Nat King Cole Čistá hodnota

Kolik stojí Nat King Cole Worth?

Čistá hodnota Nat King Cole: 27 milionů $

Čisté jmění Nat King Cole: Nat King Cole byl americký zpěvák a pianista, který měl čisté jmění rovné 27 milionům dolarů po očištění o inflaci v době jeho smrti v roce 1965. Technicky v době jeho smrti měl Nat King Cole čisté jmění 3,5 milionu dolarů. Bohužel kvůli špatnému plánování majetku, po daních z majetku a různých dalších nákladech jeho rodina (včetně 15leté dcery Natalie Cole ) nakonec získal 1 milion dolarů (v dnešních dolarech to odpovídá 7 milionům dolarů).

Nat King Cole se narodil v Montgomery v Alabamě v březnu 1919 a zemřel v únoru 1965. Mezi jeho hudební žánry patřil vokální jazz, swing a tradiční pop. Cole hostil televizní seriál The Nat King Cole Show a stal se jedním z prvních afrických Američanů, kteří tak učinili. Vydal 28 alb počínaje debutem The King Cole Trio v roce 1945. Mezi jeho populárnější písně patří například „Straighten Up and Fly Right“, „(Get Your Kicks on) Route 66“, „The Christmas Song“, „Nature Boy ',' Mona Lisa ',' Too Young 'a' Unforgettable '. Cole se objevil v mnoha filmech včetně Citizen Kane, Kiss Me Deadly, The Scarlet Hour, St. Louis Blues a dalších. Jeho singl „Unforgettable“ získal sedm cen Grammy a Cole v roce 1990 získal cenu Grammy za celoživotní dílo. V roce 2000 byl uveden do Rock and Roll Hall of Fame. Nat King Cole zemřel 15. února 1965 ve věku 45 let na rakovinu plic.

Nat King Cole Čistá hodnota

Nat King Cole

Čistá hodnota: 27 milionů $
Datum narození: 17.03.1919 - 15 února 1965 (45 let)
Rod: mužský
Výška: 6 stop (1,85 m)
Profese: Zpěvák, písničkář, pianista, hudebník, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse