Michelle Kwan Čistá hodnota

Kolik stojí Michelle Kwan Worth?

Čistá hodnota Michelle Kwan: ​​12 milionů dolarů

Čisté jmění a výdělky z kariéry Michelle Kwan: ​​Michelle Kwan je americká krasobruslařka v důchodu, která má čistou hodnotu 12 milionů dolarů. Je jednou z nejoblíbenějších a nejzdobenějších amerických krasobruslařek všech dob, když vyhrála pět mistrovství světa.

Časný život : Michelle Wing Shan Kwan se narodila 7. července 1980 v Torrance v Kalifornii. Je nejmladší ze tří dětí narozených čínským rodičům přistěhovalců Dannymu a Estelle Kwanové. Jako děti její starší bratr hrál lední hokej a ona a její starší sestra byli aktivní krasobruslaři.

Finanční potíže téměř ukončily Kwanovu bruslařskou kariéru, než vůbec začala. Kwanovi rodiče oba pracovali na několika pozicích, aby platili za to, že obě jejich talentované dcery bruslely hodiny před školou a znovu po skončení školního dne. Dokonce i když matka Kwan zaměstnávala opatření na úsporu nákladů, jako je ruční šití jejich soutěžních kostýmů, platba za prodloužený čas ledu rodinu finančně připoutala a oni už nemohli platit za koučování.

Díky finanční pomoci krasobruslařského klubu v Los Angeles mohly obě dívky trénovat v mezinárodním výcvikovém středisku Ice Castle v Lake Arrowhead v Kalifornii.

Michelle začala trénovat na elitní soutěž v krasobruslení v osmi letech a začala trénovat u renomovaného bruslařského trenéra Franka Carrolla v roce 1991. Pod Carrollovou soutěží Kwan ve svém prvním americkém šampionátu v krasobruslení ve věku 12 let a umístila se na osmém místě Mistrovství světa v roce 1994 ve věku 13 let.

Konkurenční roky : Kwan se ve světě bruslení rychle proslavila a ve svém oboru byla nesmírně úspěšná. Během své 15leté krasobruslařské kariéry nashromáždila Kwan pět mistrovství světa a devět národních mistrovství USA, přičemž osm z nich vyhrálo po sobě od roku 1998 do roku 2005. Je vázána na Maribel Vinson-Owen za vítězství na největších amerických šampionátech a je nejvíce zdobená krasobruslařka (muž nebo žena) s více než 40 tituly na své jméno.

Ačkoli nebyla kontroverzní, Kwan byla přítomna na dámských US bruslařských šampionátech v roce 1994 v Cobo aréně v Detroitu v Michiganu a údajně byla jen pár metrů od Nancy Kerriganové, když byla v plánu na sabotáž Tonyy. Hardingova konkurence, kterou vymyslel Hardingův tehdejší manžel Jeff Gillooly.

Téhož roku se Kwan zúčastnila zimních olympijských her 1994 v Lillehammeru v Norsku, kde byla vybrána jako náhradnice za americký ženský krasobruslařský tým představující Tonya Hardingová a Tara Lipinski , který se v tomto roce stal nejmladším zlatým medailistou v olympijské historii, ve věku 15 let.

Během příštích čtyř let pracovala Kwan na profesionálním zdokonalování a rozvoji rozvíjením svých dovedností a definováním svého stylu. Podávala technicky konzistentní a stejně umělecké výkony na národních i světových scénách. Kwanovy krátké a dlouhé programy byly plné dvojitých a trojitých skokových sekvencí, plynulých linií a plynulých přechodů, které zvýrazňovaly vzácnou schopnost spojit přesné bruslení s hlubokým atletikou.

Kwan také vylepšila svou hru vylepšením jejího vzhledu. Uvedla do provozu módní elektrárnu

Život po bruslení : Ačkoli Michelle Kwan nikdy oficiálně neodcházela do důchodu, zranění kyčle a následná artroskopická chirurgie udržovaly Kwan na nějaký čas mimo led a začala se soustředit na život po bruslení.

V roce 2006 se rozhodla navštěvovat University of Denver a usilovat o bakalářský titul v oboru mezinárodních studií s politologií. Zhruba v této době byla americkým ministerstvem zahraničí jmenována vyslankyní veřejné advokacie, kde cestovala po světě, aby se podělila o své zkušenosti s ostatními.

Po ukončení vysokoškolského studia pokračovala Kwan ve studiu mezinárodních studií na Tufts University, kterou ukončila v roce 2011.

Jednou z mála oblastí v životě Michelle Kwan, kde se úspěch nezachytil, bylo manželství. Kwan se oženil s Clayem Pellem, expertem na národní bezpečnost v Bílém domě, na nóbl obřadu v Providence na ostrově Rhode Island v roce 2013. Kwan vyzvala Vera Wang, aby ji pro tuto příležitost vybavil Brian Boitano a Hillary Clintonová Prezidentský běh 2016 a pracovala v podobné funkci pro Joe Biden Prezidentská kampaň do roku 2020.

Michelle Kwan Čistá hodnota

Michelle Kwan

Čistá hodnota: 12 milionů dolarů
Datum narození: 7. července 1980 (40 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 1 v (1,57 m)
Profese: Krasobruslař
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse