Lars Ulrich Čistá hodnota

Kolik stojí Lars Ulrich Worth?

Lars Ulrich Čistá hodnota: 350 milionů $

Čisté jmění Lars Ulrich: Lars Ulrich je dánský hudebník, producent a skladatel, který má čistou hodnotu 350 milionů $. Lars Ulrich si vydělal čisté jmění jako jeden ze zakládajících členů americké heavymetalové kapely Metallica. Ulrich byl prvním Dánem, který byl uveden do rokenrolové síně slávy, když se této poctě v roce 2009 dostalo Metallice.

Časný život Lars se narodil v Gentofte v Dánsku 26. prosince 1963 v rodině vyšší střední třídy. Ulrichův otec Torben Ulrich byl uznávaným tenistou od konce 40. let do začátku 80. let. Torben byl také hudebníkem v jazzové kapele, který hrál s některými velikány, včetně Stana Getze. Miles Davis a legendární saxofonista Dexter Gordon. Gordon byl také Larsovým kmotrem. Když bylo Larsovi 9 let, jeho otec koupil 5 lístků, aby viděl kapelu Deep Purple hrát na kodaňském stadionu. Jeden z přátel, které jeho otec pozval, na poslední chvíli vypadl, takže přišel Lars. Lars, uchvácen představením, okamžitě koupil své album „Fireball“ a pokračoval v jeho přehrávání znovu a znovu. Svou první bicí soupravu dostal, když mu bylo 12.

Po mnoho let se Lars soustředil na to, aby se stal profesionálním tenistou jako jeho otec, ale v 16 letech oficiálně oznámil svůj záměr zaměřit se výhradně na hudbu. Stále však hrál tenis a v Dánsku byl dokonce vysoce hodnoceným hráčem. V létě 1980, když mu bylo 17 let, se Lars přestěhoval do Newport Beach v Kalifornii, kde zjistil, že není schopen vytvořit místní středoškolský tým.

V devíti letech byl Lars okouzlen výkonem kapely Deep Purple, zejména jejich alba „Fireball“. V mládí byl Lars také tenistou a ve věku 16 let absolvoval profesionální trénink, místo toho se však rozhodl zaměřit na bubnování. Lars se brzy přestěhoval do Los Angeles v Kalifornii, kde zveřejnil a inzeroval v místních novinách The Recycler. V reklamě bylo uvedeno „Bubeník hledá další metalové hudebníky, kteří by jamovali s Tygersem z Pan Tang, Diamond Head a Iron Maiden“.

Prostřednictvím této reklamy se Ulrich setkal James Hetfield. O několik měsíců později, 28. října 1981, založili Metallicu.

Metallica : Metallica vydala své debutové album „Kill 'Em All“ v roce 1983. Vydali druhé album „Ride the Lightning“ v roce 1984, třetí album „Master of Puppets“ v roce 1986 a čtvrté album „… And Justice for All“. v roce 1988. Bylo to jejich páté studiové album, Metallica z roku 1991 (také známé jako The Black Album), které kapelu uvedlo do stratosféry. Z tohoto alba by se v USA prodalo 16 milionů kopií.

Kapela by vydala několik dalších alb. K dnešnímu dni prodali více než 125 milionů alb po celém světě. Metallica je často označována jako jedno z nejlepších alb všech dob, ze všech žánrů.

I více než 30 let po svém vrcholném úspěchu je Metallica stále jednou z nejlépe vydělávajících kapel na světě. V daném roce, kdy kapela cestuje, může snadno vydělat více než 60 milionů dolarů z prodeje vstupenek, zboží, licenčních poplatků a dalších. Například mezi červencem 2018 a červencem 2019 skupina vydělala 70 milionů dolarů.

Bubnování styl : Lars Ulrich během své kariéry mnohokrát změnil svůj styl bubnování. Na počátku 80. let byl známý svými rychlými, agresivními a víceméně základními thrashovými rytmy. Často používal techniku ​​kontrabasu, která se dnes stala velmi populární mezi bubeníky heavy metalu. Mnoho raných písní Metallicy, jako například „Metal Militia“ od Kill „Em All,„ Fight Fire with Fire “od Ride the Lightning,„ Battery “od Master of Puppets a„ Dyers Eve “od ... And Justice for All, obsahuje Ulrichovy styl rychlých beatů bicích. Ulrich používá ve svém stylu bicích groove, včetně čistých a rychlých kontrabasů v mnoha písních a těžkých bubnových výplní. Rád také hraje synchronizovaně s rytmickou kytarou, kterou hraje Hetfield. Zjednodušení v celkovém hudebním stylu Metallicy během 90. a počátkem roku 2000 ho přimělo změnit svůj hudební styl na jednodušší styl bubnování. Na Death Magnetic, devátém vydání alba Metallica, se však vrátil ke svému starému stylu z 80. let, kdy hrál složitější a rychlejší rytmy. Lars uvedl, že na jeho hraní měli velký vliv kolegové bubeníci v heavy metalu Ian Paice a Bill Ward. Ulrich podporuje Tama Drums, má také kompletní sadu bicích, stejně jako povrchovou úpravu podpisového laku, Zildjian Cymbals a Remo Drumheads.

Napster Fight : Lars je poněkud nechvalně známý tím, že v čele kampaně proti společnostem pro sdílení souborů, jako je Napster, koncem 90. let / začátkem 2000s. V dubnu 2000 podala Metallica žalobu na Napster za porušení autorských práv a vydírání. Zaměřili jsme se také na jednotlivé stahovače hudby. Každý, kdo si stáhl skladbu Metallica z Napsteru, najednou obdržel zprávu, že mu byl zakázán přístup z platformy „společností Metallica“. Navzdory skutečnosti, že Lars měl pravděpodobně pravdu v boji za právo na ochranu svého majetku (a majetku jiných umělců), optika extrémně bohaté rockové hvězdy, která hrozí žalováním jednotlivých milovníků hudby, nebyla příznivá.

Osobní život : Ulrich byl ženatý třikrát. Jeho první manželství bylo s Britkou Debbie Jonesovou, kterou potkal na turné. Rozvedli se v roce 1990. Má dvě děti se svou druhou manželkou Skylar Satensteinovou, se kterou se oženil v letech 1997 až 2004. Po jejich rozvodu chodil s dánskou herečkou Connie Nielsenovou v letech 2004 až 2012. Sdílejí syna, který se narodil v roce 2007. V současné době je ženatý s modelkou Jessicou Miller.

Nemovitost : V roce 1993 Lars Ulrich koupil velké sídlo v Tiburonu v Kalifornii (severně od San Franciska v okrese Marin) za 6 milionů dolarů. Součástí prodeje byl také dům od vedle. To je ekvivalent výdajů kolem 10,6 milionu dolarů dnes po očištění o inflaci. V určitém okamžiku Lars získal dům na druhé straně hlavní budovy, aby spojil to, co se stalo 2 akrovým majetkem. Na 13 000 čtverečních stop je hlavní budova jednou z největších v okrese Marin a sedí v nejvyšší části Tiburonu nad výhledem na záliv San Francisco a most Golden Gate. V říjnu 2019 uvedl všechny tři nemovitosti na prodej za 12 milionů dolarů.

Lars také vlastní 140 nezastavěných akrů půdy v jiné části okresu Marin, kde už více než deset let plánuje vybudovat obrovský moderní dům. Poté, co ho unavily boje s místními úředníky, uvedl nemovitost na prodej v roce 2015 za 39 milionů dolarů.

Sbírka umění : Lars Ulrich je vášnivým sběratelem umění. Jeho sbírka kdysi obsahovala několik děl od Jeana Michela Basquiata. V aukci v roce 2002 prodal jeden ze svých Basquiatů za 5,5 milionu dolarů. Na stejné aukci, která byla natočena v dokumentu Metallica „Some Kind of Monster“, prodal Lars další obrazy ze své sbírky za celkovou částku severně od 12 milionů dolarů. V aukci v roce 2008 prodal jiný Basquiat za 13,5 milionu dolarů.

Lars Ulrich Čistá hodnota

Lars Ulrich

Čistá hodnota: 350 milionů $
Datum narození: 26.12.1963 (57 let)
Rod: mužský
Výška: 5 ft 5 v (1664 m)
Profese: Hudebník, skladatel, hudební producent, bubeník, skladatel, zpěvák, herec, bubeník
Národnost: Dánsko
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse