Lil Uzi Vert Čistá hodnota

Kolik stojí Lil Uzi Vert Worth?

Čistá hodnota společnosti Lil Uzi Vert: 16 milionů dolarů

Lil Uzi Vert čisté jmění : Lil Uzi Vert je americká hip hopová umělkyně, která má čistou hodnotu 16 milionů dolarů. Během turné byl občas jedním z nejlépe placených rapperů na světě. Například mezi zářím 2017 a zářím 2018 vydělala Lil Uzi Vert neuvěřitelných 20 milionů dolarů. To stačilo na to, aby se v tomto časovém rámci stal jedním z 20 nejlépe placených rapperů na planetě. Ve stejném časovém období měl 3,5 miliardy streamovaných pohledů a hrál působivých 76 živých vystoupení po celém světě.

24 milionů dolarů? 3. února 2021 zveřejnil Lil Uzi Vert video na Instagram, ve kterém ukázal růžový diamant, který si zjevně připevnil na čelo. Dále tvrdil, že na diamant utratil 24 milionů dolarů. Lil Uzi tvrdil, že ušetřil čtyři roky na nákup diamantu, o kterém tvrdil, že je 10–11 karátů. Tvrdil, že cena diamantu je vyšší než celá jeho sbírka automobilů a jeho domov. Skutečná hodnota diamantu a pravdivost jeho tvrzení jsou od tohoto psaní nepotvrzené. V době, kdy sledujeme čisté jmění Lil Uzi Vert, odhadujeme, že jeho celkový hrubý příjem od doby, kdy se stal super hvězdou, je 30 milionů dolarů. To je před zdaněním. Zdá se velmi nepravděpodobné a nepravděpodobné, alespoň s údaji, které máme, že Lil Uzi ve skutečnosti utratil 24 milionů dolarů za jediný diamant. Článek NYPost, který zlomil příběh, také vypadal, že trochu těžce propaguje návrháře šperku.

Časný život: Lil Uzi Vert se narodila jako Symere Woods ve Francisville v severní Filadelfii v Pensylvánii 31. července 1994. Debutové album Mikea Jonese bylo prvním albem, které si Woods kdy koupil. Později začal poslouchat Ying Yang Twins, Wiz Khalifa, Marilyn Manson, Paramore a Meek Mill, z nichž všichni ovlivnili jeho budoucí styl. Byl v desáté třídě, když začal rapovat, poté, co vyslechl spolužáka freestyle přes předělaný instrumentální nástroj Chris Brown. Spolu se dvěma přáteli založil rapovou skupinu Steaktown. Woods opustil střední školu a začal pracovat v obchodu s potravinami Bottom Dollar, který po čtyřech dnech opustil a jeho matka ho následně vyhodila z domu. To byl tlak, který potřeboval k tomu, aby svou rapovou kariéru začal brát vážně.

Kariéra: Woods změnil své jméno na Lil Uzi Vert podle toho, jak někdo popsal jeho rapový tok a řekl, že je „rychlý, jako kulomet“. Woods vydal svůj první projekt, EP „Purple Thoughtz Vol 1.“ 19. ledna 2014. The Guardian popsal inscenaci jako psychedelickou a „trippyovou“. Singl „White Shit“ zahrnoval video, které se stalo virálním v roce 2017 poté, co Woods vstoupil do hlavního proudu. Woods upoutal pozornost ASAP Mob a producenta Dona Cannona po vydání alba. Cannon podepsal Woodse se svým otiskem The Academy a vytvořil svůj první mixtape „The Real Uzi“, který vyšel v srpnu 2014. Woods poté podepsal nahrávací smlouvu s Atlantic Records a byl uveden po boku Rich the Kid a ASAP Ferg na singlu Carnage ‚WDYW '

Woods také vydal několik zvuků na SoundCloud produkovaném Metro Boomin a byl uveden na turné Fall Out Boy a Wiz Khalifa „Boys of Summer“ v srpnu 2017. Jeho druhý mixtape „Luv is Rage“ byl vydán 20. října 2015. Woods byl HotNewHipHop označen jako „breakout artist of 2015“.

V roce 2016 vydal Woods singl „Money Longer“ na svém SoundCloudu. Píseň debutovala u čísla 92 na Billboard Hot 100 a vyvrcholila u čísla 54. Byla certifikována 2x platina. V březnu 2016 vypukla v Woodsově sadě nepokoje na SxSW. Následující měsíc Uzi vydal svůj třetí mixtape a první komerční mixtape „Lil Uzi Vert vs. the World“. Debutovalo u čísla 37 na grafu Billboard 200 a strávilo tam 55 týdnů. Album bylo nakonec kvalifikováno zlato. Woods spojil své síly s Kodak Black na turné v květnu 2016, Parental Advisory Tour. Uzi byl v létě jmenován jedním z deseti XXL nováčků roku 2016.

(Foto: Tabatha Fireman / Getty Images)

Woodsovým druhým vstupem do žebříčku Billboard 200 bylo album „You Right“, které debutovalo u čísla 89 v červenci 2016 a vyvrcholilo u čísla 40. Ten stejný měsíc oznámil svůj čtvrtý mixtape „The Perfect LUV Tape“. Mixtape, která vyšla k jeho 22. narozeninám, obsahovala singly „Seven Million“ a „Erase your Social“, které se nepodařilo zmapovat na Billboard Hot 100. Mixtape debutovala u čísla 55 na vývěsní tabuli 200 a byla certifikována Zlato. Uzi spolupracoval s umělci včetně A $ AP Ferg, Mac Miller a Post Malone. V listopadu 2016 vydal album pro spolupráci s Gucci Mane. V srpnu 2016 byl uveden na Migosově singlu „Bad and Boujee“. V lednu 2017 debutovala píseň na vrcholu amerického Billboard Hot 100, což z ní učinilo první singl Uzi jako vedoucího nebo uváděného umělce a jeho nejvyšší hitparádu svobodný jako oba.

V únoru 2017 vydal Woods na turné s The Weeknd EP „Luv is Rage 1.5“. Mezi výjimečné skladby patřily „Luv Scars K.o 1600“ a „XO Tour Llif3“, které si na SoundCloudu získaly značnou popularitu. Píseň vyvrcholila u č.7 a byla certifikována platina.

V srpnu 2017 vydal Lil Uzi Vert své očekávané debutové studiové album Luv Is Rage 2. Album zahrnovalo první desítku singlu 'XO Tour Llif3' jako singl. Album debutovalo u č. 1 na žebříčku alb Billboard 200, získalo platinovou certifikaci a vytvořilo deset Billboard Hot 100 mapujících singlů.

V prosinci 2019 vydal Uzi nový singl s názvem `` Futsal Shuffle 2020``, první singl z jeho ohlášeného druhého studiového alba `` Eternal Atake``. 6. března 2020 bylo o týden dříve vydáno album „Eternal Awake“. Debutovala na vrcholu Billboard 200 a sbírala 400 milionů streamů počátkem roku 2020, což znamená největší počet streamování u jakéhokoli alba od roku 2008. 24. dubna 2020 vydal Lil Uzi nový singl s názvem „Sasuke“, první od vydání luxusní verze hry „Eternal Awake“. V létě roku 2020 se Uzi objevila na remixu „Party Girl“ od StaySoldRocky a také se spojila s Future pro společný projekt s názvem „Pluto x Baby Pluto“.

Osobní život: Woods chodil s módní návrhářkou Brittany Byrdovou v letech 2014--2017. Byrd navštěvoval Parsons School of Design poté, co se přestěhovala do Kalifornie, aby chodila do školy, když se setkala s Woodsem. V Woodsově hudbě je několik zmínek o několika písních Byrda. Objevila se také v hudebním videu k Woodsovu únikovému singlu „Money Longer“.

Po smrti rappera Lil Peep Uzi oznámil, že končí s drogami a pokouší se o střízlivost. Po smrti dalšího kolegy rappera a přítele XXXTentaciona se Woods vydal na sociální média a požádal ostatní rappery, aby pomohli vybudovat základnu proti násilí na dělech.

Lil Uzi Vert Čistá hodnota
Čistá hodnota: 16 milionů $
Naposledy aktualizováno: 2021
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse