Čistá hodnota Kit Hoover

Kolik stojí Kit Hoover Worth?

Čistá hodnota Kit Hoover: 5 milionů $

Plat Kit Hoovera

1 milion $

Čisté jmění a plat Kit Hoover : Kit Hoover je americká televizní osobnost, novinář v televizi a sportscaster, který má čistou hodnotu 3 miliony dolarů. Kit Hoover se narodila v Atlantě ve státě Georgia v červenci 1970. Vystudovala University of North Carolina v Chapel Hill. Hoover je nejlépe známá pro hostování televizního seriálu Access Hollywood Live od roku 2010. Hostuje také televizní seriál Access Hollywood od roku 2013. Hoover strávila nějaký čas s ESPN a Fox News Channel. Hostovala také v seriálu The View a hostovala televizní seriál Real Simple Real Life na TLC. Hoover hostil televizi Six Flags a byl korespondentem TV Guide a vedlejším reportérem seriálu Shaq Vs. V ESPN byla součástí televizního seriálu Cold pizza a pokryla tenis. V roce 2014 byl Hoover nominován na cenu Daytime Emmy Award za Access Hollywood.

Access Hollywood Plat: V době psaní tohoto článku získává Kit Hoover za práci v Access Hollywood plat 1 milion dolarů ročně.

Čistá hodnota Kit Hoover

Kit Hoover

Čistá hodnota: 5 milionů $
Plat: 1 milion $
Datum narození: 29. července 1970 (50 let)
Rod: ženský
Výška: 4 ft 11 v (1,52 m)
Profese: Novinář
Národnost: Spojené státy americké
Veškeré čisté jmění se počítá z údajů čerpaných z veřejných zdrojů. Pokud jsou k dispozici, začleňujeme také soukromé tipy a zpětnou vazbu od osobností nebo jejich zástupců. I když se pilně snažíme zajistit, aby naše čísla byla co nejpřesnější, pokud není uvedeno jinak, jedná se pouze o odhady. Uvítáme všechny opravy a zpětnou vazbu pomocí tlačítka níže. Udělali jsme chybu? Odešlete návrh opravy a pomozte nám jej opravit! Odeslat opravu Diskuse