Čistá hodnota Kyry Sedgwickové

Kolik stojí Kyra Sedgwick Worth?

Čistá hodnota Kyra Sedgwick: 45 milionů $

Plat Kyry Sedgwickové

350 $ za epizodu

Čistá hodnota a plat Kyry Sedgwickové : Kyra Sedgwick je oceňovaná americká herečka, která má čistou hodnotu 45 milionů dolarů. To je kombinovaná čistá hodnota s jejím manželem více než 30 let, Kevinem Baconem. Kyra Sedgwick si vydělala své čisté jmění díky mnoha hereckým rolím ve filmech, televizi a videu. Narodila se v New Yorku v roce 1965. Její matka, Patricia, je učitelkou řeči a pedagogickou / rodinnou terapeutkou. Její otec, Henry Dwight Sedgewick V, se živil investováním do obchodních podniků. Herec Robert Sedgewick je její bratr a Mike Stern, kytarista Jazzu je její nevlastní bratr. Její rodiče se rozvedli, když jí bylo šest let, a její matka se později provdala za Bena Hellera, obchodníka s uměním. Kyra Sedgwick je absolventkou semináře přátel a navštěvovala školu Sarah Lawrence College a University of Southern California, kde získala titul v oboru divadlo. Její první herecká role v televizi byla ve věku 16 let, když hrála v denním mýdle Another World. Poté se začala objevovat v několika filmech určených pro televizní filmy a videa. Má hvězdu na hollywoodském chodníku slávy pro televizi.

Krya Sedwick je možná nejlépe známý díky účinkování v kriminální sérii TNT The Closer z let 2005–2012. Během vysílání této série získal Sedgwick v roce 2007 Zlatý glóbus za nejlepší hlavní ženský herecký výkon a v roce 2010 byl oceněn Primetime Emmy za vynikající hlavní ženský herecký výkon. Získala také dvě satelitní ceny za nejlepší herečku v letech 2005 a 2006 a také cenu People's Choice Award za oblíbenou televizní dramatickou divu v roce 2009. Sedgwick se objevil v několika filmech, například Herní plán, Fenomén, Narozen 4. července , Srdce a duše a mnoho dalších. Mezi její vystoupení v televizních seriálech a situačních komediích patří Ally McBeal, Úžasné příběhy, Miami Vice a jedna epizoda odpoledního speciálu ABC a mnoho dalších pro televizní filmy.

Kyra Sedgwick Plat
Na začátku sezóny „The Closer“ Kyra vydělala 150 000 $ za epizodu. Za střední sezóny vydělala 250 000 $. Na konci show vydělala 350 000 $ za epizodu.

Kyra Sedgwick se setkala se svým manželem, Kevin Bacon na scéně PBS verze Lemon Sky. Vzali se v roce 1988 a mají dvě děti Travis Sedgewick Bacon (narozen 1989) a Sosie Ruth Bacon (narozen 1992). Po prezidentském vítězství Baracka Obamy v roce 2008 se pár objevil společně ve videu will.i.am „Je to nový den“. Spoluhráli také ve filmech Pyrates, Vražda první, Lesník a Milenec.

Nemovitost : V prosinci 2011 utratili Kyra a Kevin 2,5 milionu dolarů na koupi domu v losangeleské čtvrti Los Feliz. Podle veřejných záznamů pár také vlastní venkovský statek o rozloze 40 akrů v Sharonu v Connecticutu, který koupili v 90. letech. Kromě toho vlastní velký byt s výhledem na Central Park v New Yorku.

Kevin, Krya a Bernie Madoff: Kevin a Kyra byli údajně jedny z nejvýznamnějších obětí masivního ponziho schématu Bernieho Maddoffa. Kevin a Kyra údajně z podvodu ztratili významnou část svého kombinovaného čistého jmění. Ztráty byly údajně v řádu desítek milionů dolarů, potenciálně až 30–40 milionů dolarů.

Čistá hodnota Kyry Sedgwickové

Kyra Sedgwick

Čistá hodnota: 45 milionů $
Plat: 350 $ za epizodu
Datum narození: 19. srpna 1965 (55 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 4 v (1,65 m)
Profese: Herec, filmový producent, televizní producent, hlasový herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké

Kyra Sedgwick Výdělky

  • Blíže 250 000 $ / epizoda
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse