Živá akční verze hry „Phineas and Ferb“ přichází do města

6112128-0-46112128-0-4 6112129-2-4

Vezměte si dva nevlastní bratry, kteří začínají každý den letní dovolené s velmi velkými plány. Přidejte jednu sestru spoilsportu, tajného agenta ptakopysk, zlého vědce a více než tucet produkčních čísel a všechno to vrhněte na jeviště arény.

Byl by výsledkem Disney’s Phineas a Ferb: Nejlepší živé turné všech dob !?
Ano. Ano, to by bylo.

Fanoušci velmi populárního animovaného seriálu Disney Channel by mohli tuto odpověď uznat jako variantu jednoho ze sloganů seriálu (vyslovil ho Phineas, kdykoli se ho někdo zeptal, jestli je příliš mladý na to, aby dělal něco příliš velkého). Je však také přesný v popisu show, která tento víkend přichází do Las Vegas v živé akci na šest představení v Orleans Arena.kolik stojí ladd drummond?

Děj animované série, na které je živá akční show založena, je zdánlivě jednoduchý: dva nevlastní bratři tráví každý den letní prázdniny na novém projektu, zatímco jejich sestra Candace se je pokouší rozdat rodičům a jejich mazlíčkovi Perrymu ptakopysk - který je také tajným agentem - bojuje se zlým doktorem Doofenshmirtzem.

To vše rozhodně stačí k tomu, aby se to líbilo dětem. Ale pro rodiče a další dospělé je série atraktivní tím, že obsahuje spoustu vtipů, písniček, popkulturních odkazů a vtipných dialogů.

Disney’s Phineas a Ferb: Nejlepší živé turné všech dob! znamená první živou akční inkarnaci animované série, řekla Alana Feld, producentka show.

Přehlídka byla ve skutečnosti zahájena asi před měsícem, říká Feld. Las Vegas je tedy jednou z prvních zastávek na turné. Je zřejmé, že je to pro nás a naši společnost velmi vzrušující.

Přehlídka vidí Phineas, Ferb, Candace a zbytek obsazení, jak se snaží co nejlépe využít poslední den letních prázdnin. Představí 15 produkčních čísel - včetně skladeb založených na oblíbených písních z televizních seriálů - a charakteristický vícevrstevný humor show, který zabaví dospělé i děti.

Přehlídka opravdu funguje na dvou úrovních, říká Feld. Myslím, že naše show má evidentně tolik pro děti a fanoušky show. Ale je toho také hodně pro rodiče a myslím, že rodiče se smějí a užívají si show stejně jako jejich děti.

Produkce zahrnuje 35 herců a členů štábu, kteří během následujících osmi měsíců zahrají 80 měst. Mezi členy obsazení je Bailey Callahan, která hraje otravnou sestru Candace.

kolik stojí howie mandel

Mám doma dvě mladší sestry, takže to bylo docela snadné, žertuje Callahan.

Devatenáctiletá Callahan pochází z Melbourne na Floridě. Tančící cvičená Callahan se s Phineasem a Ferbem až tak dobře neznala. Ale v rámci přípravy na to dohnala sérii a přiznává, že se na ni uchytila.

Callahan absolvovala střední školu v roce 2010 a show představuje její první profesionální roli.

Byla jsem na konkurzu na spoustu pozic a byla jsem požehnána, že jsem mohla mít tuto příležitost s Feld Entertainment, říká.

hudební parodie přátel (las vegas)

Co má Callahan na této práci nejraději? Musím poslouchat děti v publiku, říká. Je to úžasný pocit, když mohu přivést postavu k životu, protože pro ně je Candace skutečná a mohou ji vidět na jevišti.

Náhled
Co: Disney’s Phineas a Ferb: Nejlepší živé turné všech dob!
Kdy: 19 hodin, pátek, 16 a 19 hodin Sobota a 12:30, 15:30 a 18:30 Neděle
Kde: Orleans Arena, 4500 W. Tropicana Ave.
Vstupenky: 18,50-69,50 $ (284-7777)