Čistá hodnota Leah Remini

Kolik stojí Leah Remini?

Čistá hodnota Leah Remini: 25 milionů $

Čistá hodnota Leah Remini: Leah Remini je americká herečka, autorka a aktivistka, která má čistou hodnotu 25 milionů dolarů. Remini je nejlépe známá díky ztvárnění Carrie Heffernan v sitcomu CBS The King of Queens a od roku 2016 do roku 2019 hostovala a koprodukovala dokumentární filmy Leah Remini: Scientology and the Aftermath, které získaly cenu Emmy, oceněnou A&E. Objevila se v desítkách televizních pořadů a filmů, například „Kevin Can Wait“, „Saved by the Bell“ a „Old School“.

Časný život: Leah Remini se narodila Leah Marie Remini 15. června 1970 v Brooklynu v New Yorku. Její matka Vicki byla učitelkou a její otec George vlastnil společnost na odstraňování azbestu. Vyrůstala se sestrou Nicole a nevlastními sestrami Stephanie, Shannon, Elizabeth a Christine. Stephanie zemřela na rakovinu v roce 2013.

Remini byla vychována jako katolička, ale její matka začala chodit s členem Scientologické církve, když Leah bylo 9 let a brzy se připojila k organizaci. Vicki, Leah a Nicole se přestěhovaly do Clearwateru na Floridě, kde žily v scientologickém komplexu, a poté, co měla Leah třináct let, se přestěhovaly do Los Angeles.

Kariéra: Leahovou první hereckou rolí bylo vystoupení na filmu „Head of the Class“ v roce 1988, po kterém následovala role ve filmu „Who's the Boss?“ v roce 1989. Poté byla obsazena do seriálu „Who's the Boss?“ spin-off s názvem 'Living Dolls' vedle Halle Berry přehlídka běžela na 12 epizod. V roce 1991 hrál Remini Stacey Carosi v 6 epizodách filmu „Saved by the Bell“. Objevila se také na seriálech „Cheers“, „Friends“, „Evening Shade“, „NYPD Blue“ a mnoha dalších představeních před přistáním filmu „King of Queens“, který běžel 9 sezón a 207 epizod (1998-2007). V roce 2017 se znovu spojila s představitelem filmu „King of Queens“ Kevinem Jamesem, když se připojila k obsazení jeho show CBS „Kevin Can Wait“.

Leah také hostovala „The Talk“ od roku 2010 do roku 2011 a v roce 2013 soutěžila o „Dancing with the Stars“, kde obsadila páté místo. Remini se také objevil v několika filmech, kde hrál s Willem Ferrellem, Vince Vaughnem a Lukeem Wilsonem v seriálu Old School, Edem Helmsem a Tracy Morgan ve filmu The Clapper a Jeffem Garlinem a Natashou Lyonne ve filmu Handsome: A Netflix Mystery Movie. '

V lednu 2020 podepsala produkční společnost Remini, No Seriously Productions, dohodu o prvním vzhledu se společností Critical Content, jejímž cílem bylo vyvinout nespisovaný obsah. První projekt, antologická dokumentace s názvem „Hledání spravedlnosti“, se zaměřuje na organizace, které udržovaly fyzické, duševní a sexuální zneužívání.

(Foto: Rich Fury / Getty Images)

Scientologie: Leah strávila více než 3 desetiletí v Scientologické církvi a od doby, kdy odešla v roce 2013, byla otevřeně informována o postupech organizace, zejména o jejich politice odpojení (která zakazuje členům komunikovat s lidmi, které církev považuje za ‚potlačující osoby '). Kvůli této politice Reminiho rodina místo toho, aby s ní přerušila vztahy, opustila Scientologickou církev.

V roce 2015 napsala Leah knihu Troublemaker: Surviving Hollywood and Scientology, která získala pozitivní recenze a dosáhla čísla 1 na seznamu bestsellerů The New York Times. Následující rok začala hostovat film „Leah Remini: Scientology and the Aftermath“, který v roce 2017 získal cenu Primetime Emmy za vynikající informační seriál nebo speciální film.

Osobní život: Remini se oženil s hercem Angelem Pagánem 19. července 2003 v hotelu Four Seasons v Las Vegas a 16. června 2004 přivítali dceru Sofii. Pagán má také 3 syny z předchozího manželství. Leah a Angelo se objevily na vlastní reality show TLC „Leah Remini: It’s All Relative“ od roku 2014 do roku 2015. Přehlídka trvala 26 epizod a představovala vystoupení několika Leahových příbuzných, včetně matky Vicki, nevlastního otce George a sestry Shannon.

Remini má filantropickou práci a podporuje CHILD USA, Donors Choose, dětskou výzkumnou nemocnici St. Jude, Wounded Warrior Project a mnoho dalších charitativních organizací.

Nemovitost: Leah sídlí v sídle o rozloze 9300 čtverečních stop ve městě Studio City v Kalifornii. V roce 2003 zaplatila za dům 3,75 milionu dolarů a zahrnuje 5 ložnic a 9 koupelen. Od roku 2019 se odhaduje, že dům má hodnotu 8,5 milionu $.

Čistá hodnota Leah Remini

Leah Remini

Čistá hodnota: 25 milionů $
Datum narození: 15. června 1970 (50 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 2 v (1,6 m)
Profese: Herec
Národnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse