rozloze 200 čtverečních stop.

V roce 2016 Patrick prodal dům v Yorkshire v Anglii za přibližně 535 000 liber. Původně koupil nemovitost, protože si chtěl udržet své britské kořeny a pokračovat v herecké kariéře na plný úvazek v Los Angeles. V roce 2019 Stewart koupil nemovitost ve čtvrti Hancock Park v Los Angeles za 4,3 milionu dolarů. V domě je 4500 čtverečních stop obytného prostoru, bazén a spousta palem.

Patrick Stewart Čistá hodnota

Patrick Stewart

Čistá hodnota: 70 milionů $
Datum narození: 13. července 1940 (80 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 10 v (1,78 m)
Profese: Herec, hlasový herec, novinář, televizní režisér, filmový producent
Státní příslušnost: Spojené království
Naposledy aktualizováno: 2020

Patrick Stewart Výdělky

Kliknutím rozbalíte
  • Star Trek: Nemesis 14 000 000 $
  • Star Trek: Insurrection 9 500 000 $
  • Star Trek: First Contact 5 000 000 $
  • Star Trek: Nová generace 100 000 $ / epizoda
  • Divoké husy II 3 101 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse