Čistá hodnota Mimi Faust

Kolik stojí Mimi Faust?

Čistá hodnota Mimi Faust: 2 miliony dolarů

I Faustův plat

20 tisíc dolarů za epizodu

Čisté jmění Mimi Faust: Mimi Faust je americká televizní hvězda, podnikatelka a návrhářka interiérů, která má čistou hodnotu 2 miliony dolarů. Mimi Faust je pravděpodobně nejznámější tím, že je členkou VH1 'Love & Hip Hop: Atlanta.' Mimi Faust si vydělala své místo na Love & Hip Hop tím, že byla přítelkyní hudebního producenta Stevie J. . Stevie J byl kdysi jedním z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších producentů hip hopu a spolupracoval s umělci jako P Diddy, Lil Wayne, Jay-Z a mnoha dalšími.

Časný život: Mimi Faust se narodila Oluremi Fela James 3. ledna 1972 v Newport News ve Virginii. Její matka působila v scientologii. Raná léta strávila Mimi ponořená do africké kultury v Atlantě se svou starší sestrou a bratrem. Její život se brzy navždy změnil. V osmi letech ji její matka vzala pryč z domova, sourozenců a normálního života a oba je zavázala k praxi scientologie v Kalifornii. Její matka podepsala miliardovou smlouvu, což znamenalo přísný rutinní plán pečlivého studia praxe a malého času stráveného v rodině, ale Mimi chtěla víc. Poté, co odmítla ultimátum, aby se připojila ke své matce v scientologii, byla od ní odtržena a ve svých pouhých 13 letech byla ponechána na péči sama o sebe. V roce 2014 rozhovor Faust poznamenal, že jí bylo řečeno, že je ve věku 13 let na volné noze, protože tam jedla a spala, ale odmítla pro ně pracovat nebo dodržovat jejich systém víry.

Když byla Mimi odtržena od své matky a vyhozena do ulic scientologickou církví, obrátila se o pomoc na některé přátele a mohla dokončit školu. Znovu se spojila se svou sestrou a bratrem a brzy zjistila, že nesdílejí stejného otce. To ji přivedlo k tomu, aby našla svého otce, Lawrencea Fausta, umělce ze státu New York a navázala s ním vztah. Mimi zjistila, že měla dalších osm bratrů a sester. Se svým otcem si vytvořila dobrý vztah a vzala jeho příjmení. Zemřel v roce 2014.

Kariéra: Na konci 90. let a na začátku roku 2000 se Faust objevil v řadě hudebních videí pro umělce, včetně Kelly Price („It Gonna Rain“) a Pharrella Williamse („Frontin“ s Jay-Z).

Faust založil úklidovou službu Keep It Clean, Inc. Společnost sídlí v atlantské čtvrti Stone Mountain a nabízí interiérový design a úklidové služby pro domácnosti celebrit.

Faust se přidala k obsazení VH1 'Love & Hip Hop: Atlanta' v roce 2012. Byla obsazena se svým tehdejším přítelem a otcem její dcery Stevie J, hudební producentky, která se zasloužila o vzestup hip-hopové scény v 90. léta. Mezi další spoluhráče patří rapper Joseline Hernandez, zpěvačka K. Michelle, rapper Rasheeda a herečka Karlie Redd. Faustovým hlavním příběhem byl milostný trojúhelník mezi ní, Stevie J a Joseline Hernandezovou.

Sex Tape: V roce 2014 se objevila videokazeta s Faustem a jejím tehdejším přítelem Nikkem Londonem. Měla název „Skandál v Atlantě“ a vydala ji nechvalně známá pornografická společnost Vivid Entertainment. Tato sex tape se stala jedním z nejpopulárnějších titulů Vivid Entertainment. V roce 2015 byl film „Scandal in Atlanta“ nominován na cenu AVN za nejlepší pásku pro celebrity. Faust prohrál s Tilou Tequilou. V důsledku uvolnění pásky Faust řekla, že její zavazadla byla odcizena a páska byla v zavazadlech. Kdokoli dostal kazetu do rukou, poslal ji anonymně Vividovi. Faust také připustil, že byl natočen kohoutek. Údajně vydělala více než 30 000 dolarů za sexuální pásku.

Prince Williams / Getty Images

Osobní život: Mimi Faustová se popisuje jako „vlastní taneční stroj, nočník v ústech a matka“. Ona a Stevie J mají spolu dceru jménem Eva Giselle. Na vrcholu Stevieho kariéry měl hodnotu severně od 20 milionů dolarů, ale jeho peníze byly špatně spravovány a velmi blízko ke ztrátě toho všeho. Mimi pomohla Stevie obnovit jeho kariéru a finance. A i po tom všem byla Stevie Mimi často nevěrná. Pár se nakonec rozdělil a nyní je Stevie J vdaná za kolegu Love and Hip Hop castmate, Joseline Hernandez.

V roce 2017 se Faust objevila v televizní show Leah Remini: Scientology and the Aftermath, kde hovořila podrobně o tom, jak ji opustila její matka poté, co odmítla podepsat smlouvu s organizací.

V roce 2019, kdy měl premiéru přívěs sezóny osm pro Love & Hip Hop Atlanta, byli fanoušci šokováni, když se dozvěděli, že Mimi byla obětí domácí invaze. Faust nebyl zastřelen, ale byl údajně zastřelen útočníkem ve své garáži. Řekla, že v noci vynášela odpadky, když si všimla muže, který seděl uvnitř jejího auta v její garáži. O Faustově údajném incidentu se neobjevily žádné zprávy, což fanouškům uvěřilo, že to celé vymyslela, a to navzdory takzvaným důkazům o střeleckém otvoru ve střeše jejího vozu.

Také v roce 2019 bylo oznámeno, že Faust dluží IRS zpětné daně ve výši 156 000 $. Obrovský federální daňový zádrž obviňuje Mimi z dlužných daní za několik let, včetně 16 952,60 USD (2013), 59 487,09 USD (2015) a 80 470,80 USD (2016), což je celkem 156 910,49 USD. Není to poprvé, co se Mimi stala terčem výběru daní. Nedávno byla také obviněna z podvádění státu Gruzie na daních ze zadního státu a zasažena zástavním právem k nezaplacené částce 26 000 $ dlužné za roky 2012, 2013, 2015 a 2016.

Čistá hodnota Mimi Faust

Mimi Faust

Čistá hodnota: 2 miliony dolarů
Plat: 20 tisíc dolarů za epizodu
Rod: ženský
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse