Maroon 5, Bruno Mars, více vedou sestavu NYE v Las Vegas

Maroon 5 (Travis Schneider)Maroon 5 (Travis Schneider) Pennywise (Josh Coffman) SOUBOR - Tato souborová fotografie z 12. února 2017 ukazuje, jak Bruno Mars vystupuje na 59. ročníku udílení cen Grammy v Los Angeles. Mars, Katy Perry, Ed Sheeran, Shawn Mendes a The Chainsmokers vystoupí na nedělních hudebních cenách iHeartRadio. Pořad bude vysílán živě ve 20 hodin. Eastern na TBS, TNT a truTV. (Foto Matt Sayles/Invision/AP, soubor) Adam Levine z Maroon 5 vystupuje na hudebním festivalu Rock in Rio v brazilském Rio de Janeiru v sobotu 16. září 2017. (AP Photo/Silvia Izquierdo) Dave Grohl, vlevo, a Chris Shiflett z kapely Foo Fighters vystupují během hudebního festivalu Corona Capital v Mexico City, v sobotu 18. listopadu 2017. (AP Photo/Eduardo Verdugo)

Alexo, přestaň!

V pátek ráno je 10 hodin a budík Jamese Valentýna stále zvoní.

Kytarista Maroon 5 právě vstal z postele na pohovor, probudil se brzy poté, co zůstal dlouho vzhůru.Bude si na to muset zvyknout - alespoň na tu poslední část.

Je to proto, že Maroon 5 přichází počtvrté za posledních pět let do Vegas na dvounoční stání v Mandalay Bay Events Center během silvestrovského víkendu.

Vegas je the místo na Nový rok, říká Valentine. Opravdu se z toho stala tvrdá tradice. Uděláme z toho párty také pro sebe. Zveme spoustu našich přátel z Los Angeles - a z celého světa. Moje rodina obvykle pochází z Utahu. Je to obrovská párty.

Tentokrát je tu ale něco nového: Kapela vyrazí do města poprvé od vydání svého šestého alba Red Pill Blues, které vyšlo v listopadu.

Maroon 5 pokračuje ve své praxi spolupráce s řadou skladatelů a producentů - tentokrát více než tucet - v přístupu, který začal vážně čtvrtým albem skupiny, Overexposed 2012, které přineslo jeden z největších hitů Maroon 5, Telefonní automat Wiz Khalifa, kterého se prodalo téměř 10 milionů kopií.

kolik peněz stojí kostka ledu

Maroon 5 spolupracuje s různými hip-hopovými osobnostmi na Red Pill Blues, s hostujícími místy od Future, Kendrick Lamar a Asap Rocky.

Tentokrát je rozdíl v tom, že kapela zahrnuje hodnoty produkce hip-hopu jako nikdy předtím, přičemž frontman Adam Levine obalil své vokální vokály kolem štíhlé kulisy skitterových beatů a přerušovaného digitálního bušení. Je to příjemný kontrast, teplo Levinova hlasu postavené proti chladu mumlající elektroniky.

Při práci s tolika spolupracovníky je i pro členy kapely těžké předvídat směr, kterým se bude určitá deska ubírat - i když ji píší.

Přestal jsem předpovídat, jak budou znít naše desky, říká Valentine a poznamenává, že on a jeho spoluhráči z kapely měli alespoň obecnou představu o typu alba, které chtěli udělat z tohoto kola.

A pak se samozřejmě vydali úplně jiným směrem.

dobrodružství duchů sezóna 13 epizoda 2

Měli jsme plán, hned na začátku jsme přemýšleli jako: „Vraťme se k nahrávání živějších nahrávek“, nahrávání všech společně v místnosti, říká. A zvuk, u kterého jsme skončili, se časem objevil. Začali jsme dávat dohromady písničky a pak možná pár z nich vyšlo jako opravdu zvláštní, pak se z těch druhů stanou spojovací čáry pro zbytek desky a vy to postavíte.

Kapela má pro tento víkend zpracovaný materiál Red Pill, spolu s několika coververzemi, valentýnskými radami.

Dává to smysl: Nový rok, nové melodie.

Je to skvělý čas cítit energii Vegas, říká. Lidé jsou oblečeni. Ve vzduchu je další vzrušení.

Některé další zajímavé pořady o tomto víkendu:

Foo Fighters, neděle, Chelsea v The Cosmopolitan: Je to největší show víkendu na nepříliš velkém místě, protože Foos zmenšují počet stadionů a arén na 3 000 míst a pokračují v podpoře svého posledního alba Concrete and Gold. Když už mluvíme o zlatě, lístek na tuto vyprodanou show má v těchto věcech cenu, přičemž dukáty na prodejních webech dosahují výše 400 dolarů.

Zac Brown Band, Pátek, The Chelsea: Když už mluvíme o Foosu, v roce 2013 tito rockeři vystřihli EP s Davem Grohlem v čele. Nyní budou o stejném víkendu na stejném místě. Mohli bychom na jejich výstavách vidět překvapení jednoho nebo druhého? Jo, pravděpodobnost je pravděpodobně proti, ale hej, alespoň to není tak dlouhý běh, jako když dodržíte své novoroční předsevzetí.

Pennywise, neděle, House of Blues v Mandalay Bay: Víte, jak během velké prázdninové filmové sezóny Hollywood často otevře prostopášnou komedii nebo horor, aby vyrovnal veškerou cenu Oscara? No, tady máme hudební ekvivalent toho s nějakým bro-punkovým kontraprogramováním přes Pennywise. Pro ty, kteří dávají přednost opékání nového roku s Budweiserem místo šampaňského.

Duran Duran, sobota, Chelsea: Save a Prayer, znáte někoho s tímto, protože jen málo z nich zbývá do tiskového času, a oni budou jistě už dávno pryč, když tito oblíbení synové popu Brit synth vyrazí na pódium k radosti všech divokých chlapců v domě .

MSTRKRFT, neděle, The Bunkhouse Saloon: S tak velkými údery, jako jsou hromady nadšenců, kteří se hrnou do Stripu, toto kanadské electro duo s maximálním dopadem pracuje s tělem jako řezník, který změkčuje stranu hovězího masa-jen s menším množstvím krve a více pivem.

kolik je čisté jmění wiz khalifa

Ja Rule a Ashanti, neděle, Brooklyn Bowl v The Linq: Ja Rule a Ashanti byli kdysi vládnoucí mocenskou dvojicí pop rapu - v písni, ne -li ve skutečné svatbě - jeho hlas jako smirkový papír, její hlas jako vzdychající Tinkerbell. Nyní se tito dva bývalí známí ze společnosti Murder Inc. sešli na jevišti ve snaze Mesmerize, jako by to byl rok 2003 na věčnost.

Bruno Mars, sobota a neděle, Park Theater v Monte Carlu: Zjevně je to všechno dobrá vina Pána. Také jsme čerství / musíme to svalit na Ježíše, Mars zpívá v titulní skladbě svého nejnovějšího pop-funkového návratu, 24K Magic. Hashtag „požehnaný“ / Nejsou na mě připraveni. Ó, Vegas je připraveno umístit všechny ty růžové prsteny na Měsíc, ačkoli nejlepší místa v domě vám vynesou chladných 1875 dolarů za kus.