Čistá hodnota Nipsey Hussle

Kolik stojí Nipsey Hussle Worth?

Čistá hodnota Nipsey Hussle: 8 milionů dolarů

Čistá hodnota Nipsey Hussle : Nipsey Hussle byl americký rapper, který měl v době své smrti čistou hodnotu 8 milionů dolarů. Tragicky byl Nipsey zavražděn 31. března 2019 mimo svůj obchod s oblečením v LA ve věku 33 let. Během své kariéry Nipsey spolupracoval s mnoha významnými umělci včetně Rick Ross , Kačer a Snoopský pes .

Časný život: Narodil se Ermias Asghedom 15. srpna 1985 v Los Angeles v Kalifornii Angelique Smith a Dawit Asghedom. Byl vychován ve čtvrti Crenshaw v jižním Los Angeles se svým bratrem Samuelem a sestrou Samanthou. Navštěvoval střední školu Alexandra Hamiltona ve čtvrti Castle Heights, ale před maturitou vypadl. Ve 14 letech odešel z domova, aby se připojil k Crips, gangu, který sídlí především v jeho sousedství Crenshaw. V roce 2004, když mu bylo 19, vzal Asghedomův otec jeho a jeho bratra Samuela na tři měsíce do rodné Eritreje ve východní Africe. Asghedom připočítal cestu za to, že ho inspirovala, aby se stal komunitním aktivistou.

Kariéra: První nezávisle vydaný mixtape Nipsey Hussle „Slauson Boy Vol. 1 ', se brzy stal jménem jeho vlastní nahrávací společnosti. V roce 2008, po podpisu s Cinematic Music Group a Epic Records, vydal Hussle dva mixtapes, „Bullets Ain't Got No Name“, sv. 1 a sv. 2. V roce 2009 byl vydán jeho debutový singl „Hussle in the House“ a třetí mixtape s názvem „Bullets Ain't Got No Name, Vol. 3 'téhož roku. Jeho profil začal růst v roce 2009, kdy spolupracoval s Drakeem na písni „Killer“ a objevil se s Snoop Dog a Problem na písni „Upside Down“. Nipsey se v roce 2010 rozhodl neobnovit smlouvu s Epicem a opustil label.

V roce 2010 se objevil na písni „We Are the World 25“ pro Haiti. Téhož roku byl vybrán jako jeden z nejlepších časopisů XXL časopisu Top Ten, výběr deseti začínajících umělců. Hussle byl propuštěn z Epic Records na konci roku 2010 a založil vlastní nahrávací společnost All Money. V roce 2013 Hussle oznámil vydání svého nového mixu „Crenshaw“, který zahrnoval mimo jiné Rick Ross, Dom Kennedy, Slim Thug, James Fauntleroy II, Z-Ro, Skeme a Sade.

Po mnoha zpožděních vydal Hussle v roce 2018 hlavní studiové album s názvem „Victory Lap“. Debutovalo na 4. místě v Billboard 200 a v prvním týdnu se prodalo 53 000 kusů. Album získalo široké univerzální ohlasy u kritiků a bylo nominováno na cenu Grammy za nejlepší rapové album, ale prohralo s Invazí soukromí soukromí Cardi B. Více než rok po vydání se album dostalo na 2. místo v Billboard 200 v dubnu 2019 po vraždě Hussleho 31. března. Po jeho smrti se jeho singl „Racks in the Middle“ představující Roddyho Riccha a Hit-Boy také dostal k novému vrchol č. 44 na horké stovce.

(Foto: Neilson Barnard / Getty Images pro BET)

Osobní život a smrt: Hussle se soustředil na návrat do své komunity, zejména mladých černochů jako on. Odsuzoval násilí se zbraněmi prostřednictvím své komunitní práce i hudby. Otevřeně se podělil o své zkušenosti v rámci gangové kultury. Hussle financoval vylepšení škol a trávil čas se studenty a zahájil společné pracovní prostředí s názvem Vector 90. Z vlastní zkušenosti věřil, že čtvrť Crenshaw byla špatně nedostatečně využívána a že mladí lidé budou mít prospěch z komunitních pracovních prostor. Obzvláště chtěl, aby se mladí lidé v této oblasti nedostatečně sloužili, aby se zaměřili na kurzy STEM.

Hussle má dceru jménem Emani, ale nebyl ve vztahu s Emaniho matkou. Nipsey začala chodit s herečkou Lauren London v roce 2013. V roce 2016 spolu přivítali dítě.

Nipsey Hussle byl tragicky zastřelen 31. března 2019 mimo svůj obchod s oblečením v Los Angeles. Bylo mu 33 let. Byl zastřelen nejméně desetkrát na parkovišti svého obchodu Marathon Clothing v South Los Angeles v 15:19. ten den. Eric Ronald Holder Jr., 29 let, byl podezřelým zatčen 2. dubna 2019. Jeho soud byl několikrát odsunut kvůli pandemii COVID-10 a má začít v březnu 2021. Hussle byl položen k odpočinku Forest Lawn Memorial Park v jižní Kalifornii po dobře navštěvované vzpomínkové bohoslužbě v Staples Center v Los Angeles.

Nipsey Hussell Čistá hodnota smrti : V době jeho smrti v roce 2019 činila celková hodnota čistého jmění Nipsey 8 milionů $. To zahrnuje krátkodobé investice a aktiva, jako jsou hotovost a akcie, i méně likvidní aktiva, jako jsou nemovitosti a trusty. Rok a půl po jeho smrti jeho majetek podal právní dokumenty, které uváděly, že hodnota Nipseyova majetku byla 4,2 milionu dolarů. Toto hodnocení tvrdilo, že hodnota podoby Nipsey byla jen 913 000 $. Nezahrnovalo to hodnotu jeho vydávání ani nevydaná alba. Odhad 4 miliony dolarů také nezahrnoval žádné peníze, které byly vloženy do důvěryhodnosti před jeho smrtí, ani hodnotu jeho hlavních nahrávek, které vlastnil - na rozdíl od mnoha umělců.

Nipseyho majetek byl dostatečně silný na to, aby odmítl několik stránek crowdfundingu, které se objevily na podporu jeho dětí. Nipseyova rodina zdvořile odmítla snahy o získávání finančních prostředků, a to ani od jiných osobností, jako je Reggie Bush, protože jeho děti jsou údajně připraveny na život. Díky moudrému finančnímu plánování a důvěře vytvořené před jeho smrtí se Nipseyovy děti nikdy nebudou muset spoléhat na peníze kvůli jiným lidem. Snad nejdůležitější je, jak jsme již zmínili, Nipsey vlastnil všechny své hlavní nahrávky, které by mohly poskytnout celoživotní příjem.

Čistá hodnota Nipsey Hussle

Nipsey Hussle

Čistá hodnota: 8 milionů $
Datum narození: 15. srpna 1985 - 31. března 2019 (33 let)
Rod: mužský
Výška: 6 ft 2 v (1,9 m)
Profese: Herec, umělec, rapper
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse