Miles Davis Čistá hodnota

Kolik stojí Miles Davis Worth?

Čistá hodnota Milese Davise: 19 milionů dolarů

Čistá hodnota Milese Davise: Miles Davis byl americký hudebník, kapelník a skladatel, který měl v době své smrti čisté jmění 19 milionů $. Ačkoli se uvádí, že Miles měl v době jeho smrti hodnotu jen 1 milion dolarů, tyto informace jsou často nesprávně interpretovány. Podle jeho poslední vůle, jak podali jeho dědicové v roce 1991, byl Milesův majetek „oceněn na více než 1 milion dolarů“. Mnoho publikací od té doby uvádí, že Miles měl v době jeho smrti hodnotu 1 milion dolarů. Pokud je nemovitost oceněna na více než 1 milion dolarů, New York nevyžaduje přesné údaje. Podle našeho výzkumu činila Milesova likvidní aktiva a současná hodnota (v roce 1991) jeho budoucího toku licenčních poplatků 10 milionů dolarů. To je stejné jako dnes přibližně 19 milionů dolarů.

Podle své vůle nechal Miles 20% svého majetku své dceři Cheryl, 40% synovi Erinovi, 10% synovci Vincentovi a 15% kusu bratrovi Vernonovi a sestře Dorothy. Z neznámých důvodů vyřízl dva syny Gregoryho a Milese IV. Vyřízl také bratra jménem Joseph a tři bývalé manželky, včetně herečky / zpěvačky Cicely Tyson.

Miles Dewey Davis III se narodil v Altonu ve státě Illinois v květnu 1926 a zemřel v září 1991. Je považován za jednoho z nejvlivnějších hudebníků v americké historii. Miles a jeho hudební skupiny vedou cestu stylům jazzové hudby, včetně cool jazzu, bebopu, jazz fusion, hard bop a modálního jazzu. Ve 13 letech začal Miles hrát na trubku. Profesionálně začal hrát ve věku 16 let. Během své kariéry Davis vydal 48 sólových studiových alb, počínaje The New Sounds v roce 1951. Jeho alba byla prostřednictvím značek Prestige, Blue Note, Columbia a Warner Bros. Davis také nahrával alba jako sideman pro Charlie Parker, Billy Eckstine, Charles Mingus, Sarah Vaughan, Sonny Rollins, Leonard Bernstein, Rene Urteger, Cannonball Adderley, Betty Davis, Chaka Khan, Quincy Jones, Dizzy Gillespie, Chick Corea a Louis Armstrong. Davisovo album Kind of Blue z roku 1959 bylo certifikováno 4x Platinum a ve Spojených státech se prodalo více než čtyři miliony kopií. V roce 2009 Sněmovna reprezentantů USA uznala a připomněla 50. výročí alba. Davis byl uveden do rokenrolové síně slávy v roce 2006.

Miles Davis zemřel 28. září 1991 ve věku 65 let.

Miles Davis Čistá hodnota

Miles Davis

Čistá hodnota: 19 milionů $
Datum narození: 26. května 1926 - 28. září 1991 (65 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 6 v (1,69 m)
Profese: Kapelník, skladatel, skladatel, trumpetista, hudebník, umělec, skladatel filmových partitur, herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse