Lady Antebellum mezi tunami činů, které se během NFR dostaly do města

Letos 8. května 2013, souborová fotografie zveřejněná společností iHeartRadio, ukazuje členy kapely Lady Antebellum zleva Charlese Kelleyho, Hillary Scottové a Davea Haywooda během představení v New Yorku. (AP Pho ...Letos 8. května 2013, souborová fotografie zveřejněná společností iHeartRadio, ukazuje členy kapely Lady Antebellum zleva Charlese Kelleyho, Hillary Scottové a Davea Haywooda během představení v New Yorku. (AP Photo/iHeartRadio, Chris Owyoung, soubor) Lady Antebellum hraje v pátek na venkovní scéně The D. Zleva Charles Kelley, Hillary Scott, Dave Haywood. (Zdvořilost)

Od doby, kdy Lady Antebellum hrála venku v centru Las Vegas, se mnoho věcí změnilo. Šest milionů alb, manželství, dětí…

tupac čisté jmění v době smrti

Navíc jsou nyní zábavnější.

Country-popové trio odstartovalo národní finále Rodeo páteční show v D’s Downtown Las Vegas Events Center. Venkovní pódium na Carson Avenue a Third Street je jen pár bloků od Fremont Street, kde Lady A hrála v dubnu 2010 bezplatnou show.Need You Now udělali okamžité hvězdy z tria - Hillary Scott, Charles Kelley a Dave Haywood - mezi dobou, kdy byla show rezervována, a časem, kdy ji hráli. Ohlédnu se za touto sezónou naší kariéry a stále je opravdu těžké pochopit, že se to všechno opravdu stalo, říká Scott. Myslím, že stále bojuji s tím, abych to všechno pochopil.

Ale rozdíl mezi toužebným Need You Now a současným párty hitem Bartender odráží záměrné úsilí o odhalení zábavné stránky tria.

Věděli jsme, že v naší živé show musíme nabrat energii, říká Scott. Když jsme všichni začínali jako kapela, byli jsme spisovatelé. Nikdy jsme spolu na pódiu nikdy nevystupovali a ten živý výkon byl pro nás skutečný boj o růst.

Jako zahajovací akty sledovali a studovali mistrovské showmany jako Kenny Chesney, Keith Urban a Jason Aldean. Zkusili bychom v našem set setu vidět obrovské zející díry pro více energie, více up-tempo, více života v show.

Tato trojice byla čerstvá z dalšího pop-crossoverového hitu v loňském Compassu, když začala psát písně, které by vedly k zářijovému novému albu 747. Bylo načase trochu riskovat, říká Scott, poté, co byli Compass a Downtown odměněni za porušení vzorce midtempo, truchlivé balady.

Vždycky ve studovně říkáme vtipnou frázi, kterou jsme říkali na začátku své kariéry a dodnes říkáme: „Musíme se jen odvážit sát,“ říká Scott. Vždy se můžeme vrátit zpět, takže jdeme na to.

Některé z nových písniček pocházely od externích autorů, ale jiné pocházely od těch tří, kteří spolu seděli na turné, ve snaze o tu nehmotnou dynamiku nás tří jako kapely, magie, která se vytvoří, když se všichni tři dostanou do společná místnost. Opravdu se to může stát jen v té nejčistší formě, když jsme spolu v místnosti.

Opravdu jsme se znovu věnovali procesu skládání písní při tvorbě tohoto alba a věděli jsme, že vytvoříme nejlepší nahrávku, na kterou jsme mohli, museli jsme tomu věnovat čas.

Lady Antebellum také přijala producenta Taylora Swifta Nathana Chapmana, aby vedl nové album. Zatímco country je to, na čem jsme všichni vyrostli, Scott říká, že žánry pop-country s ohýbáním žánrů drží krok pouze s eklektickým vkusem fanoušků.

kuřátko se oblékni jako kráva

Hudební fanoušci mají každý den hudbu, každý žánr, každého umělce, každé desetiletí na dosah ruky, minutu po minutě s tím, co nosí v ruce, poznamenává. Pokud si chcete vyhledat skladbu, máte ji.

Osmadvacetiletá si pamatuje, že když vyrůstala, moji rodiče mi koupili hrst alb největších hitů. Bratři Doobie, Jim Croce, Carole King… a říkají si: „Tohle musíte poslouchat.“

Její rodiče jsou oba hudebníci a její matka Linda Davis měla střední úroveň úspěchu jako umělec nahrávky a zpěvačka pro Reba McEntire.

Byla jsem tou malou dívkou, která seděla na silničním kufru před domem mnoho noci, říká Scott, včetně těch, kdy McEntire zpíval v Las Vegas.

Pamatuji si Excalibur, protože to bylo jako tam, kam chodí děti, dodává. To bylo moje Vegas, začít hrát v té obrovské arkádě. To jsou moje první vzpomínky na Las Vegas.

Nyní Scott a manžel bubeníka Chris Tyrrell vezmou na cestu vlastní roční dceru. Bude se svět někdy muset naučit, jak hláskovat Eisele?

Nikdy nevíte, co se vám v dětství noří do srdce a mysli, říká Scott. Když jí bylo 14, opravdu jsem cítil, že to je to, co jsem měl dělat.

Lady Antebellum hraje ve 21 hodin. Pátek s úvodními akty David Nail a Maddie & Tae. Zde jsou další zajímavosti týdne rodeo, ve kterém se po několika štíhlejších letech ve městě objevuje více hudebních akcí. Úplný seznam najdete v seznamech zábavy Neon, včetně podrobných informací o čase a vstupenkách.

■ Big & Rich s Cowboy Troy. Konečně skutečná dohoda, hick hop party kapela, která má celoroční zastoupení prostřednictvím zosobnění Country Superstars a každé show v Las Vegas nahoře bez, když přijde čas na Save a Horse (Ride a Cowboy). Pátek a sobota, Brooklyn Bowl v The Linq.

■ Country komedie. Las Vegas je tak blízko, jak se dostanete ke znovusjednocení všech čtyř členů Blue Collar Comedy Tour. Jeff Foxworthy a Larry the Cable Guy ve skutečnosti společně vystupují 12. až 13. prosince v Planet Hollywood Resort. Ale Ron White a Bill Engvall získají náskok díky samostatným show; White v pátek a sobotu v The Mirage a Engvall vedle na Treasure Island v pátek a 12. prosince.

A pak je tu Rodney Carrington. Pivo-zmatené vzpomínky ho možná zařadily na ty zájezdy Blue Collar, ale je spíše osamělým dělem a tradicí NFR, když přijde čas, aby mi je kovbojky ukázaly. Vrací se na Velkou neděli MGM do čtvrtka.

■ Shaniaina poslední jízda (na létajícím motocyklu). Pokud vám jde spíše o velkou country-popovou produkci, poslední šňůra dvouletého comebacku Shania Twaina do Vegas zahrnuje přehlídky v sobotu, v neděli, v úterý a ve středu v Koloseu v Caesars Palace.

■ Nuggety ze staré školy. Dráha kariéry dnešních venkovských hvězd trvající několik let nezanechává v rádiu pro starodávné starší až 90 let, ale stále přitahují fanoušky na jejich koncerty.

Golden Nugget se opět účastní týdne NFR, v pátek a sobotu Hank Williams Jr., v úterý Travis Tritt, ve středu Sara Evans a v neděli a pondělí jistá legenda jménem Merle Haggard. Alabama přichází blíže ve čtvrtek a 12. prosince, aby se vaše vzpomínky rozšířily až do 80. let.

■ Retro v Elvisově místnosti. Westgate Las Vegas, který někteří z nás navždy uklouznou a budou mu říkat Hilton, se také vrací do éry Billa Clintona, filmů o Titanicu a doby, kdy přísahám, že by mohla být hitem jak pro Johna Michaela Montgomeryho, tak pro All-4-One. Montgomery zpívá tam, kde kdysi Elvis v úterý a ve středu, poté, co Sammy Kershaw v pátek a sobotu a Lee Greenwood v neděli a pondělí (a určitě by Elvis pokryl God Bless USA, kdyby žil dalších osm let).

co je čisté jmění gladys rytíře

■ John Prine. Nashvillskou plíseň můžete zlomit, ale v sobotu v Palms můžete být stále trochu zemí ve společnosti oblíbeného kultu Johna Prina. Zpěvák a skladatel v loňském roce bojoval s rakovinou, ale je zpět, aby uplatnil svůj ubohý hlas na pronikavé folkové, country a rockabilly oblíbené postavy, jako jsou Hello In There a Sam Stone.

Náhled

Lady Antebellum, David Nail, Maddie & Tae

21:00 5. prosince

Downtown Las Vegas Events Center, 200 S. Third St.

35–100 $ (702-388-2100)