Lisa Vanderpump otevře koktejlový salonek na Las Vegas Strip

Hvězda reality show Lisa Vanderpump oznámila plány na otevření koktejlového salonku v Caesars Palace.Hvězda reality show Lisa Vanderpump oznámila plány na otevření koktejlového salonku v Caesars Palace. Hvězda reality show Lisa Vanderpump oznámila plány na otevření koktejlového salonku v Caesars Palace. Hvězda reality show Lisa Vanderpump oznámila plány na otevření koktejlového salonku v Caesars Palace. Hvězda reality show Lisa Vanderpump oznámila plány na otevření koktejlového salonku v Caesars Palace.

Hvězda reality show Lisa Vanderpump oznámila plány na otevření koktejlového salonku v Caesars Palace. Koktejlová zahrada Vanderpump převezme prostor, ve kterém dříve sídlil salon šampaňského Davida Furnishe Fizz.

Vanderpump, nejlépe známá pro své vystoupení na Real Housewives of Beverly Hills a Vanderpump Rules, provozuje v Kalifornii několik restaurací a barů: Villa Blanca, SUR, Pump a Tom Tom. Vanderpump Cocktail Garden bude spojovat sexy atmosféru našich dalších zařízení s injekcí energie Vegas, která přináší miliony hostů, kteří rok co rok navštěvují, říká Vanderpump ve zprávě.

Podívejte se na koktejlovou zahradu Vanderpump, která se otevře na začátku příštího roku.