Logan Paul Čistá hodnota

Kolik stojí Logan Paul Worth?

Logan Paul Čistá hodnota: 19 milionů dolarů

Čisté jmění Logan Paul 2020: Logan Paul je americký youtuber, boxer, osobnost internetu a herec, který má čistou hodnotu 19 milionů dolarů. Paul zveřejňuje příspěvky na svém kanálu YouTube, kde má více než 20 milionů sledujících. Od listopadu 2018 provozuje také impulsivní podcast.

Časný život: Logan Alexander Paul se narodil 1. dubna 1995 ve Westlake ve státě Ohio. Má mladšího bratra, Jake Paul , který je také hvězdou sociálních médií. Logan začal natáčet videa pro YouTube, když mu bylo 10 let, pomocí kanálu, který spustil s názvem Zoosh.

V roce 2012 byl All-Star linebackerem fotbalového týmu Westlake High School. Byl také státním šampionem zápasníka na střední škole a pokračoval ve studiu techniky na Ohio University. V letech 2013 až 2014 přešel z 900 sledujících na různých sociálních platformách na 1,5 milionu. Byl obzvláště populární na sociální platformě Vine. V roce 2014 odešel ze školy na Ohio University, aby se přestěhoval do Los Angeles.

Kariéra: Kompilace jeho práce z Vine byla přeměněna na video kompilace YouTube a zveřejněna. V dubnu 2014 získalo video během prvního týdne vysílání více než čtyři miliony zhlédnutí. Brzy měl na Vine 4 miliony sledujících a byl najat, aby vytvořil placená videa pro HBO, Pepsi, Virgin Mobile a další společnosti. Byl 10. nejvlivnější osobností Vine v roce 2015 a jeho krátká videa z něj vynesla stovky tisíc dolarů. Jakmile se Vine zavřel, Paul přesunul svůj čin na YouTube.

Dnes byla videa společnosti Logan zhlédnuta téměř 5 miliardkrát. Od tohoto psaní má více než 20 milionů předplatitelů na Youtube, 16 milionů sledujících na Instagramu a 15 milionů fanoušků na Facebooku.

Kontroverze o sebevražedném lese: Paul nahrál na svůj kanál YouTube video, které natočil v Aokigahara na základně Mount Fuji v Japonsku 31. prosince 2017. Tato oblast je obecně známá jako sebevražedný les, protože je místem, kam mnoho lidí spáchalo sebevraždu. Paulovo video ukazovalo mrtvé tělo visící na stromě. Video mělo 6,3 milionu zhlédnutí do 24 hodin od nahrání. Bylo vytvořeno několik online peticí, které naléhaly na YouTube, aby odstranil Paulův kanál. Paul odstranil video ze svého kanálu YouTube a dne 1. ledna 2018 se písemně omluvil na Twitteru. Dne 9. ledna vydal YouTube prostřednictvím svého účtu na Twitteru prohlášení odsuzující Paulovo video. 10. ledna YouTube oznámil, že odebírá Paulovy kanály ze svého preferovaného reklamního programu Google Preferred. Paul byl také propuštěn ze seriálu YouTube Red „Foursome“. Poté Paul věnoval agenturám pro prevenci sebevražd 1 milion dolarů.

Další diskuse: YouTube pozastavil veškerou reklamu na Paulových kanálech začátkem února 2018 kvůli jeho „chování“. YouTube se konkrétně zmiňoval o Paulu, který se účastnil výzvy Tide Pod, o době, kdy vytáhl ze svého rybníka, podle jeho slov, „ze žertu mu udělejte CPR“, a o čase, kdy se natáčel pomocí taserové zbraně na dvě mrtvé krysy . Paul během tohoto období neobdržel žádné výnosy ze zobrazení svých stránek. YouTube obnovil reklamy na svém kanálu o dva týdny později. Zůstal však ve zkušební době po dobu 90 dnů, během nichž se jeho kanál a jeho obsah nemohl objevit na kartě Trendy na YouTube.

V lednu 2019 pak Paul na svém podcastu trochu řekl: „Co je to, březnu pouze pro muže? … Pokusíme se být gayem jen jeden měsíc. “ Na Pavla se šířila kritika za jeho poznámky, konkrétně to, že naznačoval, že být homosexuálem je volba.

(Foto: Victor Decolongon / Getty Images)

Boxerské zápasy KSI : Logan Paul a kolega YouTuber KSI se skvěle nenávidí. 25. srpna 2018 uspořádaly KSI a Logan boxerský zápas s platbou za zhlédnutí, který byl propagován jako `` největší internetová událost v historii '' 9. listopadu 2019 se v losangeleském Staples Center uskutečnil odvetný zápas. První souboj sledovalo 2,25 milionu diváků naživo, 1 milion sledovalo prostřednictvím pay-per-view a dalších odhadovaných 1,2 milionu sledovalo nelegálně prostřednictvím Twitch streamů. Nakonec 1,3 milionu koupilo boj přes PPV, což přineslo tržby kolem 13 milionů dolarů. Je pravděpodobné, že Logan a KSI vydělaly na zápase před zdaněním celkem přibližně 2 miliony dolarů, pokud jsou zahrnuty všechny ostatní zdroje, jako je zboží. Pro druhý boj měli všichni garantováno minimálně 900 000 $. Jejich celkové výdělky za druhý souboj, který vysílala boxerská společnost DAZN USA, pravděpodobně dosáhly výše 3 milionů dolarů.

Osobní život: Na podzim roku 2015 žili Paul a jeho spolubydlící Mark Dohner a Evan Eckenrode v bytovém komplexu v Hollywoodu s dalšími celebritami ze světa sociálních médií, včetně Juanpy Zurity, Amandy Cerny a Andrew Bachelor. Žili tak blízko sebe a skupina spolupracovala na videích pro každý ze svých kanálů.

Paul se na podzim roku 2017 přestěhoval do sídla v Encinu.

Paul a herečka Chloe Bennet potvrdili, že spolu chodili v červenci 2018. Údajně spolu chodili rok, než to oficiálně potvrdili. Rozešli se v září téhož roku.

Paul je červeno-zelený slepý.

V květnu 2020 Logan Paul potvrdil, že chodil s modelkou Josie Canseco, dcerou baseballové legendy Jose Canseca. V červnu 2020 nahrál na svůj kanál YouTube video s názvem „Koupil jsem svou přítelkyni koně.“ Pár se podle všeho trochu pohádal a on se to rozhodl vynahradit tím, že koupil svého vlastního koně Josie, která miluje jízdu na koni. Video ukazuje, jak pár jedl na dvou koních a Paul jí oznámil, že si oba koupil. Řekl: „100% vaše. I když se rozejdeme, můžete si je nechat. “

Nejdůležitější údaje o platu: V roce 2016 vydělal Logan 12,5 milionu $. V roce 2017 vydělal 12 milionů dolarů. V roce 2018 vydělal 14,5 milionu dolarů. V roce 2019 činil jeho celkový příjem 10 milionů $.

Nemovitost: Logan Paul žije v tomto sídle na předměstí Los Angeles v Encinu.

Koupil dům v říjnu 2017 za 6,55 milionu $. Byla uvedena o několik měsíců dříve za 8,5 milionu dolarů. Dům má více než 30 000 metrů čtverečních a má 14 pokojů.

Logan Paul Čistá hodnota

Logan Paul

Čistá hodnota: 19 milionů $
Rod: mužský
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse