Headlinery Las Vegas Soul Fest poskytují vyzvedávací linky pro každou příležitost

Keith Sweat vystupuje na jevišti při předávání cen Soul Train Awards 2013 v Orleans Arena v pátek 8. listopadu 2013 v Las Vegas. (Foto Frank Micelotta/Invision/AP)Keith Sweat vystupuje na jevišti při předávání cen Soul Train Awards 2013 v Orleans Arena v pátek 8. listopadu 2013 v Las Vegas. (Foto Frank Micelotta/Invision/AP) 'Three Kings debuted last week at No. 1 on the R&B/Hip-Hop Al ...Zpěvačka Ginuwine vystupuje s TGT na Universal CityWalk v úterý 3. září 2013 v Universal City v Kalifornii. TGT 'Three Kings' debutovalo minulý týden na 1. místě žebříčku alb R & B/Hip-Hop Albums na Billboardu. (Foto Dan Steinberg/Invision pro Atlantic Records/Obrázky AP)

Keith Sweat zná všechna Victoria’s Secrets.

Jak hladký je mluvčí sexuálně bláznivého okenního mlhovače R & B?

Každý Dudeův výrok je stejně hedvábný jako spodní prádlo, které se neustále snaží osvobodit z té či oné dívky.Vkroč do mé postele, myslím do své třídy, musím dostat lekci, kterou tě ​​opravdu chci naučit.

A není sám.

Fellow’s 90th R & B lotharios Ginuwine a Dru Hill jsou stejně zběhlí v tom, aby si dámy povzdechly.

Jakkoli se ženy zamilovávají do všech tří, muži je určitě také ocení, protože jejich texty se zdvojnásobují jako spolehlivé vyzvedávací linky pro každou představitelnou příležitost. Stačí recitovat jednu nebo dvě lajny svým nejlepším hlasem Barry White jakékoli blízké ženě a - blamo! - okamžité milostné spojení, není potřeba Chuck Woolery.

S Sweat, Ginuwine a Dru Hill, kteří se tento víkend spojili na Las Vegas Soul Festival, se pojďme podívat na to, jak vám jejich super sexy písně mohou pomoci spojit se.

Scénář: Účast na večeru rodiče s učitelem s učitelem matematiky třetí třídy vašeho dítěte.

Super sexy text: Čtyřicet procent milence, 10 procent playa, 10 procent omráčení, žádné procento nenávistníka / 40 procent hottie, sečteno, mami, 100 procent všichni muži, Keith Sweat, 100% All Man.

Pravděpodobný výsledek: Ve skříni s dodávkami to úplně zvládnete. Je to lepicí tyčinka v kapse…

teorie velkého třesku cast čisté jmění

Scénář: Stojící v pokladně obchodu s potravinami v den dvojitého kupónu.

Super sexy text: Nemá sídlo, zlato / Žádný velký dům na kopci / Ale pokud mi to dovolíte, paní / ukážu vám, že mám schopnosti, Dru Hille, nic, co bych dokázal.

Pravděpodobný výsledek: Možná nemáte moc peněz, ale vynahrazujete si to šarmem. Čas vyrazit své nové přítelkyni do zatáčky ve svém Fordu ‘76 Pinto. Cíl: Nakedburgh.

Scénář: Chytání koncertu v The Smith Center.

Super sexy text: Chci tě správně položit a udělat tuhle píseň úplnou / Zabalit tě do mého textového listu / Srdce mi buší jako basový buben, bum! / Když foukáš na můj trombon, Ginuwine, orchestr.

Pravděpodobný výsledek: Vy dva brzy vytvoříte vlastní sladkou a sladkou hudbu. Jen do toho, protočte očima, je to stále poslouchatelnější než Ariana Grande.

Scénář: Absolvování kurzu nordic walking v YMCA.

Super sexy text: V poslední době cvičíš a já si všiml / A když jdeš kolem, ten zadek mě soustředí, Ginuwine, předveď se.

Pravděpodobný výsledek: Ty a ona se brzy vydáte zpět na své místo, které je shodou okolností také na Y.

Scénář: Doručovatelka pizzy právě zastavila.

Super sexy text: Podívejte se, čekal jsem / Na lásku, jako je ta vaše / Přijít a zaklepat na moje dveře / Tak mi řekněte, co hledáte, zlato, Dru Hill, sdílejte můj svět.

Pravděpodobný výsledek: No, hledala tip, ale s takovými sladkými liniemi jste právě roztavili její srdce jako mozzarella, která se hromadí na vašem koláči. A jak řekl sýr tuhnoucí v kartónové krabici, kterou drží, vy dva se brzy stanete jedním.

Scénář: Tvrdé zakopnutí o peyote v místních PT.

dobrodružství duchů sezóna 1 epizoda 4

Super sexy text: Tedy metaforicky / Kdybych pil a ty bys byl drink / Víš, co tím myslím? / Jen si pomysli, kdybych seděl v baru / A bylo tam milion drinků / Moje oko by bylo na tobě / Budeš můj oblíbený nápoj, Ginuwine, Drink of Choice.

Pravděpodobný výsledek: Zmatek, alespoň zpočátku. Srovnali jste mě s Jagerovou bombou nebo tak něco? pravděpodobně se zeptá. Samozřejmě, že ano, odpovíš bez přestávky a uzavřeš dohodu, jsi lahodný a opojný a zdá se, že tě mají rádi jeleni. A pak se její tvář roztaví a vy si začnete myslet, že jste strom. Sexy, sexy strom.

Scénář: Hořící v pekle

Super sexy text: Jsem závislý na lásce / potřebuji to 24/7, to je jisté / Stejně jako králíček Energizer pokračuji a jdu a jdu a jdu, Keith Sweat, Just Wanna Sex You.

Pravděpodobný výsledek: Jsi hříšník Je hříšnice. Co dělat po zbytek věčnosti? Řečnická otázka.

Scénář: Obíhání Země ve futuristickém vesmírném modulu.

Super sexy text: Chci na tobě prozkoumat můj sex / Tak se připrav, děvče, budu blázen, Keith Sweat, Uprostřed.

Pravděpodobný výsledek: Už zkoumáte galaxii, je čas ji povzbudit, aby udělala totéž s dalším nebeským tělem: vaším.

Náhled

Co: Mike Epps ‘Las Vegas Soul Fest, s Keith Sweat, Dru Hill a Ginuwine

Když: 8 večer. sobota

Kde: The Joint at Hard Rock Hotel, 4455 Paradise Road

Vstupenky: 29–200 $ (888-929-7849)