Kris Jenner Čistá hodnota

Kolik stojí Kris Jenner Worth?

Čistá hodnota Kris Jenner: 170 milionů dolarů

Plat Kris Jennerové

40 milionů $

Čisté jmění a plat Kris Jenner: Kris Jenner je americká televizní hvězda, producentka, mediální osobnost a autorka, která má čistou hodnotu 170 milionů dolarů. Kris, podnikatelka a podnikatel, je pravděpodobně nejznámější tím, že se objevila v reality show „Keeping Up with the Kardashians“ a že byla matkou hvězd reality show Kim, Kourtney, Khloe Kardashian a Kylie a Kendall Jenner.

Časný život: Kris Jenner se narodila Kristen Mary Houghton 5. listopadu 1955 v San Diegu v Kalifornii rodičům Mary Jo Shannon a Robert True Houghton. Její dětství bylo kamenité a svého otce popsala jako jedovatou osobnost a rodiče vždy bojovali. Její rodiče se rozvedli, když jí bylo sedm let, a její matka byla kvůli domácím problémům plně svěřena do péče dětí. Robert úplně opustil obraz a Mary Jo vychovala Kris a její mladší sourozence Karen v Clairemontu v Kalifornii. O několik let později se její matka znovu vdala za muže jménem Harry Shannon. Kris absolvoval v roce 1973 střední školu v Clairemontu. Po střední škole pracovala v obchodě s koblihy a jeden rok pracovala také jako letuška pro American Airlines.

Rodina: Kris se oženil s Robertem Kardashianem 8. července 1978, dva se setkali, když jí bylo pouhých 17 let. Pár měl tři dcery, Kourtney, Kim a Khloe, stejně jako syna jménem Rob. Robert Kardashian byl známý tím, že byl jedním z vysoce výkonných obhájců OJ Simpsona během jeho vraždy v 90. letech. Robert a Kris se rozvedli v roce 1991. V roce 2003 Robert zemřel na rakovinu jícnu.

Kris si vzala bývalého olympijského sportovce Bruce Jenner v roce 1991. Byli zasnoubení pouhých pět měsíců poté, co se setkali. Bruce a Kris mají spolu dvě dcery, Kendall a Kylie. Kris se stal Jennerovým manažerem, když se vzali, řídil franšízu rodiny prostřednictvím vyjednávání dohod o podpoře a propagoval jeho kariéru. Pár se rozvedl v červnu 2013 a svůj rozvod dokončil v prosinci 2014. Bruce se začal identifikovat jako žena, poté v dubnu 2015 vyšel jako transsexuál a oficiálně si změnil jméno na Caitlyn.

Reality TV: V roce 2007 se Kris Jenner setkala s producentem Ryanem Seacrestem a představila myšlenku reality show, která by představovala Kris a její rodinný každodenní život jako ovlivňující osobnosti. Nápad dostala od televizní producentky Deeny Katz, která navštívila její nepředvídatelný domov, bavila se tím, co zažila, a uvědomila si potenciál reality show. Seacrest měl vlastní produkční společnost a poslal kameramana, aby zachytil rodinu v jejich přirozeném prostředí domácího života. Zkontroloval záběry a rozhodl se s projektem pokročit, přičemž jako inspiraci měl na paměti oblíbenou MTV show „The Osbournes“. Odtamtud se zrodilo „Keeping Up with the Kardashians“. Přehlídka byla vyzvednuta E! Jenner se stal výkonným producentem. Přehlídka zdůrazňuje drama, které přináší smíšená rodina celebrit a mnoho dětí podobného věku. Zaměřuje se také na obchodní podnikání a osobní život dětí Kardashian a Jenner. Debutující 14. října 2007 se film „Keeping Up with the Kardashians“ přidal k jednomu z nejdelších amerických televizních seriálů.

Rodinná franšíza je zapojena do mnoha cest od oděvů, péče o pleť a vůní až po autobiografie. Přehlídka vedla k vedlejším produktům „Kourtney a Khloe Take Miami“, „Kourtney and Kim Take New York“ a „Khloe and Lamar“.

V roce 2013 debutovala Kris svou vlastní denní televizní talk show, avšak kvůli nízkému počtu diváků nebyla obnovena.

Krása KKW : V roce 2017 Kris spolu se svou dcerou Kim Kardashian založila kosmetickou společnost KKW Beauty. V červnu 2020 získal kosmetický konglomerát Coty Inc. 20% podíl ve společnosti KKW za 200 milionů dolarů, což společnosti přineslo celkové zhodnocení 1 miliardy dolarů. V době prodeje vlastnila Kris 8% KKW. Těch 8% mělo po prodeji v papírové podobě hodnotu 80 milionů před zdaněním.

Kosmetika Kylie : Kris byla také tichým společníkem v Kylie Cosmetics. Když stejná společnost, Coty Inc, v listopadu 2019 zaplatila 600 milionů $ za 51% podíl ve společnosti Kylie Cosmetics, vyšlo najevo, že Kris vlastnila 10% podíl. Podle informací zveřejněných společností Coty v měsících po prodeji Kris prodala polovinu svého podílu v rámci prodeje za 600 milionů dolarů za neočekávanou částku před zdaněním 30 milionů dolarů. Její zbývající 5% podíl měl hodnotu dalších 30 milionů dolarů.

Kris Jenner Čistá hodnota

Charley Gallay / Getty Images

Související celebrity :

Kylie Jenner Čistá hodnota

Kim Kardashian Čistá hodnota

Kariéra: Spolu s hraním filmu „Keeping Up with the Kardashians“ vede Jenner Jenner Communications se sídlem v LA. Je manažerkou kariéry svých pěti dcer a přezdívá se „momager“ rodiny. Jenner vydala v listopadu 2011 autobiografii s názvem „Kris Jenner… and All Things Kardashian“. Vášnivě se věnuje vaření a také napsala kuchařskou knihu „V kuchyni s Kris: Kolekce oblíbených oblíbených Kardashian-Jennerů“. To bylo zveřejněno v říjnu 2014.

OJ Simpson Trial: Robert Kardashian byl nejlepší přátelé s O.J. V době, kdy se s Krisem oženil, se Simpson oženil a Kris se rychle přiblížil k manželce Nicole Brown Simpsonové, OJ. Byla zdrcena zprávou, že Nicole byla zabita a že z vraždy byl obviněn rodinný přítel O.J. Bylo to velmi emotivní a bolestivé období pro rodinu, protože Robert byl právníkem obranného týmu pro OJ a získal si národní slávu a pozornost díky mediální bouři během vysoce propagovaného a vášnivého soudu. Během této doby byla Kris těhotná s Kendall a dala Kendall druhé jméno Nicole po svém drahém příteli.

Osobní život: Když jí bylo 8 let, Jenner zjistila, že má rakovinový kostní nádor. Nemetastázovala a po operaci k odstranění byla očištěna bez známek nemoci.

Ve své monografii přiznala k nevěře během svého manželství s Robertem, včetně opakovaného románku s fotbalistou Toddem Watermanem, který nakonec vedl k jejich rozvodu. Kris randí se zábavním podnikatelem Coreym Gambleem od roku 2014. Je o 25 let mladší než ona.

V roce 2012 podstoupila facelift a necklift na svatbě Kim Kardashian s Krisem Humphriesem, aby zajistila, že bude vypadat co nejlépe pro tiskové fotografie dne.

Realitní kancelář Kris Jenner : Od roku 2017 do roku 2020 byla Krisovým hlavním sídlem sídlo se šesti ložnicemi v Calabasasu, které koupila v prosinci 2017 za 9,9 milionu dolarů. Dům je přímo přes ulici od Dům Kim a Kanye . V srpnu 2020 prodala tento dům za výhodnou cenu Katharině Harfové, dceři Petera Harfa, který je generálním ředitelem společnosti Coty Inc., stejné společnosti Coty, která koupila kosmetický obchod Kylie za 600 milionů dolarů.

V kalifornské La Quinta (poblíž Palm Springs) vlastní luxusní sídlo v hodnotě 12 milionů dolarů. Ona také vlastní bývalý rodinný dům Hidden Hills, který byl často viděn na téma „Držet krok s Kardashiany“. Tento dům údajně obývá její syn Rob Kardashian a jeho dcera ze vztahu s bývalým striptérem Blac Chynou.

Kris Jenner Čistá hodnota

Kris Jenner

Čistá hodnota: 170 milionů $
Plat: 40 milionů $
Datum narození: 5. listopadu 1955 (65 let)
Rod: ženský
Výška: 5 ft 6 v (1,68 m)
Profese: Moderátor, podnikatel, televizní producent
Státní příslušnost: Spojené státy americké
Naposledy aktualizováno: 2020
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse