Nyní je nejlepší doba roku k návštěvě Údolí smrti

Národní park Death Valley je domovem Badwater, které je zde vidět, což je v nadmořské výšce 282 pod hladinou moře nejnižší bod v Severní Americe. Na západě leží zasněžený vrchol teleskopu v ...Národní park Death Valley je domovem Badwater, které je zde vidět, což je v nadmořské výšce 282 pod hladinou moře nejnižší bod v Severní Americe. Na západě leží zasněžený vrchol teleskopu v pohoří Panamint, nejvyšší v parku na 11 048 stop. (NÁRODNÍ PARKOVÁ SLUŽBA) Národní park Death Valley je domovem Badwater, které je zde vidět, což je v nadmořské výšce 282 pod hladinou moře nejnižší bod v Severní Americe. Na západě leží zasněžený vrchol teleskopu v pohoří Panamint, nejvyšší v parku na 11 048 stop. (NÁRODNÍ PARKOVÁ SLUŽBA)

Údolí smrti, nejteplejší, nejsušší a nejnižší národní park, je proslulé svými prudkými letními teplotami. Z tohoto důvodu je nejlepší čas roku k návštěvě toho, co je ve většině ostatních parků považováno za mimosezónu: od poloviny října do poloviny května.

Údolí smrti je nejbližším národním parkem jižních Nevadanů, vzdáleným 150 mil nejkratší cestou do sídla parku ve Furnace Creek. Pro tuto zkratku sledujte státní trasu 160 přes Pahrump na Bell Vista Road a pokračujte na Death Valley Junction a vyzvedněte si Furnace Creek Road.

Můžete se také dostat do Furnace Creek z americké hlavní silnice 95 v Beatty, pomocí státní trasy 374/190 na jih přes Daylight Pass a poté z Shoshone v Kalifornii pomocí státní cesty 178 přes Jubilee Pass.Bouře v říjnu 2015 zanechaly rozsáhlé povodňové škody, včetně 1 000 mil parkových komunikací, které potřebují údržbu, opravy nebo výměnu. Jubilee Pass Road na sever k Furnace Creek byla měsíce uzavřena kvůli rekonstrukci, než byla v červenci znovu otevřena.

Přístup do Údolí smrti státní cestou Route 267 z USA 95 na jih kolem hradu Scotty’s je stále omezen, protože rekonstrukce pokračuje.

Poškození na zámku Scotty’s ponechá tuto slavnou atrakci uzavřenou až do roku 2019. Displeje, historické artefakty a vybavení zůstanou ve skladu, dokud nebudou dokončeny úklidové a restaurátorské práce v zámku a jeho vedlejších budovách.

Návštěvníci Údolí smrti pomohou zaplatit za obnovu parku, když začnou letos na podzim platit vyšší vstupné. (Poplatky byly minulý měsíc zvýšeny na 25 USD, což je nárůst o 5 USD.) Jedná se o první zvýšení poplatku za deset let.

Sezóna zima-jaro v národním parku Death Valley nabízí speciální programy, túry vedené strážci, párty s pozorováním hvězd a výlety s divokými květinami.

Nejlepší léta Údolí smrti pro divoké květiny začínají dostatkem deště v listopadu a prosinci, které spustí růst semen. V dobrém roce začíná ekologizace v lednu a květiny se začínají objevovat koncem ledna nebo února.

Speciální celodenní výlety paleontologie s průvodcem jsou naplánovány na 28. ledna a 11. února. Tyto túry jsou omezeny na 15 návštěvníků vybraných v loterii. Zaregistrujte se do loterie na telefonním čísle 760-786-3280 od 30. prosince do 1. ledna nebo 13. až 15. ledna.

Poplatky za kempování v několika kempech byly zvýšeny z 16 na 22 dolarů za noc a 36 dolarů za místa s elektřinou. Použití kempu je zdarma ve čtyřech menších nebo vzdálenějších parkovacích kempech.

co je čisté jmění Piper Rockelle

Noční ubytování v Death Valley zahrnuje také hotelové a motelové pokoje a kajuty ve Furnace Creek a pokoje v hotelu Stovepipe Wells asi 25 mil severně.

Ve Furnace Creek Inn a Ranch Resort plánuje koncesionář parku Xanterra Resorts v roce 2017 zahájit program výstavby a obnovy 45 milionů dolarů. Práce by měly začít v dubnu na ranči a v květnu v historickém hostinci, který vítá hosty od roku 1927 Většina projektů by měla být dokončena do začátku zimně-jarní sezóny příštího roku.

Projekty zahrnují výstavbu nejméně 15 luxusních kasin v areálu hostince a přístavbu kavárny u bazénu. Další plánovaná vylepšení zahrnují zvětšení vstupního prostoru, změny výzdoby v oblíbené jídelně a přidané posezení na terase.

Na ranči se změní vnější výzdoba některých budov z rustikální západní na španělskou koloniální a registrační oblast bude nahrazena budovou obklopenou zastíněnými verandami a promenádami. V novém salonku s větším barem bude také jídelna a obchod se smíšeným zbožím.

Sloupec Trip of the Week od Margo Bartlett Pesek se objevuje v neděli.