Mark Wahlberg Čistá hodnota

Kolik stojí Mark Wahlberg Worth?

Čistá hodnota Marka Wahlberga: 300 milionů $

Čistá hodnota Marka Wahlberga: Mark Wahlberg je americký herec, rapper a model, který poprvé vstoupil na scénu jako Marky Mark v 90. letech. Od té doby přešel do velmi úspěšného podnikatele, investora a producenta zábavy.

Od tohoto psaní má Mark Wahlberg čistou hodnotu 300 milionů dolarů.

Počáteční život a kariérní začátky:

Mark Robert Michael Wahlberg se narodil 5. června 1971 v Dorchesteru, Boston, Massachusetts. Je nejmladší z devíti dětí. Byl to problémový mladík, který byl ve věku 16 let odsouzen ke dvěma letům vězení poté, co se po násilném útoku na dva vietnamské muže v roce 1988 přiznal k trestnému činu trestného činu. Nakonec si odseděl pouze 45 dní odnětí svobody. Podílel se také na útocích na různé skupiny afroamerických dětí, které zahrnovaly řev rasových epitet.

Wahlberg zahájil svou hudební kariéru jako rapper „Marky Mark“ ve stopách svého staršího bratra Donnieho Wahlberga, který byl členem chlapecké skupiny New Kids on the Block. Mark Wahlberg byl původně také součástí skupiny ve věku 13 let, ale po několika měsících skončil. Po Wahlbergově propuštění z vězení mu jeho bratr Donnie ve skutečnosti pomohl dostat se zpět do hudebního průmyslu a produkovat debutové album Markyho Marka. Singl Marky Marka z roku 1991 „Good Vibrations“ z alba „Music for the People“ byl na prvním místě Plakátovací tabule Žhavá stovka a později platina. Jeho druhé album bylo méně úspěšné, ale vyneslo mu fanouškovskou základnu a pověst, že si na veřejnosti nechal kalhoty. V roce 1992 byl Wahlberg přijat jako model spodního prádla Calvin Klein a jeho obraz byl po většinu roku skvěle zobrazován na billboardu Times Square.

Mark Wahlberg Čistá hodnota

Prostřednictvím Getty Images

Herecká kariéra:

Po svém hereckém debutu v televizním filmu The Substitute (1993) Wahlberg upustil od přezdívky Marky Mark. Debutoval na velkém plátně ve filmu „Renaissance Man“ (1994), ale pozornost kritiků si začal získávat až ve svém filmu „Basketball Diaries“ z roku 1995 po boku Leonarda DiCapria. První hlavní filmovou rolí Wahlberga byl film „Strach“ (1996) a jeho filmy „Boogie Nights“ (1997) a „Tři králové“ (1999) si ho nadále vysloužily pochvalu.

V 2000s Wahlberg udělal skok do velkých rozpočtových akčních filmů jako 'The Perfect Storm' (2000), 'Planet of the Apes' (2001) a 'The Italian Job' (2003).

Jeho výkon v thrilleru Martina Scorseseho „The Departed“ (2006) mu vynesl nominaci na Oscara za nejlepší vedlejší roli, nominaci na Zlatý glóbus za nejlepší herecký výkon a cenu za nejlepší herecký výkon ve společnosti National Society of Film Critics. Mezi další známé filmy, ve kterých hrál, patří filmy „The Happening“ (2008), „The Lovely Bones“ (2009), úspěšné komedie „Ted“ (2012) a „Ted 2“ (2015), „Lone Survivor“ (2013). „Transformers: Age of Extinction“ (2014), „Daddy's Home“ (2015), „Deepwater Horizon“ (2016), „Transformers: The Last Knight“ (2017) a „Instant Family“ (2018).

Kromě toho, že je hercem na seznamu A, je Wahlberg také úspěšným producentem a producentem mnoha filmů, ve kterých hraje. Působil jako výkonný producent seriálu HBO Entourage (2004–2011), show volně o svých vlastních zkušenostech v Hollywoodu. Je také výkonným producentem seriálu HBO „Boardwalk Empire“, „Ballers“ a „How to Make It in America“. Jako výkonný producent Entourage vydělal 3 miliony dolarů ročně.

Jako herec může snadno přikázat 10 milionů dolarů, aby se objevil ve filmu, ale obvykle přijímá nižší platy výměnou za akcie hrubého backendu.

Wahlberg vyvolal polemiku, když dostal plat 1,5 milionu dolarů za opětovné natáčení filmu „All the Money in the World“, zatímco ženská představitelka Michelle Williams získala za svou práci méně než 1 000 $. Museli znovu natočit části filmu poté, co byl herec Kevin Spacey po obvinění ze sexuálního obtěžování z produkce vyřazen. V reakci na to Wahlberg daroval peníze Fondu právní ochrany Time's Up, který pomáhá pokrýt právní náklady žen, které zažily sexuální obtěžování na pracovišti a přišly s případy v rámci hnutí Time's Up.

Doporučení a další podniky:

Kromě slavného partnerství Calvin Klein z roku 1992 působil Wahlberg také jako velvyslanec značek u řady dalších značek, včetně značky GNC pro zdraví a výživu, kde propagoval řadu sportovních doplňků výživy „Marked“. V březnu 2017 také podepsal dohodu se společností AT&T, jejíž mluvčí má být údajně ve výši 10 milionů dolarů.

Wahlberg spolu se svými bratry Donniem a Paulem spoluvlastní hamburgerský řetězec Whalburgers. Rodina Wahlbergů se objevila v seriálu reality show založeném na řetězci, který byl vysílán na A&E od ledna 2014 do července 2019. V červenci 2013 se Wahlberg stal spolumajitelem kriketového týmu na Barbadosu. V roce 2015 přijal rappera Seana 'Diddy' Combse a miliardářského investora Rona Burkleho, aby investovali do společnosti na balenou vodu s názvem Aquahydrate. Je také spoluzakladatelem společnosti pro sportovní výživu Performance Inspired. V roce 2017 se zúčastnil kola financování ve výši 6 milionů dolarů pro trh s tenisky StockX. V roce 2018 Wahlberg a obchodní partner Jay Feldman koupili obchodní zastoupení Chevy v Columbusu ve státě Ohio. Obchodní zastoupení bylo přejmenováno na Mark Wahlberg Chevrolet. V březnu 2019 Wahlberg koupil podíl ve franšíze F45 fitness.

Osobní život:

Wahlberg se oženil s modelkou Rheou Durhamovou v roce 2009, i když spolu chodili od roku 2001. Společně mají čtyři děti.

Nemovitost:

V roce 2001 zaplatil Mark za dům v Beverly Hills 4,95 milionu dolarů. Tento dům uvedl na prodej v roce 2015 za 30 milionů dolarů. V dubnu 2018 společnost Wahlberg prodala dům za 12,4 milionu dolarů.

Dnes je jeho hlavním bydlištěm naprosto ohromující majetek v uzavřené komunitě Beverly Park v Beverly Hills. Wahlberg a jeho manželka koupili v květnu 2009 jeden z posledních zbývajících nevyvinutých pozemků v Beverly Parku za 8,25 milionu dolarů. Seděl na 6 akrech a najal si slavného architekta Richarda Landryho, aby navrhl něco, co se stalo mírně směšnou (v dobrém smyslu) hlavní budovou o rozloze 30 000 čtverečních stop. Samotné stavební náklady pravděpodobně dosáhly severu 20 milionů dolarů. Výsledný produkt obsahuje golfové hřiště, basketbalové hřiště, velký bazén, kino a mnoho dalšího.

Souhrn:

Mark Walhberg má čisté jmění 300 milionů $. Původně se proslavil jako rapper známý jako Marky Mark. Nakonec se stal velmi vyhledávaným hercem, producentem a podnikatelem. Mark spolu s členy rodiny jsou zakladateli řetězce restaurací Wahlburgers.

Mark Wahlberg Čistá hodnota

Mark Wahlberg

Čistá hodnota: 300 milionů $
Datum narození: 5. června 1971 (49 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 8 v (1,73 m)
Profese: Filmový producent, herec, model, hudebník, rapper, televizní producent, zpěvák, skladatel skóre, skladatel
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2021

Výdělky Marka Wahlberga

  • Entourage 3 000 000 $ ročně jako výkonný producent
  • Pravda o Charlie 10 000 000 $
  • Planet of the Apes 8 000 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse