Kina čelí dlouhému čekání na znovuotevření a znovu si získávají diváky

Russell Crowe hraje muže v psychologickém thrilleruRussell Crowe hraje muže v psychologickém thrilleru 'UNHINGED'. (Skip Bolden) (zleva) Pobočka (Justin Timberlake) a Poppy (Anna Kendrick) v 'Trolls World Tour'. (DreamWorks Animation) (zleva) Pobočka (Justin Timberlake) a Poppy (Anna Kendrick) v 'Trolls World Tour'. (DreamWorks Animation) (zleva) Tiny Diamond (Kenan Thompson), Guy Diamond (Kunal Nayyar), Smidge (Walt Dohrn), Poppy (Anna Kendrick) a Branch (Justin Timberlake) v seriálu Trolls World Tour. (DreamWorks Animation) Herec a tvůrce 'Hamiltona' Lin-Manuel Miranda se v sobotu 9. července 2016 v New Yorku účastní závěrečného představení opony v divadle Richarda Rogerse. (Foto: Evan Agostini/Invision/AP) SOUBOR - Na této souborné fotografii ze 6. srpna 2015 se Lin -Manuel Miranda objeví na oponě po představení „Hamilton“ v premiéře v divadle Richarda Rodgerse v New Yorku. Miranda nechala celebrity zazpívat texty z muzikálu a zveřejnit je na sociálních sítích, aby získala peníze na koalici neziskových organizací zaměřených na imigraci. (Foto: Charles Sykes/Invision/AP, soubor) Herec Lin-Manuel Miranda, centrum, vystupuje s hereckým obsazením 'Hamilton' na Tony Awards v Beacon Theatre v neděli 12. června 2016 v New Yorku. (Foto: Evan Agostini/Invision/AP) (zleva) Kelly (Alexis Rae Forlenza), Scott Carlin (Pete Davidson) a Harold (Luke David Blumm) ve filmu The King of Staten Island, režie Judd Apatow. (Mary Cybulski/Universal Pictures) JOHN DAVID WASHINGTON, vlevo a ROBERT PATTINSON hraje v 'TENETU'. (Melinda Sue Gordon/Warner Bros. Entertainment) ELIZABETH DEBICKI a JOHN DAVID WASHINGTON hrají ve filmu „TENET“. (Warner Bros. Entertainment) Shaggy vyjádřený WILL FORTE a Scooby-Doo vyjádřený FRANKEM WELKEREM v nové animované adventuře SCOOB! (Obrázky Warner Bros.) Filmař Jeff Lipsky ve svém domě v Las Vegas, středa 5. června 2019. (Erik Verduzco / Las VegasJournal) @Erik_Verduzco Filmař Jeff Lipsky ve svém domě v Las Vegas, středa 5. června 2019. (Erik Verduzco / Las VegasJournal) @Erik_Verduzco Filmař Jeff Lipsky ve svém domě v Las Vegas, středa 5. června 2019. (Erik Verduzco / Las VegasJournal) @Erik_Verduzco Filmař Jeff Lipsky ve svém domě v Las Vegas, středa 5. června 2019. (Erik Verduzco / Las VegasJournal) @Erik_Verduzco

Jeff Lipsky říká, že se nemůže dočkat, až půjde znovu do kina.

Však bude muset.

Očekává se, že kina budou mezi posledními zařízeními, která se znovu otevřou, a to jak v Nevadě, tak po celé zemi, s cílovým datem koncem června nebo začátkem července. I to bude pravděpodobně příliš brzy na pohodlí spisovatele a režiséra, který se v roce 2018 přestěhoval do Las Vegas po více než 40 letech práce ve filmové distribuci v New Yorku.Na otázku, kdy se vrátí do kina, odpověděl Lipsky, když mám pocit, že mohu vstoupit do divadla a neskákat 10 stop do vzduchu, když chlap sedící dvě řady za mnou kašle.

Globální úsilí

Na rozdíl od jiných podniků, které se snaží znovu otevřít, jakmile guvernér Steve Sisolak dal OK, není kam spěchat, aby se kina vrátila, když vezmeme v úvahu, že na obzoru není žádný nový produkt.

Žádné studio není tak hloupé, aby vydalo cokoli za zásluhy, dokud se drtivá většina země znovu neotevře-a to ani nebere v úvahu zbytek planety, který tvoří zhruba tři čtvrtiny všech příjmů pokladen.

kolik stojí dj khaled v roce 2016

Dobrodružství Jamese Bonda No Time to Die byl prvním filmem, který uznal blížící se krizi počátkem března, kdy se jeho zahájení odkládalo z 10. dubna na 25. listopadu. Od té doby byl prakticky každý větší film posunut na později v tomto roce, nebo několik případů, příští léto. Cokoli jiného mohlo být katastrofální, o čemž svědčí vydání superhrdinského příběhu Bloodshot, politické satiry Lov a vírou založené drama Stále věřím. Všichni tři se pokusili předstírat, že je vše normální, a otevřeli 13. března, jen aby do půl týdne viděli každé vnitřní kino ve venkovské okenici.

Jeden blockbuster, který se odmítl pohnout-špionážní thriller Christophera Nolana Tenet-je stále naplánován na vydání 17. července, které by znamenalo předběžný návrat k filmu.

V úterý malé studio za silničním thrillerem Russella Crowe Unhinged oznámilo otevření 1. července. Živý akční film Mulan od společnosti Disney je naplánován na 24. července, protože jeho vydání bylo odloženo na 27. března. To jsou v současné době jediné filmy očekávané v kinech před filmem SpongeBob: Sponge on the Run 7. srpna.

S ohledem na tento cíl 17. července se divadla dívají na měkké znovuotevření, a to nejdříve koncem června. Během této doby se budou na krátkou dobu spoléhat na repertoárový obsah - trháky, oblíbené a kritikou uznávané hity z předchozích desetiletí.

Domnívám se, že tento druh má životnost několik týdnů, řekl Rafe Cohen, prezident Galaxy Theatres. Dva, tři týdny, maximálně.

Bezpečnost především

Tyto týdny budou pro zaměstnance a zákazníky klíčové, aby si zvykli na nový normál.

Několik bezpečnostních opatření - snížená kapacita divadla, sociálně vzdálené plány sezení a zvýšené čištění a dezinfekce - budou přenášet z posledních dnů, kdy byla divadla otevřena, řekl Francisco Schlotterbeck, provozní ředitel společnosti Maya Cinemas.

Filmoví diváci v Mayově North Las Vegas mohou očekávat, že všichni zaměstnanci budou mít masky a rukavice, stejně jako nové plexisklové bariéry na koncesních stáncích, kde se předem zabalené koření stane normou. Největší změna, řekl Schlotterbeck, přijde z technologie.

co dělat ve Vegas v lednu 2016

Pokusíme se přesunout všechny hotovostní transakce, které jsme měli v pokladně, na naše technologické platformy, web a aplikaci, řekl. V zásadě se tedy pokusíte vyhnout jakémukoli přímému kontaktu s naší pokladnou.

Plánováním dopředu mohou zákazníci Maya omezit své interakce také s ostatními zaměstnanci. Když si zakoupí lístky online, diváci mohou přidat a zaplatit za jídlo a pití. Jakmile naskenují své lístky, řekl Schlotterbeck, že to upozorní kuchyň, aby začala připravovat jejich objednávku, která bude doručena na jejich místa.

Se třemi oblastmi - Boulevard Mall, Cannery a Green Valley - Galaxy zaostává pouze za Regal a Century jako největšími místními divadelními značkami.

Společnost také plánuje další dezinfekci ve svých divadlech a přidanou ochranu v koncesních stáncích, řekl Cohen. Dostává pokyny od Národní asociace vlastníků divadel, jejíž obchodní výstava CinemaCon se sídlem v Las Vegas byla v dubnu obětí koronaviru. Cohen řekl, že se také dívá na to, co dělají letecké společnosti, nákupní centra a další podniky, protože nechce, aby se návštěva kina cítila drasticky odlišně než návštěva jiných zařízení.

Některé z nich mohou být tak jednoduché, jako nechat dveře otevřené, řekl Cohen o změnách, takže nemusíte dveře otevírat sami.

Přesvědčování veřejnosti

Znovuotevření divadel ve světě COVID-19 je jen polovina bitvy.

Možná ještě méně.

Majitelé kin musí také doufat, že jejich bezpečnostní protokoly stačí na to, aby posadili lidi na svá místa.

Existuje několik zákazníků, kterým bude chvíli trvat, než se vrátí do divadel, přiznal Maya's Schlotterbeck. Zvláště naši starší zákazníci.

Harold Mintz, prezident společnosti Cinemascore zaměřené na filmový trh se sídlem v Las Vegas, také považuje ty diváky, kteří jsou vystaveni většímu riziku koronaviru, za opatrnější.

lil bow wow čisté jmění 2017

Myslím, že starší lidé se budou i v budoucnu zdráhat jít do kina, řekl. Existuje však výhrada, která je stejně pravdivá a neomalená: Tento průmysl, nemyslím si, spoléhá na 65leté lidi.

Mintz má pointu. Z březnové zprávy asociace Motion Picture Association vyplynulo, že v roce 2019 představovali Američané ve věku 25-39 let 27 procent častých návštěvníků filmů, což je téměř dvojnásobek oproti těm ve věku 60 let a starších, kteří tvořili 14 procent.

Kina by neměla účinky koronaviru příliš cítit, řekl Mintz, pokud se mladší diváci vrátí v obvyklém počtu.

Kolik z těchto dětí, kterým je 25 let, se bojí tohoto viru? zeptal se. Oni nejsou.

Profesor sociologie UNLV Michael Ian Borer si myslí, že mnoho diváků bude váhat, alespoň v krátkodobém horizontu.

Existuje výzkum, který říká, že požitek z filmu lze zvýšit, když jste kolem ostatních. Pokud tedy slyšíte, jak se ostatní smějí nebo „ooh“ a „ahh“ tomu samému, může to zlepšit jeho zkušenost, řekl Borer, který také vede kurz populární kultury. Je to teď dost na mrkev, aby si lidé mohli jít pustit film do divadla? Nemyslím si, že ta mrkev je dost velká. Nemyslím si, že to stojí za to dost, protože existuje tolik dalších možností, které jsou bezpečnější než uvozovky.

Sledování z domova

Mezi tyto možnosti patří streamovací služby, které spotřebitelé v karanténě používají téměř dvakrát tolik než rok předtím, podle sledování Nielsen.

Četné filmy s vysokým profilem, které byly v kinech, když se zavíraly, přešly na streamování během jejich divadelního okna, tedy období zhruba 72 dní mezi uvedením filmu v kinech a jeho digitálním uvedením, které je základem výstavního průmyslu.

Trolls World Tour se připravovalo na uvedení do kina 17. dubna. Universal místo čekání na uzavření divadla vydal 10. dubna, k dispozici jako 48hodinový digitální pronájem za 19,99 $. Jeho úspěch-odhadovaných 95 milionů dolarů za prvních 19 dní-inspiroval další tituly, včetně animovaného filmu Scooby-Doo SCOOB o tomto víkendu! a vydání komedie Pete Davidsona Král Staten Island z 12. června, aby se vydalo cestou na vyžádání.

Trolly však povzbudily divadelní výdaje na reklamu, marketingové vazby a vestavěné publikum studia jako pokračování, což vedlo Mayův Schlotterbeck a Galaxy Cohen ke snížení výdělků jako izolované události.

Myslím, že „Trolls World Tour“ si vedlo dobře jen proto, že mělo zajaté publikum. Pokud máte doma 6letého a 8letého, pokud najdete dvě hodiny, které je mohou zabrat, je to skvělé vítězství, které možná stálo za těch 20 dolarů, řekl Cohen. Nemyslím si, že by to znamenalo něco opravdu významného pro budoucnost.

Ani úterní zpráva, že Disney uvádí na trh Hamiltona, jeho zfilmovanou divadelní verzi s původním obsazením na Broadwayi, 3. července na Disney+ Cohena nezastrašila. Očekává se, že film, akvizice v hodnotě 75 milionů dolarů, bude významnou událostí v rámci původně plánovaného otevření v divadle v říjnu 2021.

Myslím, že to spíše odráží potřebu/touhu společnosti Disney pomáhat jejich streamovací službě, než jakýkoli významný pohyb stranou od jejich silného závazku k uvedení jejich trháků na trh, řekl.

Nejnovější výzva

Streamování není první vnímanou hrozbou pro odchod z filmu. Divadla byla zdánlivě napadena téměř tak dlouho, jak existovala.

Je to jedinečný zážitek, který je součástí americké kultury v tomto okamžiku něco jako sto let, řekl Cohen. Na cestě jsou zvětralé války a další zkoušky a strasti. … Myslím si, že v budoucnu je určitě velké místo pro divadelní představení a kina, a nemyslím si, že se to změní.

Navzdory těmto dalším výzvám - od rádia, televize, videorekordérů, DVD a internetu - americká kina nikdy nezažila úplné a úplné vypnutí.

dítě a lil wayne čisté jmění

Viděli regionální uzavírky související s počasím. Některá divadla se krátce zavřela po útocích z 11. září 2001. Divadla však během druhé světové války nejen zůstala otevřená, ale i prospívala. Jen v roce 1942 vypukl filmový průmysl Casablanca, Bambi, The Pride of the Yankees a Yankee Doodle Dandy spolu se čtyřmi filmy Abbott a Costello a třemi s Bobem Hopeem v hlavní roli.

Borer, sociolog, je méně přesvědčen, že se divadla odrazí - alespoň krátkodobě.

Myslím, že lidé budou chvíli váhat, řekl. Bude jim muset být nabídnuto, že stojí za to se dostat ven, vidět to společně, vidět to na velké obrazovce. Nevím, jak ten film vypadá. Pokud ano, vydělal bych teď mnohem více peněz.

Nic jiného jako to

Lipsky, filmař, naprosto váhá s návratem do divadel, dokud se necítí v bezpečí, a uznává, že ostatní se bojí stejně jako on. Jakmile tato obava odezní, a když už si lidé nebudou dělat starosti, že je na veřejnosti vystaví život ohrožující chorobě, řekl, myslím, že se vrátí v rekordních počtech.

Během čtyř desetiletí filmové distribuce pracoval Lipsky s filmovými velikány včetně Federica Felliniho, Jeana-Luca Godarda a Jima Jarmusche. Miluje všechno o filmech - kromě sledování doma. Přesto se na požádání obrátil na prémiové video, aby viděl Never Rarely Někdy Always, oblíbený filmový festival Sundance a Berlín o dospívající dívce hledající potrat, která měla svůj divadelní běh zastaven ve stopách koronavirem.

Už to neudělá.

V té době bych se mohl na tom místě plně ponořit s touto dívkou, řekl Lipsky, kdyby byl schopen vidět film v divadle, a ne se na zlomek sekundy dívat na žádost a vidět moji sbírku balených vod poblíž moje lednička.

Tato malá rozptýlení narušují jakýkoli film, který může mít film na diváka, tvrdil.

To je na divadelním zážitku z filmu tak zvláštní: Nejste doma. Jste v tom světě. Nemůžete vstoupit do tohoto světa, když sedíte na lehátku ve svém obývacím pokoji. Nelze provést. Můžete ocenit film. Můžete se smát komedii. Ale není to stejné. To nikdy nebude