Ve věku 70 let zemřel Lemmy společnosti Motorhead

Ian FraserIan Fraser 'Lemmy' Kilmister, vedoucí zpěvák britské rockové skupiny Motorhead, vystupuje během 24. Wacken Open Air Festivalu ve Wackenu, 2. srpna 2013. Více než 75 000 fanoušků heavy metalu navštívilo největší heavy metalový festival na světě. REUTERS/Fabian Bimmer (NĚMECKO - Štítky: SPOLEČENSKÁ ZÁBAVA) - RTX128X8

LOS ANGELES - Ian Fraser Kilmister, široce známý jako zpěvák a baskytarista Lemmy Motorhead, zemřel v pondělí v Los Angeles na rakovinu. Bylo mu 70.

Kapela potvrdila jeho smrt na své oficiální stránce na Facebooku a řekla: „Nedá se to snadno říct ... náš mocný, vznešený přítel Lemmy dnes zemřel po krátkém boji s extrémně agresivní rakovinou. 26. prosince se o této nemoci dozvěděl a byl doma, seděl před svou oblíbenou videohrou z duhy, která se nedávno dostala po ulici, se svou rodinou. Nemůžeme začít vyjadřovat svůj šok a smutek, neexistují slova. V příštích dnech řekneme více, ale prozatím prosím ... zahrajte Motorhead nahlas.

jak se ve skutečnosti jmenuje lil mamas

Britský hudebník byl členem Hawkwind od roku 1972 do roku 1975, než založil heavy metalovou kapelu Motorhead. Největším hitem kapely bylo Ace of Spades v roce 1980.Řekl, že po mnoho let pil láhev Jacka Daniela každý den a byl známý svou podivuhodnou konzumací drog a alkoholu, i když prý v posledních letech konečně zpomalil.

kolik vydělává derek Hough

Rozhlasová osobnost Eddie Trunk tuto zprávu nejprve tweetovala.