Palms a Playboy poskytli klub a Hef přinesl jiskru

Holly Madison, Hugh Hefner a Crystal Hefner v hotelu PalmsHolly Madison, Hugh Hefner a Crystal Hefner ve vile Hugh Hefner Sky Palms hotelu v říjnu 2010. (Ed Graff) Hugh Hefner obklopen Playboy bBunnies během rozhovoru v srpnu 2000. (Reuters/soubor) Zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner přijíždí s přítelkyní Kendrou Wilkinsonovou vlevo a Bridget Marquardtovou na oslavu 80. narozenin ve slavném mnichovském klubu P1 31. května 2006. (Reuters/Michaela Rehle) John Katsilometes dělá rozhovory s Hughem Hefnerem v Playboy Clubu v Palms během oslav Hefnerových narozenin 9. dubna 2011. (Tom Donoghue) Hugh Hefner pózuje se zajíčky Playboy 1. března 2001 v hotelu Hard Rock v Las Vegas. (Glenn Pinkerton/Las Vegas News Bureau) Hugh Hefner přijíždí s Playboy Playmates, včetně Holly Madison, na slavnostní premiéru Humanity v New Yorku-New Yorku v Las Vegas, 20. září 2003. (Bob Brye/Las Vegas News Bureau) Crystal Harris Hefner (s laskavým svolením) Jednovaječná dvojčata Karissa a Kristina Shannonová, vlevo, Hugh Hefner a Crystal Harris dorazí ve čtvrtek 11. června 2009 na nahrávání cen Amerického filmového institutu za celoživotní zásluhy na počest herce Michaela Douglase v Culver City v Kalifornii. (Matt Sayles/AP) Vydavatel časopisu Playboy Hugh Hefner je uveden na palubě svého soukromého letadla, 1970. (AP)

V noci, kdy Hugh Hefner oslavil své 85. narozeniny v Playboy Clubu v Palms, jsme si povídali o jeho matce, jeho chlapcích, hodnotách a smrtelnosti.

Pokud se udržujete v dobré kondici, věk je jen číslo, řekl Hefner té noci, když ho doprovázeli jeho tehdy 21letý syn Marston a tehdejší snoubenec Crystal Harris, o 60 let mladší než on.

Hefner poznamenal, že jeho matka Grace se dožila 101 let.Mám dobré geny, řekl se smíchem. Pomůže, když si své rodiče budete pečlivě vybírat.

Na otázku, zda někdy sdílela rady, jak žít neobvykle dlouhý a prosperující život, Hefner odpověděl: Nemyslím si, že jsme někdy mluvili o tom, jak dlouho budu žít. Ale byla to velmi zvláštní dáma. Pocházela z Nebrasky a měla dobré, silné hodnoty, ale myslím si, že pocit mladosti souvisí hlavně s postojem k životu. Pokud se obklopujete mladými lidmi, není to na škodu.

Hefner se nikdy nedostal na 101, ale dožil se 91. Zemřel ve středu večer v Playboy Mansion v LOS ANGELES. , jeho slavný domov. Ale také řekl, že Las Vegas bylo na nějaký čas jeho druhým domovem díky partnerství se společností N9NE Group a Palms v letech 2006-2012.

kde vystupují penn a teller

Hefner byl rád, že si během svých návštěv udělal čas na rozhovor. Jednou tesce promluvil o své oblíbené dekádě.

70. léta se mi líbila, řekl. Minulou noc jsme v Mansion pustili film „Hot Tub Time Machine“, hloupá, prostopášná komedie o 80. letech. Sledoval jsem to a říkal si: „Tohle nejsou 80. léta, která si pamatuji.“ Nepamatuji si, že by byli tak zábavní. Díky tomuto filmu vypadala 80. léta jako 70. léta.

V noci z 9. dubna 2011, #HughHefner má 85. narozeniny @Palmy . #tomdonoghue fotografie. pic.twitter.com/g8FagJSlYw

- John Katsilometes (@johnnykats) 28. září 2017

Mluvil také o své první návštěvě města, když mu bylo třicet, během propagačního turné Playboy vinoucí se z Chicaga do San Franciska do LA a nakonec do Las Vegas. Komiksového Lennyho Bruce našel v San Francisco's Ann’s 440 Club, později si ho zarezervoval, aby vystoupil v Playboy Clubu v Chicagu. Párty měl s Jayne Mansfieldovou a jejím manželem Mickey Hargitayem (otec Zákona a pořádku: hvězda Útvaru pro zvláštní oběti Mariska Hargitayová) v Hollywoodu. Hefnerovým rande byli dva králíčci Playboy.

Na konec této cesty v Las Vegas si moc nepamatuji, protože to bylo poslední místo, které jsme navštívili, řekl Hefner a namáhal si paměť. Do té doby jsem byl docela zavěšený.

Hefner si vždy užíval večírek ve Vegas, jasně podporovaný ohňostrojem (často v podobě pravých prskavek), který vyrazil, když visel u Palms. V noci k jeho 85. narozeninám ho 31 králíčků Playboye zavedlo přes Playboy Club do soukromé enklávy, kde rozmarně bavil hosty v bílé čepici námořníka, blejzru na uhlí, červené košili a modrých džínách.

Hef držel rodinu blízko, se syny Marstonem a Cooperem, kteří byli nabízeni k vedení obchodu Playboy. Ve svých dvou chlapcích vidím hodně sebe, řekl Hefner. Jsou chytří a kreativní. Usmál se na nadpis popisující Marston jako Playboy’s Next of Skin.

Večírek kolem něj přiměl Hefnera, aby si vzpomněl, když v roce 1985 ve věku 59 let utrpěl lehkou mrtvici. Obvinil epizodu z nezdravých aktivit v Mansion.

Myslím, že to souviselo s mým životním stylem, řekl. Proto jsem utekl do svého druhého manželství (s Kimberly Conrad), protože jsem začínal cítit svá léta. Když to manželství nefungovalo, myslím, že jsem z toho přišel znovuzrozený.

V době, kdy dosáhl 85 let, se Hefner usadil na svém vztahu s Harrisem. Modelka a DJ na částečný úvazek byly předmětem opovržení od Holly Madison, populární osobnosti Vegas a jedné z Hefnerových přítelkyň v reality show The Girls Next Door na E!

Madison navrhla, aby Hefner jednal ve spěchu, když si vybral Harrise, protože na sebe ti dva veřejně stříleli. Vydavatelská legenda jen pokrčila rameny.

Mají více společného, ​​než jeden z nich ví, řekl Hefner. Jako já! Hah-hah!

Také ses musel smát. Jaká karta. Hefův běh jako hostujícího velvyslance Palms byl příliš krátký. Když se Playboy a hotel rozvedli, hovořilo se o přejmenování Hugh Hefner Drive vedoucí do Palms a sundání tohoto znamení. Ale jméno stále sedí, jak se sluší, protože Hugh Hefner opravdu byl typem Vegas.