Čistá hodnota Lizy Koshy

Kolik stojí Liza Koshy Worth?

Čistá hodnota Lizy Koshy: 6 milionů dolarů

Čisté jmění a plat Lizy Koshy: Liza Koshy je americká herečka a osobnost sociálních médií, která má čistou hodnotu 6 milionů dolarů. Od tohoto psaní má Liza 18 milionů předplatitelů na YouTube a více než 2,4 miliardy zhlédnutí videa.

Časný život: Liza Koshy se narodila v Houstonu v Texasu 31. března 1996. Její matka Jean Carol je instruktorkou jógy a její otec Jose Koshy je výkonným ředitelem pro ropu. Je napůl indická a napůl bělošská. Má dvě starší sestry. Byla zařazena do dvojjazyčného vzdělávacího a ponořovacího programu na základní škole, kde se naučila plynně španělsky. Koshy absolvoval Lamar High School v roce 2014 a zapsal se na University of Houston. Po krátkém studiu obchodního marketingu opustila Liza v roce 2015 vysokou školu, aby se přestěhovala do Los Angeles, aby mohla pokračovat v kariéře v zábavním průmyslu na plný úvazek.

Sociální média: Liza začala na Vine v roce 2013 zveřejňovat krátká komediální videa pod pseudonymem Lizzza. V době, kdy se Vine v roce 2017 zavřela, získala 7 milionů následovníků. Na YouTube začala zveřejňovat příspěvky v roce 2016. V roce 2016 dokonce před volbami v rozhovoru s prezidentem Barackem Obamou na svém kanálu YouTube, aby povzbudila mladé lidi k registraci a volbám. Koshy přestala přidávat nová videa na svůj účet YouTube počátkem roku 2018 poté, co se rozhodla zkusit hrát na plný úvazek, ale vysílání obnovila v roce 2019. Má jeden z nejrychleji rostoucích kanálů YouTube. V době psaní tohoto článku má na YouTube téměř 18 milionů předplatitelů a její kanál vygeneroval více než 2 miliardy zhlédnutí. Koshy údajně každý den získá desítky tisíc předplatitelů. Do roku 2017 byl její celkový dosah na sociální média přibližně 45 milionů sledujících. Koshy je svými stoupenci zbožňována pro bezvadné komediální načasování, mimiku, taneční pohyby a odhodlání k komediálnímu momentu, stejně jako vysoce kvalitní práce s kamerou a střih ve svých videích. K březnu 2020 má také více než 18 milionů sledujících na Instagramu. Koshy byla časopisem Time v roce 2019 uvedena na seznamu 25 nejvlivnějších lidí na internetu. Ona byla nominována na Streamy Award pro publikum Choice Entertainer of the Year v roce 2016 a People's Choice Award za oblíbenou hvězdu sociálních médií v roce 2017.

Čistá hodnota Lizy Koshy

(Foto: Rich Fury / Getty Images)

Herecká kariéra: Koshy hrál Violet Adams v hororové sérii Hulu Freakish v roce 2016 dvě sezóny. Hrála Aday Walker v hororu-komedie celovečerní film Boo! Madea Halloween. Ona hrála v 2016 komediálním filmu FML jako princezna Aubrey. Liza měla periodickou roli Průzkumníka v seriálu Escape the Night, seriálu tajemné reality YouTube Premium. Liza on Demand, kterou hraje a koprodukuje, měla premiéru v červnu 2018. Druhá sezóna měla premiéru v září 2019. Postavu Sovy vyjádřila v krátkém filmu s animovanou virtuální realitou Crow: The Legend v hlavní roli s Johnem Legendem. Koshy se má objevit v taneční komedii Netflix Work It v roce 2020.

Ostatní práce: Liza hostila živou předváděcí akci Zlatých glóbusů 2017 a na Twitteru získala rekordních 2,7 milionu živých diváků. V letech 2017--2019 byla hostitelkou MTV Total Request Live a během té doby působila jako producentka a vývojářka obsahu pro MTV. Koshy provedl jménem časopisu Vogue rozhovory s celebritami, které se zúčastnily Met Gala 2018 a 2019. Dělá online reklamy pro Beats Electronics a její reklamy přitahují čtyřikrát více diváků než jiné celebrity. Koshy také dělá reklamy na Beyond Meat.

Osobní život: Koshy a jeho kolega z osobnosti YouTube David Debrik pochází z let 2015–2017. Spolupracuje na kolekci náhrdelníků s klenotnickou společností The Giving Keys, která zaměstnává a podporuje bývalé bezdomovce. Koshy také působí jako spolupředseda nestranícké skupiny When We All Vote, která se věnuje zvyšování registrace a účasti voličů.

Čistá hodnota Lizy Koshy
Čistá hodnota: 6 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse