Medvídek Hovínko

  Medvídek Hovínko 40 dolarů Milión
: 40 milionů dolarů

💰 Porovnejte Poo Bear's

Co je Poo Bear's?

Poo Bear je americký zpěvák, skladatel a hudební producent, který má čisté jmění 40 milionů dolarů. Medvídek Poo je nejlépe známý pro svou práci s Justin Bieber a vysloužil si nominace na Grammy za Bieberova alba 'Purpose' a 'Justice (Triple Chucks Deluxe)'. V roce 2018 vydal studiové album „Poo Bear Presents Bearthday Music“ a jeho singl z roku 2017 „Would You Ever“ (se Skrillexem) byl v Kanadě certifikován jako zlato a dosáhl na 3. místo v belgickém žebříčku Ultratop. Poo Bear psal pro umělce jako Pink, 112, Audiovent, Ruben Studdard, Usher, Jill Scott, Kelis, Mya, Kelly Rowland, Foxy Brown, Ludacris, Common, Method Man & Redman, Bone Thugs-n-Harmony, Steven Tyler , Pitbull, DJ Khaled, Jennifer Lopez, Mariah Carey, Ed Sheeran a Billie Eilish.

  1. Raný život
  2. Kariéra
  3. Osobní život
  4. Nominace na ocenění

Raný život

Poo Bear se narodil jako Jason Paul Douglas Boyd 4. září 1978 v New Haven, Connecticut. Když mu bylo 9 let, přestěhoval se se svou matkou do Atlanty ve státě Georgia poté, co jejich domov zničilo tornádo. Poo Bear navštěvoval St. Petersburg College na Floridě a poprvé zaznamenal úspěch, když napsal písně „Peaches & Cream“ a „Dance with Me“ s R&B skupinou 112.Kariéra

Na začátku své kariéry pracoval Medvídek Poo jako spisovatel Pink's 'Love is Sucha Crazy Thing' (2000), Howard Jones 'All I Want' (2002), Lady May 'Round Up' (2002), Ruben Studdard ' After the Candles Burn' (2003) a každá skladba na albu Audiovent z roku 2002 'Dirty Sexy Knights in Paris.' Usherovo diamantové album „Confessions“ z roku 2004 obsahovalo tři písně, které napsal Poo Bear, a singl „Caught Up“ se dostal na 8. místo v žebříčku „Billboard“ Hot 100 a byl certifikován jako platinový v Austrálii a stříbrný ve Spojeném království. V roce 2006 Poo Bear byl uveden na skladbě Yo Gotti 'That's What They Made It Foe' a byl spoluautorem písní 'Trilogy' a 'Handful' na Kelisově albu 'Kelis Was Here.' Později pracoval jako spisovatel na Myině 'Lock U Down' (2007), Kelly Rowland 'Comeback' a 'Work' (2007), Foxy Brownové 'When the Lights Go Out' (2007), Ludacrisově 'Contagious' (2008 ), Common's 'Make My Day' (2008), Chris Brown 'I Can Transform Ya' a 'What I Do' (2009), Bone Thugs-n-Harmony 'Rebirth' (2010) a Lupe Fiasco 'I Don' t Wanna Care Right Now, „Beautiful Lasers (2 Ways)“ a „Coming Up“ (2011) a účinkoval ve skladbě Fat Joe „Get It for Life“ a „Preacher on a Sunday Morning“ (2008), Method 'Hey Zulu' a 'I Know Sumptin' (2009) od Man & Redman, 'When the Lights Go Off' (2010) od Redmana a 'Heart Donor' a 'Brave Heart' (2012) od Lupe Fiasco.

  Medvídek Hovínko

(Foto: Antoine Antoniol/Getty Images)

V roce 2013 byl medvídek Poo představen Justinovi Bieberovi a ten rok pracoval na osmi písních pro Bieberovo album „Journals“. Je také spoluautorem většiny skladeb na Bieberových albech „Purpose“ (2015) a „Changes“ (2020). Poo Bear je spoluautorem písně Luis Fonsi & Daddy Yankee (včetně Justina Biebera) v roce 2017 „Despacito (Remix)“, která mu vynesla nominaci na Grammy a v mnoha zemích se dostala na číslo 1, a pracoval na písni Dan + Shay z roku 2019 „10 000 Hodiny“ (také s Bieberem). Skladba se umístila na prvním místě žebříčků „Billboard“ Hot Country Songs a Country Airplay a získala Poo Bear tři nominace na cenu Academy of Country Music Award. V roce 2018 byl spoluautorem skladeb Jennifer Lopez „Us“ a Mariah Carey „The Distance“, „One Mo' Gen“ a „8th Grade“ a vydal studiové album „Poo Bear Presents Bearthday“, na kterém spolupracoval s Bieber, Lopez a Ty Dolla $ign. Singl „Hard 2 Face Reality“ (včetně Justina Biebera a Jay Electronica) dosáhl na 6. místě v žebříčku „Billboard“ Bubbling Under Hot 100 Singles a na 5. místě v žebříčku New Zealand Heatseekers.

V roce 2019 Poo Bear a Bieber spolupracovali na skladbách Eda Sheerana „I Don't Care“ a „Bad Guy (Remix)“ od Billie Eilish a „I Don't Care“ dosáhly #1 v několika zemích a byly certifikovány jako Diamond v Brazílii, Francie a Polsko, 8× platina v Austrálii a 6× platina v Kanadě. V roce 2020 se Medvídek Poo objevil v dokumentech na YouTube „Justin Bieber: Seasons“ a následující rok se objevil v singlu Brysona Tillera „Lonely Christmas“ po boku Biebera a v Justinově písni „Angels Speak“. On také produkoval 'Lonely Christmas' a píseň dosáhla #13 na Sweden Heatseeker chart. V posledních letech se Poo Bear podílel jako skladatel na mnoha písních z stejnojmenného alba Bear and a Banjo (2019) a alba 'The Owl' (2019) skupiny Zac Brown Band a také 'Lo Nuestro Vale Mas' od Jesse & Joy. , 'Aires' a '¿En Qué Nos Convertimos?' (2020) a Savage Anthem od PartyNextDoor (2020).

Osobní život

Poo Bear popsal svou píseň 'Day You Left' jako 'dokonalou poctu [své] matce.' V rozhovoru pro „American Songwriter“ v roce 2020 o písni řekl: „Hodně to znamená. Vím, jakou bolestí a utrpením prošla. Její smrt byla hořko-sladká – chtěl jsem, aby zažila víc života, takže mohl bych ji stále zasypávat všemi výhodami mé tvrdé práce. Ale zároveň vím, že je na lepším místě. Nakonec se z toho vyvinula tato vzpomínka pro mou mámu a myslím, že je to krásné.'

Nominace na ocenění

Poo Bear byl nominován na tři Grammy: Album roku za skladby Justina Biebera „Purpose“ (2017) a „Justice (Triple Chucks Deluxe)“ (2022) a píseň roku za „Despacito“ od Luise Fonsiho a Daddy Yankee Featuring Justin Bieber (2018). V roce 2020 získal Medvídek Poo tři nominace na ceny Akademie country hudby za hudební událost roku, skladbu roku a video roku od Dana + Shaye a Justina Biebera „10 000 hodin“.

Nemovitost

V roce 2018 zaplatil Medvídek Poo 6,5 milionu dolarů za dům v Hollywood Hills o velikosti přibližně 6 000 čtverečních stop. V dubnu 2022 uvedl dům s pěti ložnicemi a pěti koupelnami na trh za 9,9 milionu dolarů, poté v prosinci snížil požadovanou cenu na 8,9 milionu dolarů.

Články medvěda poo

Veškeré čisté jmění je vypočítáno na základě údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou poskytnuty, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od celebrit nebo jejich zástupců. I když pilně pracujeme na tom, abychom zajistili, že naše čísla jsou co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže.

* ?Poo Bear      Název statistik celebrit