Monica Lewinsky Čistá hodnota

Kolik stojí Monica Lewinsky Worth?

Čistá hodnota Moniky Lewinsky: 1,5 milionu dolarů

Čistá hodnota Moniky Lewinsky: Monica Lewinsky je americká autorka, veřejná mluvčí a aktivistka proti šikaně, která má čistou hodnotu 1,5 milionu dolarů. Lewinsky nejprve dosáhl proslulosti poté, co měl poměr s prezidentem Bill clinton zatímco v polovině 90. let pracoval jako stážista v Bílém domě. Skandál vyústil v Clintonovo obvinění a Monica se stala mezinárodní celebritou. Lewinsky, která uvedla, že byla „první osobou, jejíž reputace byla na celém světě zcela zničena prostřednictvím internetu“, pracuje jako aktivistka proti kyberšikaně od roku 2014 a je významnou zastánkyní hnutí #MeToo. V roce 1999 se spojila s autorem Andrewem Mortonem, aby v roce 1999 vydala knihu „Příběh Moniky“ a její knižní záloha byla údajně 500 000 $. Monica také navrhla vlastní kabelkovou řadu, sloužila jako mluvčí Jenny Craigové a moderovala seznamovací show Fox 2003 „Mr. Osobnost.'

Raný život a vzdělávání: Monica Lewinsky se narodila Monica Samille Lewinsky 23. července 1973 v San Francisku v Kalifornii. Vyrůstala v židovské domácnosti v Los Angeles s matkou Marcíou (autorkou), otcem Bernardem (onkologem) a bratrem Michaelem. Moničini rodiče se rozešli v roce 1987 a oba se po svém hořkém rozvodu znovu vzali. Lewinsky navštěvovala školu Sinai Temple, Sinai Akiba Academy, stejně jako školu Johna Thomase Dye, střední školu v Beverly Hills a Bel Air Prep, kterou absolvovala v roce 1991. Poté se zapsala na vysokou školu v Santa Monice a pracovala v dramatickém oddělení na střední škole v Beverly Hills. předtím, než přešla na Portlandskou univerzitu Lewis & Clark College, kde získala titul psychologie v roce 1995. V červenci 1995 začala Monica pracovat jako neplacená stážistka v Bílém domě v kanceláři náčelníka štábu Leon Panetta a v prosinci téhož roku získala placenou pozice v Úřadu pro legislativní záležitosti v Bílém domě. O deset let později se vrátila do školy a studovala sociální psychologii na London School of Economics, kterou ukončila v roce 2006 magisterským studiem.

Prezidentský skandál: Lewinsky uvedla, že mezi listopadem 1995 a březnem 1997 měla devět sexuálních setkání s Clintonovou, ale že tato setkání nezahrnovala pohlavní styk. Monica byla převezena do Pentagonu v dubnu 1996, protože její nadřízení si mysleli, že tráví příliš mnoho času kolem prezidenta. Svěřila se spolupracovnici Lindě Trippové, přiznala, že má vztah s vrchním velitelem, a v září 1997 začala Tripp tajně nahrávat své telefonní rozhovory s Lewinskym. Monica zůstala v Pentagonu až do prosince 1997 a následující měsíc popírala vztah s Clintonem čestným prohlášením předloženým v případě Paula Jonesové. Pokusila se přesvědčit Lindu, aby lhala pod přísahou, ale Tripp jí dal pásky Kennethovi Starrovi, který během Clintonova prezidentství sloužil jako nezávislý poradce a vyšetřoval Clintonovy investice do nemovitostí v oblasti Whitewater. Tripp promluvil Lewinsky ze suchého čištění modrých šatů, které obsahovaly důkazy o sexuálním setkání s Clintonovou, a řekl jí, aby si nechala jakékoli dary, které jí dal. Clinton popřel, že by měl s Monikou sexuální vztahy pod přísahou a na tiskové konferenci v lednu 1998, ale poté, co Starr získal modré šaty, prezident změnil melodii a připustil, že měl „vztah se slečnou Lewinskou, který nebyl vhodný. '' Lewinsky i Clinton svědčili před velkou porotou a Úřad nezávislého právního zástupce udělil Monice transakční imunitu.

(Foto Noam Galai / Getty Images)

Kariéra: V březnu 1999 Monica poskytla rozhovor s Barbarou Waltersovou na pořadu „20/20“, který v době psaní tohoto článku přitahoval publikum 70 milionů diváků, a přesto je to druhý nejsledovanější rozhovor v historii televize (za rozhovorem Oprah Winfreyové z roku 1993 s Michaelem Jacksonem ) a mezinárodní práva vydělala Lewinsky 1 milion dolarů. Monica hostovala v pořadu „Saturday Night Live“ 8. května 1999 a objevila se ve dvou skecích. V lednu 2000 začala dělat reklamy pro Jenny Craig, Inc., dietní společnost, která uzavřela s Lewinskym dohodu o podpoře v hodnotě jednoho milionu dolarů, která vyžadovala, aby za šest měsíců ztratila nejméně 40 liber. Společnost vyvolala polemiku tím, že si vybrala Moniku za svou mluvčí a její kampaň ukončila v dubnu téhož roku, pouze jí zaplatila 300 000 dolarů z 1 milionu dolarů, které jí slíbili. Také v roce 2000 se Monica objevila na „Tom Green Show“ a měla vlastní show „Monica's Postcards“ na kanálu 5 ve Velké Británii.

V roce 2002 se Lewinsky objevila v HBO „Monica in Black and White“, která jí poskytla příležitost vyprávět její stránku příběhu a klást otázky od publika. V roce 2003 moderovala reality show „Mr. Osobnost “a objevily se na filmech„ Jimmy Kimmel Live! “,„ The View “a„ V Graham Norton “. V roce 2005 se Monica přestěhovala do Londýna a téměř deset let zůstávala mimo oči veřejnosti, ale v roce 2014 začala psát pro Vanity Fair, která se objevila ve speciálu National Geographic Channel 90. léta: Poslední velká dekáda a vystoupil proti kyberšikaně na akci časopisu „Forbes“ „30 Under 30“. Lewinsky přednesla TED na toto téma v březnu 2015 a o tři měsíce později se připojila k organizaci proti šikaně Bystander Revolution jako velvyslanec a strategický poradce a hovořila o šikaně na Mezinárodním festivalu kreativity v Cannes Lions. V roce 2017 napsala Monica předmluvu ke knize Shue Nation: The Global Epidemic of Online Hate, knize Sue Scheffové a Melissy Schorrové, a v roce 2019 diskutovala o veřejném ostudě na téma „Minulý týden dnes večer s Johnem Oliverem“. Monica pracuje jako producentka třetí sezóny filmu „American Crime Story“ Ryana Murphyho, který se zaměří na skandál Clinton-Lewinsky a má se začít natáčet na podzim roku 2020.

Osobní život: Monica uvedla, že po skandálu trpěla posttraumatickou stresovou poruchou a že pletení jí pomohlo vyrovnat se s nežádoucí mediální pozorností. Tento koníček ji vedl k tomu, aby v roce 1999 vytvořila společnost The Real Monica, Inc. a navrhla kabelky prodávané v obchodech, jako jsou Fred Segal a Henri Bendel. Od skandálu žila Lewinsky v New Yorku, Londýně, Portlandu a Los Angeles a převážně zůstávala mimo pozornost od roku 2005 do roku 2014, kdy pro esej „Vanity Fair“ napsala esej „Hanba a přežití“ a stala se pokračující přispěvatel na web časopisu.

Monica Lewinsky Čistá hodnota

Monica Lewinsky

Čistá hodnota: 1,5 milionu $
Datum narození: 23. července 1973 (47 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 5 v (1,67 m)
Profese: Podnikatel, podnikatel, psycholog
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse