Ledové koření

  Ledové koření 2 $ Milión
: 2 miliony dolarů
Datum narození 1. ledna 2000 (22 let)
Místo narození New York City, USA
Rod ženský
Profese Rapper

💰 Porovnejte Ice Spice's

Co je to Ice Spice's?

Ice Spice je rapper, který má čisté jmění 2 miliony dolarů. Ice Spice poprvé získala uznání v létě 2022 svou písní „Munch (Feelin' U)“, která se stala virální na Twitteru a TikTok. Poté podepsala nahrávací smlouvu s 10K Projects a vydala singl „Bikini Bottom“, kývnutí na animovaný televizní seriál „SpongeBob SquarePants“. Zvuk Spice je primárně Bronx drill, který se vyznačuje použitím nevyjasněných samplů starších skladeb.

  1. Raný život a vzdělávání
  2. Rapovací kariéra
  3. Hudební styl a vlivy

Raný život a vzdělávání

Ice Spice, vlastním jménem Isis Gaston, se narodila na Nový rok v roce 2000 ve čtvrti Bronx v New Yorku. Je dominikánského a afroamerického původu a má otce, který dříve rapoval. Když bylo Gastonovi sedm, začala se věnovat hip hopu poté, co poslouchala takové umělce jako Lil' Kim, Pop Smoke a Sheff G. Kvůli vzdělání chodila do školy v Bronxu, než byla poslána na katolickou střední školu v Yonkers. Gaston začal navštěvovat SUNY Purchase na vysokou školu, ale nakonec odešel.  Ledové koření

(Foto: Shareif Ziyadat/Getty Images)

Rapovací kariéra

Ještě na vysoké škole v roce 2021 začal Gaston rapovat poté, co se setkal se spolužákem a hudebním producentem RiotUSA. Přijala umělecké jméno Ice Spice a nahrála svou debutovou píseň „Bully“, kterou RiotUSA produkovala. Pokračovala v nahrávání písní „No Clarity“, „Be a Lady“ a „Name of Love“, z nichž poslední se stala populární na platformě pro sdílení hudby SoundCloud. Vzhledem k popularitě písně na tomto webu Spice následně získal mnoho následovníků na sociální síti Instagram. Následně vydala píseň „Euphoric“.

Spice prorazila v srpnu 2022 singlem 'Munch (Feelin' U).' Díky podpoře rappera Drakea, který píseň hrál na své rádiové stanici Sirius XM Sound 42, se píseň rychle stala virální jak na Twitteru, tak na aplikaci pro sdílení videí TikTok. 'Munch (Feelin' U)' se také dostalo na 34. místo v žebříčku Billboard Hot R&B/Hip-Hop Songs. Později byl vydán hudební videoklip k písni v režii George Buforda. Spice následovala po svém průlomovém úspěchu vystoupením v písni B-Lovee „One Time“. Podepsala také nahrávací smlouvu s nezávislým labelem 10K Projects, prostřednictvím kterého vydala svůj další singl „Bikini Bottom“.

Hudební styl a vlivy

Hudební styl Spice byl kategorizován jako Bronx drill, podžánr brooklynské drilové hudby pocházející z počátku 2020. Styl je charakteristický použitím nevyjasněných samplů starších skladeb v žánrech soul, funk a pop. Spice jmenovala Nicki Minaj a Cardi B jako formativní vlivy na její zvuk.

Články s ledovým kořením

Veškeré čisté jmění je vypočítáno na základě dat čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou poskytnuty, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od celebrit nebo jejich zástupců. I když pilně pracujeme na zajištění toho, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže.

* ?Ice Spice      Název statistik celebrit