Lance Burton se ve Vesmíru objevuje výjimečně v pozdních nočních hodinách

Lance Burton a Gabriela Versace jsou v úterý 7. března 2017 vystaveni na červeném koberci na 14. ročníku Síně slávy výtvarných umění UNLV. (John Katsilometes/Las VegasJournal)Lance Burton a Gabriela Versace jsou v úterý 7. března 2017 vystaveni na červeném koberci na 14. ročníku Síně slávy výtvarných umění UNLV. (John Katsilometes/Las VegasJournal) Kouzelník Lance Burton hovoří na památníku Tony Sacca Celebration of Life ve Stratosphere Hotel & Casino. Pondělí, 6. února 2017. (Glenn Pinkerton/Las Vegas News Bureau) „Mistr kouzelník“ Lance Burton je uveden v pátek večer na galavečeru 50. výročí Dětského ranče sv. Judy v Green Valley Ranch. (Foto Tony Harvey). Lance Burton se účastní Heal Every Life Possible v pondělí 12. září 2016 v The Luxor. (Tom Donoghue) Komik Louie Anderson hovoří na památníku Tony Sacca Celebration of Life ve Stratosphere, pondělí 6. února 2017. (Glenn Pinkerton/Las Vegas News Bureau)

Lance Burton má nové jméno pro starého kamaráda.

Můj dobrý přítel, držitel ceny Emmy Louie Anderson zavolal mi-tak mu říkám teď, „držitel ceny Emmy,“ řekl v úterý Burton a líčil, jak minulý týden odpověděl na výzvu komiksového herce, aby se stal hostitelem sobotního Louie Andersona ... After Show ve vesmíru .

kolik stojí jessica simpson

Odkaz mistra kouzelníka je na Andersonovu Emmy za nejlepší vedlejší roli v komediálním seriálu za ztvárnění matky Christine Baskets v Zach Galifianakis “ Řada FX, koše. Anderson získal v 90. letech dvě ceny Emmy za nejlepšího umělce v animovaném programu pro život s Louiem, ale jeho role v Košících byla jeho první hereckou rolí a jeho první nominací v této oblasti. ohromující vítězství v kategorii naskládané s talent .Anderson od té doby hodil svou podporu a omlazenou hvězdnou sílu za komediálními show v The Space. O víkendu přijal Burtona, aby se stal hostitelem; poslední host host byl Gordie Brownová (debut tento týden v The Cabaret at Planet Hollywood) 22. dubna

Burton si obvykle po vystoupení ze své divadelní show v Monte Carlo v roce 2010. Burtonova účast na lístkové show je tak vzácná - tato je stanovena na sobotu ve 22:30. a stojí 20 $ obecné vstupné, 50 $ VIP - nemůže si vzpomenout na provedení takové show, protože zavřel v Monte Carlu.

Je to zaškrtnuto? Řekl Burton a zasmál se. Nebyl jsem si jistý. Ve vesmíru jsem také nikdy nebyl, takže se na to všechno těším.

Jinak Burton říká, moc se ven nedostanu. (Ale v pondělí večer byl na scéně, aby podpořil svou přítelkyni Gabriellu Versace v přepracovaném stavu Sexxy na Westgate Las Vegas.)

steve jobs čisté jmění, než zemřel

Burton slouží jako hostitel sobotní pozdní noční přehlídky. Na účtu jsou také dva umělci z Las Vegas blízcí Burtonovi: Harrahův headliner Mac King, další Burtonův přítel na několik desetiletí datující své dny vyrůstající v Kentucky; a Michael Goudeau, který byl v letech 1991–2010 komiksovým kejklířem v Burtonově produkci. Častí headlineři klubů Chas Elstner, Jeffery Baldinger, Sandro Iocolano a Vinny Falsine také vystupují na pódium.

Je mou prací jen oznámit sestavu a udržet show v chodu, říká Burton. Mohl bych vyprávět příběh o tom, když jsem potkal držitelku ceny Emmy Louie Anderson.

umístění hvězd zastavárny v las vegas

Tento příběh se odvíjel během recepce, kterou pořádal prezident Reagan v Bílém domě v roce 1986. Burton a Anderson byli v sestavě Kraft All-Star Salute do Fordova divadla, kterou pořádal Richard Chamberlain a představovat takové hvězdy současnosti jako Paul Anka , Sandy Duncanová , Tommy Tune , Jaclyn Smithová, Victor Borge a Joel Gray .

Šli jsme na tuto párty se všemi těmito hvězdami a přinesli jsme s sebou kamery, říká Burton. Byli jsme jediní dva, kdo přinesl kamery. Všichni ostatní byli velmi cool, kromě nás.

Burton si pamatuje setkání s Andersonovým rande té noci - Andersonova matka Ora, žena, která inspirovala Andersonovo zobrazení Christine.

Strávil jsem s nimi nějaký čas, pár minut jsem s ní mluvil, vzpomíná Burton. Hraje ji v show a je skvělý. Je srdcem a duší této show. A abychom nezapomněli, vítězka Emmy.