Čistá hodnota Macaulay Culkin

Kolik stojí Macaulay Culkin Worth?

Čistá hodnota Macaulay Culkin: 18 milionů dolarů

Čisté jmění Macaulay Culkin a výdělky z kariéry: Macaulay Culkin je newyorský herec v důchodu, který má čistou hodnotu 18 milionů dolarů. Jméno si získal svou pověstí poté, co hrál v řadě úspěšných filmů z počátku 90. let, zejména v seriálu „Home Alone“. Na vrcholu své kariéry byl Culkin jedním z nejlépe placených a nejmocnějších herců, dětí i dospělých, v celém filmovém průmyslu.

Na vrcholu své kariéry byl Culkin jedním z nejlépe placených a nejmocnějších herců, dětí i dospělých, v celém filmovém průmyslu. Na konci 90. a na počátku 2000 si vzal volno, ale od té doby se začal znovu objevovat v televizních a filmových rolích a nezávislých filmech.

Macaulay byl v průběhu let předmětem desítek chybných bulvárních příběhů o svém životě. Média prostě nedokážou pochopit, že je to docela normální dospělý, který se rozhodl žít svůj život soukromě mimo Hollywood a titulní stránky časopisů. Kolega herec a přítel z dětství Seth Green je častým obráncem Macaualay alias Mac. V rozhovoru pro podcast Marca Marona Green trval na tom, že Mac se prostě nestará o to, co o něm říkají sdělovací prostředky. Mac je zjevně šťastný, že žije život s miliony dolarů v bance daleko od reflektorů.

Macaulay Culkin Plat za film:

  • Uncle Buck (1989): 40 tisíc dolarů
  • Sám doma (1990): 100 tisíc dolarů
  • Moje dívka (1991): 1 milion dolarů
  • Sám doma 2: Ztracen v New Yorku (1992): 4,5 milionu dolarů
  • Dobrý syn (1993): 1,5 milionu $
  • Vyrovnání s tátou (1994): 8 milionů dolarů
  • Ri ¢ hie Ri ¢ h (1994): 8 milionů dolarů

Celkem: 23,5 milionu dolarů

Výdělek 23,5 milionu $ v letech 1989 až 1994 je stejný jako výdělek 40 milionů $ dnes po očištění o inflaci.

Getty

Časný život: Macaulay Carson Culkin se narodil 26. srpna 1980 na Manhattanu v New Yorku. Jeho otec, Christopher Culkin, je bývalý herec na Broadwayi. Jeho matka, Patricia Brentrupová a jeho otec se nikdy neoženili. Macaulay byl pojmenován po Thomasovi Babingtonovi Macaulayovi. Culkin je jedním ze sedmi dětí a několik jeho sourozenců jsou také herci. Culkin chodil pět let do katolické školy, St. Joseph's School of Yorkville, než navštěvoval profesionální dětskou školu.

Kariéra: Macaulay Culkin začal pracovat v zábavním průmyslu ve čtyřech letech, podílel se na malých divadelních produkcích a filmech určených pro televizi a také na malé televizní a filmové role. Jedním z jeho dosud nezapomenutelných představení z této doby bylo hrát po boku Johna Candyho ve filmu Johna Hughese 1989 Uncle Buck.

Culkinův průlom nastal v roce 1990, kdy byl obsazen jako Kevin McCallister v dalším filmu Johna Hughese Sám doma. Culkin byl nominován na Zlatý glóbus pro nejlepšího herce a získal americkou cenu za komedii a cenu mladého umělce. Následující rok Culkin hrál v sobotním ranním kresleném seriálu Wish Kid. Hostoval také Saturday Night Live a objevil se v hudebním videu Michaela Jacksona Black or White. Později v roce 1991 si zahrál s Annou Chlumskou ve filmu Moje dívka. V roce 1992 dostal Culkin 4,5 milionu dolarů, aby si zopakoval roli Kevina ve filmu Home Alone 2: Lost in New York. Pro srovnání, za původní film Home Alone dostal pouze kompenzaci 110 000 $. V roce 1993 se Culkin změnil na temnější roli, když hrál jako Henry v dramatickém thrilleru Dobrý syn. Za svou roli byl nominován na MTV Movie Award za nejlepší Villian. Culkin byl překvapivě také studentem School of American Ballet a hrál ve filmované verzi Louskáčka. V roce 1994, poté, co měl Culkin řadu chudých kasovních umělců Getting Even with Dad, The Pagemaster a Richie Rich, vzal čtyřletou pauzu od herectví a navštěvoval soukromou střední školu v NYC.

Po herní přestávce: V roce 1998 se Culkin vrátil k herectví, když se objevil ve videoklipu k neděli Sonic Youth. O dva roky později se zúčastnil hry Madame Melville v londýnském West Endu. V roce 2003 se Culkin vrátil k filmům s temnou rolí v Party Monster, kde hrál uživatele drog a vraha Michaela Aliga. Následující rok měl podpůrnou roli v Saved! v hlavních rolích Jenna Malone a Mandy Moore. Film byl spáčem a Culkin dostal za svůj výkon žhavé recenze. On také dělal hlasovou práci v Seth Greenově animované televizní show Robot Chicken. V roce 2006 vydal Culkin semi-autobiografický román Junior, který pojednával o jeho slávě a jeho vratkém vztahu s otcem. Na podzim roku 2007 si Culkin zahrál ve svém prvním filmu od Uložené !, temné komedie Sex and Breakfast. Dále Culkin hrál ve třinácti epizodách seriálu NBC, Kings. V roce 2011 byl Culkin uveden v experimentálním filmu Adama Greena The Wrong Ferarri. Film byl natočen úplně na iPhone. V prosinci 2013 se na YouTube šířilo video, které Culkin koprodukoval a režíroval, jak jedl sýrovou pizzu. Video mělo být parodií na Andyho Warhola, který konzumoval Burger King Whopper v dokumentu 66 scén z Ameriky. Ukázalo se, že to byla propagace debutu The Pizza Underground, jeho newyorské komediální rockové kapely s tematikou pizzy. V květnu 2014, během turné po Velké Británii, vtrhl z pódia během vystoupení se svou kapelou, během svého vlastního sóla kazoo poté, co fanoušci začali bučet a házet půllitry piva na pódium. Zrušili zbytek britských koncertů. V roce 2016 Culkin oznámil, že se Pizza Underground rozpadá.

Po rozchodu s kapelou Culkin produkoval webový obsah a podcast a objevil se v různých televizních reklamách. Nejpozoruhodnější z televizních reklam byl jeden pro Google Assistant v roce 2018, kdy si zopakoval svou roli Kevina z Home Alone a vytvořil scény z filmu, přičemž Kevin byl zjevně o 28 let starší než v prvním filmu. V roce 2019 měl Culkin roli ve filmu Setha Greena Changeland. V únoru 2020 bylo oznámeno, že Culkin bude součástí obsazení nadcházející desáté sezóny American Horror Story.

Od dubna 2020 je Culkin vydavatelem a generálním ředitelem satirického popkulturního webu a podcastu, což je parodie na Goopa s názvem Bunny Ears.

Osobní život: Mac byl dříve zasnoubený s Mila Kunis a v letech 1998 - 2002 se oženil s herečkou Rachel Miner. Od roku 2017 je Culkin ve vztahu s hereckou hvězdou Changeland Brendou Song.

Macualey údajně také vlastní byty v New Yorku a Paříži. Svůj byt v New Yorku vlastnil od počátku 21. století.

Čistá hodnota Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Čistá hodnota: 18 milionů $
Datum narození: 26. 8. 1980 (40 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 6 v (1,7 m)
Profese: Herec, hlasový herec, dětský herec, hudebník
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse