Lady Gaga, Bradley Cooper rozsvítí pódium na Las Vegas Strip

Bradley Cooper vystupuje na pódiu během show Lady Gaga v Park Theatre v Las Vegas v sobotu 26. ledna 2019. (Denise Truscello)Bradley Cooper vystupuje na pódiu během show Lady Gaga v Park Theatre v Las Vegas v sobotu 26. ledna 2019. (Denise Truscello) Bradley Cooper vystupuje na pódiu během show Lady Gaga v Park Theatre v Las Vegas v sobotu 26. ledna 2019. (Denise Truscello) Bradley Cooper vystupuje na pódiu během show Lady Gaga v Park Theatre v Las Vegas v sobotu 26. ledna 2019. (s laskavým svolením) Bradley Cooper vystupuje na pódiu během show Lady Gaga v Park Theatre v Las Vegas v sobotu 26. ledna 2019. (Denise Truscello) Bradley Cooper vystupuje na pódiu během show Lady Gaga v Park Theatre v Las Vegas v sobotu 26. ledna 2019. (Denise Truscello)

No, to byla scéna.

V sobotu večer se Bradley Cooper objevil na představení Lady Gaga v Park Theatre. Objevil se také na jevišti pro píseň Shallow z A Star Is Born nominovanou na Oscara.

datum vydání nového alba the killers

Cooper vykřikl: „Ahoj, Vegas! jak dav řval.Gaga měl jasně v plánu Cooperův vzhled, řekl mu, dokonce jsem tě dostal do uší, s odkazem na malé monitory, které zpěváci nosí na jevišti. Nikdy je nepoužívám, řekl Cooper s úsměvem.

Bylo to poprvé, co se tito dva duetovali v písni v živém vystoupení. Gaga v ní debutoval produkce Enigma na premiéře, 28. prosince.

Gaga je nominována na nejlepší herečku, Cooper na nejlepšího herce a film na nejlepší film.