Marina and the Diamonds Net Worth

Kolik stojí Marina a diamanty?

Čistá hodnota Marina and the Diamonds: 4 miliony dolarů

Čisté jmění Marina and the Diamonds: Marina Lambrini Diamandis je velšská písničkářka, která má čistou hodnotu 4 miliony dolarů. Známá je pod uměleckým jménem Marina and the Diamonds a v poslední době pod mononymem Marina.

Marina Lambrini Diamandis se narodila v Brynmawru ve městě Blaenau Gwent ve Walesu v říjnu 1985. Jako dítě hrála Marina ve sborových produkcích. V průzkumu Sound of 2010 BBC se umístila na 2. místě. Její debutové studiové album The Family drawels vyšlo v roce 2010 na Atlantic Records. Album bylo certifikováno Gold a hit # 5 na britských hitparádách. Její druhé studiové album Electra Heart vyšlo v roce 2012 a dosáhlo čísla 1 ve Velké Británii a Irsku. Marino třetí studiové album Froot vyšlo v roce 2015. Album se dostalo do top 10 ve Velké Británii, Kanadě, Irsku, Švýcarsku a Spojených státech.

Foto Ilya S. Savenok / Getty Images pro boty

Foto Ilya S. Savenok / Getty Images

Nejoblíbenějším singlem Marina and the Diamonds je „Primadonna“, která se dostala na 3. místo v Rakousku, 4. místo na Novém Zélandu, 11. místo ve Velké Británii a 16. místo v USA. Diamandis vyhrál MTV Europe Music Award v roce 2010 za nejlepší britský a irský zákon.

V dubnu 2019 vydala jméno `` Marina`` a vydala album `` Love + Fear``.

Marina and the Diamonds Net Worth

Marina & the Diamonds

Čistá hodnota: 4 miliony dolarů
Datum narození: 10.10.1985 (35 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 8 v (1,73 m)
Profese: Hudebník, písničkář, zpěvák
Státní příslušnost: Wales
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse