Las Vegas vystupoval ve dvou reality show

Las Vegas zůstává jednoznačným uchazečem o další titul „hlavní město světa“ - tento pro reality TV.

A dvě velmi odlišné série založené na realitě ukazují, jak pestrý může být život v Las Vegas.

denzel washington čistá hodnota 2016 forbes

Nový pořad truTV „Vegas Strip“, který byl zahájen v neděli večer, sleduje policisty metropolitní policie, kteří hlídkují po turisty ucpaném úseku bulváru Las Vegas.A 'Kitchen Crashers'-nadcházející přírůstek DIY Network do úspěšné renovační série 'Yard Crashers'/'House Crashers'/'Bath Crashers'-měl v neděli zabalit první z pěti epizod vyrobených ve Vegas.

Více o 'kuchyňských haváriích' za minutu.

jamie lee curtis čisté jmění 2017

Nejprve však míříme do „Vegas Strip“ s týmem Metro Home Saturation Saturation Team a Area Area Command.

Na rozdíl od typických policejních přehlídek se „Vegas Strip“ vydává tam, kde je akce „pěšky, na kole a na koni,“ poznamenává mluvčí Metro Jacinto Rivera.

„Vegas Strip“ je nejnovější od společnosti Langley Productions, která byla průkopníkem žánru před více než dvěma desítkami let s Foxovými „Cops“ a již dříve navštívila seriály jako „Vegas Jailhouse“.

Produkční společnost má „pracovní vztah“ s Metro „už 25 let,“ poznamenává Rivera. 'Nechceme, aby bylo město vnímáno negativně.'

Makeover mánie: Las Vegas pro návštěvníky sahá od Stripu až po „burbs“, jak ukazuje „Kitchen Crashers“ se zaměřením na kuchyňské předělávky.

jak starý je daniel dae kim

'Myslím, že kdykoli něco uděláte v Las Vegas, zaujme to diváky,' říká generální manažer pro kutily Andy Singer.

Kromě „kouzla a pozlátka“ má však jižní Nevada „i přes problémovou ekonomiku stále velké vlastnictví domů“, říká - včetně šťastných zákazníků obchodu s domácími potřebami, kteří se ocitli příjemci kompletních kuchyňských transformací. Hostitel Alison Victoria pochází z jižní Nevady, což z Las Vegas dělá logickou produkční základnu; přibližně polovina počátečních epizod seriálu se zde bude natáčet v srpnu a říjnu.

Lichý pár: Barbra Streisand odehrála spoustu významných koncertů ve Vegas, od debutu International Hotel z roku 1969 (nyní Las Vegas Hilton) až po koncert Millenium’s 1999 z roku 1999 na MGM Grand.

Na její nejnovější počin Caesars Palace si ale budeme muset počkat do příštího března-na velkém plátně jako cohvězda Setha Rogena v nadcházejícím filmu „Moje matka kletba“, cross-country komedie o vynálezci a jeho matce, která se snaží prodat svůj nejnovější vynález.

kolik vydělává dylan dreyer za rok

Film byl naplánován na ukončení produkce minulý týden v Caesars a podél Stripu pod vedením Anne The Fletcher.

Rychlé záběry: Nejlepší basketbaloví trenéři NCAA, kteří budou ve městě vyhledávat basketbalové turnaje na střední škole, budou o víkendu v centru pozornosti ESPN pro rozhovory ve Dream Vision Studios a na místní střední škole. Mezi další očekávané projekty patří francouzská komedie „Les Infideles“ s hvězdou Jean Dujardin, která má v sobotu zakončit šestidenní pobyt; dokument německé televize „Barvy pouště“ na závěr dnešní dvoudenní návštěvy; a příští víkend TLC „Kate Plus 8“, plánující zasáhnout centrum města a Strip, a hororový krátký film „Zombie Ferox“, střílející v kaňonu Eldorado města Boulder City.

Sloupek Carol Cling’s Shooting Stars se objevuje v pondělí. Kontaktujte ji na (702) 383-0272 nebo ccling@reviewjournal. com.