Čistá hodnota Michaela Buffera

Kolik stojí Michael Buffer Worth?

Čistá hodnota Michaela Buffera: 400 milionů $

Čisté jmění a plat Michaela Buffera: Michael Buffer je americký boxerský hlasatel a podnikatel, který má čistou hodnotu 400 milionů dolarů. On je nejlépe známý pro bytí jeden, ne-li největší ring hlasatel pro boxerské a wrestlingové zápasy všech dob. Buffer se stal světově proslulým, když vytvořil podpisovou frázi „Let's Get Ready to Rumble“, která zahajuje všechny hlavní boxerské události. Tuto frázi označil ochrannou známkou. Tato ochranná známka v průběhu let vydělala Michaelovi licenční poplatky stovky milionů dolarů.

Kolik dělá Michael Buffer, když říká „Pojďme se připravit na rachot“? V závislosti na zápase Buffer vydělá mezi 25 000 a 100 000 USD pokaždé, když vysloví těchto pět slavných slov. Při několika výjimečně vzácných příležitostech byl Bufferu vyplacen 1 milion dolarů.

Časný život: Michael Buffer se narodil ve Filadelfii v Pensylvánii 2. listopadu 1944. Byl vychován v Lancasteru v Pensylvánii. Jeho otec byl aktivní v námořnictvu Spojených států během druhé světové války v době jeho narození. Jeho rodiče se rozvedli, když bylo Bufferovi pouhých 11 měsíců, a Buffer byl poté vychován skupinou pěstounů, řidičem školního autobusu a jeho manželkou. Buffer narukoval do armády Spojených států během války ve Vietnamu a sloužil od 20 do 23 let. Po čase ve službě pracoval na různých pozicích, jako byl prodavač automobilů a model a herec.

Hlasatel boxu: Svou kariéru zahájil jako ringový hlasatel v roce 1982 a do roku 1983 oznámil všechny boxerské zápasy na ESPN. Přineslo mu slávu a neuvěřitelné jmění, zejména poté, co Michael v roce 1984 chytře přešel k ochranné známce své podpisové fráze, výše zmíněné „Pojďme se připravit na rachot!“ Po zdlouhavém procesu získal federální ochrannou známku pro tuto frázi v roce 1992. Proces jeho získání zahájil v polovině 80. let. Buffer sloužil jako exkluzivní ringový hlasatel pro boxerské akce konané v kasinech vlastněných Donaldem Trumpem na konci 80. let. Bufferova oznamovací práce byla obdivována mnoha velikány boxu, včetně Sugar Ray Leonard. Leonard jednou řekl Bufferovi: „Když představíš bojovníka, přiměje ho to bojovat.“ Celkově Buffer během své kariéry vydělal 400 milionů dolarů pouze z licencování ochranných známek. Buffer podepsal smlouvu s DAZN, aby sloužil jako jediný hlasatel vyzvánění pro všechna svá boxerská vysílání. Buffer skvěle oznámil na sobotní noci na hlavním turnaji XXXV v roce 2007 v Madison Square Garden v boxerském zápase mezi Evanderem Holyfieldem a Mattem Hardym. 25. srpna 2018 byl hlasatelem boxerského zápasu YouTube mezi Loganem Paulem a KSI.

Zápas: Do roku 2001 byl Buffer exkluzivním hlasatelem ringů pro hlavní události World Championship Wrestling (WCW) představující Hulka Hogana a další megastary. WCW složil, ale Buffer stále slouží jako hlavní hlasatel prostřednictvím zápasů pay-per-view jejich bývalé mateřské společnosti Time Warner. HBO vysílá několik zápasů od promotéra Top Rank. Jeho exkluzivní smlouva mu dříve zakazovala vyhlašování pro UFC, ale jakmile WCW složil, byl schopen vyhlásit v dalších zápasnických akcích.

Alberto E. Rodriguez / Getty Images

Jiné podniky: Kromě oznámení o zápasech a boxu Buffer také oznámil příležitostné zápasy MLB World Series, finále Stanley Cupu, finále NBA, Volunteer 500 na Bristol Motor Speedway a zápasy play-off NFL. Buffer oznámil show Affliction: Banned mixed martial arts 19. července 2008. Později téhož roku oznámil na finále World Series of Poker 2008 mezi hráči Peterem Eastgate a Ivanem Demidovem. Upravil svůj frázový výraz na „Pojďme se zamíchat a vypořádat se.“ V roce 2017 byl hostujícím hlasatelem na Velké ceně Spojených států 2017. Změnil také svoji ochrannou známku, aby se vešel do kampaní pro Mega Millions („Pojďme se připravit na velkou výhru!“) A Kraft Cheese („Pojďme se rozpadnout!“) A Progresivní pojištění („Pojďme se připravit na balíček! ').

Buffer hostoval v mnoha talk show pořádaných Davidem Lettermanem, Jayem Lenem, Arsenio Hall, Conanem O'Brienem a Jimmym Kimmelem. Byl také hostující hvězdou pořadů Saturday Night Live, In Living Color, Mad TV a Howard Stern Show. Buffer se objevil v mnoha filmech a televizních seriálech včetně Creed (hraje sám sebe), Grudge Match, America's Next Top Model, The Bold and the Beautiful, 2012, You Don't Mess with the Zohan, Rocky Balboa (také hraje sám sebe), Dickie Roberts: Bývalá dětská hvězda, Ready to Rumble, Simpsonovi, Rocky V a další. V roce 2007 byl v epizodě Deal or No Deal na NBC. Buffer se objevil v remaku Dumbo v roce 2019 a přináší linku „Pojďme se připravit na Dumbo!“

Výnosy z ochranných známek a videohier : Byl to Michaelův dlouho ztracený nevlastní bratr, budoucí hlasatel UFC Bruce Buffer , který navrhl, aby podal přihlášku ochranné známky. Bruce tuto myšlenku pochopil poté, co slyšel o tom, jak si trenér NBA Pat Riley vydělal malé jmění ochrannou známkou výrazu „threepeat“. Vlastnictvím ochranné známky může někdo kdykoli použít frázi, kterou potřebuje, aby zaplatil Michaelovi. Od roku 1992 Michael licencoval tuto frázi pro použití v písních, videohrách, filmech, televizních pořadech a spoustě zboží.

Jednou z nejznámějších licenčních dohod byla videohra „Ready to Rumble“. Poté, co byla hra obrovským hitem, údajně tvůrce hry Midway zaplatil Buffer 100 milionů $ licencovat jeho frázi na věčnost. To není špatné pro herce, který se chce stát boxerským hlasatelem.

Osobní život: Michael byl léčen na rakovinu hrdla v roce 2008.

Jeho sláva mu pomohla sejít se s odcizenými členy rodiny z jeho minulosti. Kontaktoval ho jeho rodný otec v roce 1989 poté, co viděl Buffera v televizi. Následně byl představen svým nevlastním bratrům, z nichž jeden je Bruce Buffer, nyní hlasatel UFC. Bruce začínal jako Michaelův agent / manažer.

Buffer se oženil ve věku 21 let, ale o sedm let později se rozvedl. Z manželství vznikli dva synové, Michael a Matthew. Znovu se oženil znovu až v roce 1999 a se svou druhou manželkou se rozvedli v roce 2003. Zatímco Buffer vystupoval v Tonight Show s Jayem Leno, navrhl svou třetí manželku Christine. Stále jsou manželé. Christine a Michael Buffer bydlí v jižní Kalifornii.

Čistá hodnota Michaela Buffera

Michael Buffer

Čistá hodnota: 400 milionů $
Datum narození: 2. listopadu 1944 (76 let)
Rod: mužský
Profese: Herec, hlasatel, model, ceremoniář
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse