Pat Sajak Čistá hodnota

Kolik stojí Pat Sajak?

Pat Sajak Čistá hodnota: 70 milionů $

Plat Pat Sajaka

15 milionů $

Pat Sajak čisté jmění a plat: Pat Sajak je bývalý meteorolog, současná televizní osobnost, herec a hostitel her, který má čistou hodnotu 70 milionů dolarů. Sajak je nejznámější tím, že je dlouhodobým hostitelem herní show Wheel of Fortune.

Časný život: Pat Sajak se narodil Patrick Leonard Sajdak 26. října 1946 v Chicagu ve státě Illinois. Byl vychován v Chicagu a byl synem Joyce Helen a Leonarda Anthony Sajdaka. Všichni jeho prarodiče byli Poláci. Patův otec zemřel, když byl mladý, a jeho matka se znovu vdala. Sajak šel na střední školu ve Farragutu a promoval v roce 1964. Šel na Columbia College v Chicagu a pracoval jako recepční v hotelu Palmer House.

Ranná kariéra: Během studia na vysoké škole mu instruktor vysílání Sajak řekl, že místní rozhlasová stanice WEDC hledá zpravodajskou kotvu. Podal žádost a skončil přistáním v časovém úseku stanice 6:00 ráno. Sajak vstoupil do americké armády v roce 1968 během války ve Vietnamu. Zatímco sloužil v armádě, deejayed v rádiu ozbrojených sil. Během DJingu zahájil každé vysílání větou „Dobré ráno, Vietnam!“ stejně jako postava Robina Williamse ve filmu stejného jména. Na začátku 70. let Sajak DJ'd v Nashvillu v 15:00 - 17:00 časový úsek jako jejich odpolední osobnost

Na konci 70. let se Sajak přestěhoval do Los Angeles a hledal práci v zábavním průmyslu. Brzy vysadil pozici meteorologa na plný úvazek v KNBC-TV v Los Angeles v roce 1977.

Kolo štěstí: V roce 1981 herní představitel Merv Griffin nabídl Patovi možnost převzít hostitelské povinnosti na Wheel of Fortune od Chuck Woolery. Fred Silverman, tehdejší prezident NBC, bohužel odmítl myšlenku najímat Sajaka za to, že je „příliš místní“. V reakci na to Merv Griffin úplně zastavil celou show a odmítl natáčet nové epizody, dokud nebyl najat Sajak. Sajak hostil denní a syndikované večerní verze Wheel of Fortune za posledních 30 a více let. V roce 2018 se Sajak stal nejdelším hostitelem jakékoli herní show, dokonce překonal Boba Barkera z Price. Titul mu udělila Guinnessova kniha rekordů 22. března 2019. Smlouva Pat Sajaka jako hostitele Wheel of Fortune trvá do roku 2022. Za svou práci v seriálu Pat vyhrál tři ceny Emmy a dokonce dostal hvězdu na hollywoodském Chodník slávy.

Jiné podniky : Sajak se objevil v komediálním filmu Airline II: The Sequel z roku 1982. Jeho role byla jako Buffalo, New York hlasatel. Pat měl na CBS vlastní krátkou noční talk show The Pat Sajak Show. Když se show začala vysílat, opustil denní verzi Wheel of Fortune. Dan Miller, bývalý spolupracovník kotvy, sloužil jako Sajakův pomocník. To mělo premiéru v lednu 1989 a závěrečná show vysílala v dubnu 1990.

Sajak se několikrát objevil na Super Password jako hostitel hosta, stejně jako Password Plus, v letech 1984-1989. Hostoval také na herních show Dream House a Just Men !. Sajak byl pravidelným náhradním hostujícím hostem Regis Philbin na Live with Regis and Kelly. V roce 2003 hostil Sajak Pat Sajak Weekend na Fox News a The Pat Sajak Baseball Hour, syndikované rozhlasové sportovní talk show. Sajak se stal investorem v roce 2005 v Golden Baseball League, nezávislé profesionální baseballové lize.

Je členem správní rady a slouží jako místopředseda na Hillsdale College v jižním Michiganu. Sajak je externím ředitelem konzervativního nakladatelství Eagle Publishing. Sajak je pravidelným přispěvatelem podcastů a plakátů na konzervativní blog ricochet.com. Pro National Review Online začal psát v roce 2010. Je také autorem několika logických her, z nichž nejznámější je Lucky Letters z roku 2007.

Ethan Miller / Getty Images

Popová kultura: V 80. letech byl Sajak parodován na náčrtu Sesame Street, kde muppet jménem Pat Playjacks hostil „Squeal of Fortune“. Také v osmdesátých letech založil Martin Short postavu Pata Sajaka Eda Grimleyho na komediálních představeních SCTV a Saturday Night Live. V roce 1992 měl Sajak speciální hostující hvězdnou roli v televizní show The Commish. V roce 1993 se Sajak objevil na Dnech našich životů a také jako sám na dětské karikatuře Rugrats. Sajak a Vanna White se představili v epizodě sitcomu NBC 227 v roce 1986. V roce 2001 se objevil jako sám v sitcomu Král královen. V epizodě sezóny čtyři na A-Team, Pat a Vanna dělal portrét.

Osobní život: Sajak se oženil s fotografkou Lesly Brown Sajak v prosinci 1989 v Annapolisu v Marylandu. Před lety byl ženatý s neznámou ženou v letech 1979-1986. Pat a Lesly mají spolu dvě děti, syna Patricka Michaela Jamese Sajaka narozeného v roce 1990 a dceru Maggie Marie Sajak narozenou v roce 1995. Maggie je začínající country zpěvačka, která vydala tři singly. Pár žije v Severna Parku v Marylandu a má druhý domov v Los Angeles. Pat Sajak přiznal, že je skeptický vůči změně klimatu. Finančně také podporuje nadaci Young America's Foundation, jejímž cílem je sponzorovat konzervativní řečníky na univerzitních kampusech po celé zemi. Rodina Sajaků je členy Kristových církví. V listopadu 2019 podstoupila Pat nouzovou operaci střev, aby odstranila zablokování. Zatímco byl v rekonvalescenci, na jeho místě hostila Vanna White. O tři týdny později, 5. prosince 2019, se vrátil do práce.

Vanna White Plat

Pat Sajak Plat 2020:

V době psaní tohoto článku vydělává Pat Sajak ročně plat 15 milionů $ jako hostitel Wheel of Fortune. Pro srovnání, plat Vanny Whiteové je 10 milionů dolarů. Wheel of Fortune pásky čtyři dny v měsíci, šest představení denně. Páskují dva čtvrtky a dva pátky. V nahrávacích dnech dorazí oba kolem 8:30 a začnou střílet v poledne. Jedno publikum sleduje tři pořady, pak je pauza na oběd. Druhé publikum přijde sledovat další tři nahrávky.

Rozpis platů

Pat a Vanna nahrávají čtyři dny v měsíci. To je 48 dní za rok práce a vydělat 15, respektive 10 milionů dolarů ročně. To znamená, že Vanna vydělá 208 333 $ za pracovní den. Pat vydělá 312 500 $ za pracovní den. Když to rozdělíme na show, Pat Sajak vydělá 52 083 $ za show a Vanna White vydělá 34 722 $ za show.

Pat Sajak Čistá hodnota

Pat Sajak

Čistá hodnota: 70 milionů $
Plat: 15 milionů $
Datum narození: 26. října 1946 (74 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 9 v (1,77 m)
Profese: Hostitel herní show, hostitel talk show, herec, osobnost rádia, filmový producent, televizní producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse