Oprah Winfrey vydá kuchařku začátkem příštího roku

Oprah Winfrey se účastní premiéry Oprah Winfrey NetworkOprah Winfrey se účastní premiéry dokumentárního cyklu Oprah Winfrey Network (OWN) „Belief“ v The TimesCenter v New Yorku. (Greg Allen/Invision/AP)

NEW YORK - Oprah Winfrey vydává svoji první kuchařku, aby spustila svůj vlastní otisk knihy.

Winfrey's Food, Health and Happiness: „On Point“ recepty na skvělá jídla a lepší život mají vyjít 3. ledna příštího roku, řekl ve středu Flatiron Books agentuře AP. Winfreyův otisk, v současné době nejmenovaný, je součástí Flatiron, divize společnosti MacMillan U.S.

kolik stojí rothschildové

V posledních několika měsících na Weight Watchers jsem pracoval s úžasnými kuchaři, abych vytvořil zdravější verze mých oblíbených jídel, uvedl Winfrey v prohlášení. Když do mého domu přijdou lidé na oběd nebo večeři, číslo jedna, na které se ptají, je: „Jak je to tak chutné a přesto zdravé?“ Rozhodl jsem se tedy na tuto otázku odpovědět recepty, na kterých si každý pochutná.slyšíš mě, chlape, čisté jmění

Winfrey není ve světě kuchařek úplně nový. Její osobní šéfkuchařka Rosie Daley publikovala v kuchyni s Rosie: Oprahovy oblíbené recepty v roce 1994. Winfrey přispěl úvodem do kuchařky Oprah Magazine, která vyšla v roce 2008.

V loňském roce Winfrey při oznámení otisku plánoval začít s pamětí Život, který chcete. Podle Flatirona byla tato kniha odložena na podhodnocené datum. Očekává se, že otisk vydá několik literatury faktu ročně, všechny vybral Winfrey.