Kristen Stewart Čistá hodnota

Kolik stojí Kristen Stewart Worth?

Čistá hodnota Kristen Stewart: 70 milionů $

Plat Kristen Stewartové

25 milionů $

Kristen Stewart Čistá hodnota a plat: Kristen Stewart je americká herečka a režisérka, která má čistou hodnotu 70 milionů dolarů. Kariéra Kristen Stewartové zahrnovala ranou práci dětského herce a stala se jednou z největších filmových hvězd na světě Soumrak série filmů, poté upřednostňoval role v menších nezávislých filmech i příležitostný trhák studia. Její největší výplata byla pravděpodobně 25 milionů dolarů (plus působivých 7,5 procenta hrubého), které vydělala pro obě části The Twilight Saga: Breaking Dawn , vydané po sobě jdoucích Novembers v letech 2011 a 2012.

Časný život: Kristen Stewart se narodila 9. dubna 1990 v Los Angeles v Kalifornii Johnu Stewartovi a Julesovi Mann-Stewartovi, kteří sami pracují v show businessu (jako televizní producent a jevištní manažer, ona jako vedoucí scénáře a režisérka) .

Vyrůstání obklopené zábavním průmyslem nepochybně hrálo roli při zahájení Stewartové brzy v herectví a svou kariéru začala vážně v raném věku osmi let - navzdory skutečnosti, že podle samotné Stewartové neměla ambice být herec nebo celebrita jako mladík.

Herecká kariéra: Stewart první zlom nastal poté, co ji agent talentu viděl hrát ve hře na základní škole. Poté prošla ročním procesem zkoušek různých částí, než přistála malou, nemluvící roli ve filmu Disney Channel TV. Odtamtud přišla řada dalších malých dílů, až nakonec získala roli dcery Jodie Fosterové v thrilleru Davida Finchera Panická místnost .

Bylo jen otázkou času po jejím nezapomenutelném odevzdání Panická místnost že Stewart bude hrát ve vlastních filmech. Její první hlavní role přišla, když jí bylo 14 ve filmu z roku 2004 Chyťte to dítě. Ten stejný rok získala více uznání za svou roli v televizním filmu Mluvit , hrát mladého teenagera ztlumeného poté, co byl sexuálně napaden. Následující rok pracovala s režisérem Jonem Favreauem Zathura: Vesmírné dobrodružství a poté vystoupení ve filmech jako Divokí lidé, Poslové, Do divočiny, Skokan, a Co se právě stalo . Ale v roce 2007 Stewart oficiálně získala roli, díky níž se stala domácím jménem: Isabella 'Bella' Swan v sérii filmů založených na masově populární románu upírů mladých dospělých Soumrak romány.

Stewart byl v té době kritikem obviňován z toho, že byl v roli Bella „dřevěný“ a „prázdný“, a trvalo roky, než si znovu získala reputaci herce, a to i přes její uznávané výkony ve filmech Adventureland a Uprchlíci který vyšel, zatímco série stále probíhala. Po uzavření Soumrak sága, v roce 2012 se objevila v jednom dalším velkém franšízovém filmu ( Sněhurka a lovec ) před téměř desetiletým ústupem do nezávislých filmů. V této době také začala pravidelně vytvářet seznamy nejlépe placených herců v Hollywoodu, hlavně díky své roli Soumrak hvězdná řada.

Po soumraku zahájila Stewart svůj pracovní vztah s režisérem Olivierem Assayasem, který tyto filmy dosud produkoval Mraky Sils Maria v roce 2014 a Osobní nakupující v roce 2016. Také v roce 2014 se s ní znovu setkala Adventureland costar Jesse Eisenberg za špionážní thrillerovou komedii American Ultra . A v roce 2016 si zahrála ve filmu Woodyho Allena Cafe Society stejně jako oficiální video k písni Rolling Stones 'Ride' Em On Down. ' V roce 2017 poté šla za kameru a debutovala krátkým filmem Pojďte si zaplavat . V letech 2019 a 2020 se Stewart vrací k velkým franšízovým studiovým filmům s rolemi v Charlieho andílci restart režírovaný Elizabeth Banks a sci-fi horor Pod vodou .

(Foto: Kristy Sparow / Getty Images)

Osobní život: Kristen Stewart se identifikuje jako bisexuální a chodila s ní jak muži, tak ženy Soumrak costar Robert Pattinson skladatelce a kytaristce Annie Clarkové (známější jako St. Vincent). Část svého času také věnovala filantropickým snahám, včetně údajného 15minutového setkání s anonymním princem ze Středního východu, které vyzvedlo půl milionu dolarů na úlevu od hurikánu Sandy.

Kristen Stewart Přednosti platu: Jak již bylo zmíněno dříve, největším vrcholem platu Kristen Stewart je pravděpodobně 25 milionů dolarů plus 7,5 procent backend, který vytvořila pro obě části poslední Soumrak film - podstatně více než 2 miliony dolarů, které vydělala na první splátku. Také v roce 2012 (rok finále Soumrak filmu), vydělala dalších 9,5 milionu dolarů za roli ve filmu Sněhurka a lovec.

Kristen Stewart Citace o penězích: „Točení filmů je stejně velká hra. Říkají, že Hollywood je jako střední škola s penězi '

Nemovitost: Soukromá povaha Kristen Stewartové a nízká osobnost mohou být důvodem, proč během své kariéry neprovedla příliš mnoho okázalých nákupů nemovitostí, alespoň ne těch, které jsou veřejně známé. V říjnu 2012 však udělala několik titulků v oblasti nemovitostí, když vyšlo najevo, že před pár měsíci propustila téměř 2,2 milionu dolarů na panské sídlo v losangelské čtvrti Los Feliz. Je to zámek o rozloze 3 361 čtverečních stop se čtyřmi ložnicemi a čtyřmi a půl koupelnami a údajně se nachází velmi blízko domu, který kdysi sdílela Robert Pattinson . Zezadu má zámek verandu, bazén s lázněmi, ohniště a několik terasových zahrad.

V roce 2013 to dokázala díky akvizici domu o rozloze 6 000 metrů čtverečních v Malibu za 4,8 milionu dolarů. V září 2020 uvedla tento dům na prodej za 9,5 milionu dolarů.

V roce 2017 zaplatila 5,6 milionu $ za loft v New Yorku.

Kristen Stewart Čistá hodnota

Kristen Stewart

Čistá hodnota: 70 milionů $
Plat: 25 milionů $
Datum narození: 9. dubna 1990 (30 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 4 v (1,65 m)
Profese: Herec
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020

Kristen Stewart výdělky

Kliknutím rozbalíte
  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Část 2 12 500 000 $ 7,5% z hrubého
  • Sněhurka a lovec 9 500 000 $
  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - 1. část $ 12 500 000 7,5% z hrubého
  • Twilight 2 000 000 $
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse