Další restaurace se blíží, protože Monte Carlo přechází do Park MGM

Mangorita v DiabluMangorita v Diablově kantině, Monte Carlo, v pátek 14. února 2014. Martin S. Fuentes / Las VegasJournal) Monte Carlo Resort and Casino v Las Vegas ve čtvrtek 1. června 2017. Richard Brian Las VegasJournal @vegasphotograph

Další série uzavírání jídel a nápojů v Monte Carlu probíhá v rámci probíhajícího přechodu na Park MGM, zatímco koncem minulého týdne začala v hotelu obsluhovat nová steakhouse.

Hotelový Minus 5 Ice Bar sloužil svým posledním zákazníkům v sobotu a další tři místa budou během příštího týdne bedněna. Další, kdo zavře své brány, bude v neděli 800 stupňů neapolské pizzerie, následovaná kavárnou Sambalatte v resortu a Diablo's Cantina 7. listopadu. To vše se odehrává poté, co místní inkarnace chicagského bavorského Steakhouse & Bar tiše otevřela své dveře. 23.

Monte Carlo je uprostřed přechodu do nového střediska známého jako Park MGM s menší butikovou hotelovou součástí NoMad. Spolu s nedávným přidáním společnosti Bavette’s přinesl crossover také restauraci Primrose a základna Las Vegas newyorské restaurace NoMad je stále ve fázi plánování. Ale nejočekávaněji očekávaným přírůstkem jídelní scény je pravděpodobně ztělesnění konceptu Mario Bataliho Eataly z Las Vegas. Neexistuje však slovo, kdy by to mohlo být otevřené pro podnikání.